• Informacje na temat:

  jak poznać ze kobieta jest toba zainteresowana

Artykuły na temat: jak poznać ze kobieta jest toba zainteresowana
 • Jak miłość odbiera nam rozum

  ...? - Sama zasada, na której operuje seks u samców i u samic, obojętnie czy to będą ludzie, konie czy muszki, jest bardzo podobna, tzn. każdy chce mieć sukces reprodukcyjny, czyli jak najwięcej jak(...). Jednak śmierć każdej samicy to spadek potencjału reprodukcyjnego stada o 5 proc., bo samicy się nie zastąpi. - Samiec to jest płeć na rozkurz. Proszę popatrzeć, jak stado bizonów atakowane przez wilki...

 • Kobieta z moich wspomnień i snów

  ...uszczęśliwić każdego faceta... Skąd zatem te ciągłe rozterki? Ze zdziwieniem uzmysłowiłem sobie, że moje zainteresowanie tą kobietą powoli wygasa. Owszem, jest ładna i miła, ale jakby za grzeczna(...). - Czy może mam jakieś halucynacje? Gestem głowy wskazałem kobietę, która przystanęła nieopodal. Rozmawiała akurat przez telefon. - Nie jestem pewien - odparł Waldek. - Ale chyba tak... Widok...

 • Jak miłość odbiera nam rozum

  ..."W jaki sposób, stosując terminy z dziedziny fizyki i chemii, można wyjaśnić tak ważny, biologiczny fenomen jak pierwsza miłość?" - pytał Albert Einstein. A my o to, czy miłość można wyjaśnić i opisać w kategoriach naukowych, pytamy neurobiologa i farmakologa, autora wydanych niedawno książek: "Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg" oraz "Mózg i błazen", profesora Jerzego Vetulaniego.

 • Jestem żoną, ale...

  Przyrzekamy sobie wierność, ale zapominamy dodać „pod warunkiem, że...”. A trudno być lojalnym w małżeństwie, w którym wypaliła się miłość, a dwoje ludzi łączy tylko wspólny adres i rachunki. Co piąta kobieta szuka poza związkiem tego, czego nie dostaje od partnera: zachwytu, czułości, uwagi. Nie zawsze jest seks, może wystarczyć intymna rozmowa. Form zdrady jest tak wiele jak jej przyczyn...

 • Anna Dymna: Każdy godzien jest miłości i szacunku

  Nawet człowiek uzależniony, zagubiony, śpiący na śmietniku godzien jest pomocy, miłości, szacunku, bo też ma w sobie tę Bożą iskrę, jak każdy inny. Niestety wielu ludzi nie widzi tego. Potępiamy się, oceniamy, obrażamy bez namysłu i powodu - mówi Anna Dymna w rozmowie z ojcem Leonem Knabitem.

 • Dziś każda stacja telewizyjna ma program o kuchni. Internetowe blogi kulinarne notują miliony wejść, a książki z przepisami nie schodzą z list bestsellerów. Jedzenie jest teraz modniejsze od bycia na diecie. To już nowy styl życia.

 • Ewa Drzyzga czyli byłabym kiepską aktorką

  Zawsze się zastanawiam, jak znaleźć złoty środek, żeby nie popełniać błędów, które przydarzały się moim bohaterom - mówi Ewa Drzyzga w rozmowie z Krzysztofem Materną.

 • Jak przyjaźnić się z mężczyznami i nie ranić partnera

  Podobno gdy się zakochujemy, tracimy średnio dwóch przyjaciół. Zwłaszcza gdy są to mężczyźni! Podpowiemy ci, jak utrzymać ważne znajomości, nie ryzykując utraty miłości.

 • Jak być pożądaną?

  Aby być atrakcyjną i pożądaną nie musisz się poddawać operacjom plastycznym, ani wydawać fortuny na stroje i kosmetyki. Najwięcej zależy od tego jak się zachowujesz.

 • Jak być pożądaną?

  Aby być atrakcyjną i pożądaną nie musisz się poddawać operacjom plastycznym, ani wydawać fortuny na stroje i kosmetyki. Najwięcej zależy od tego jak się zachowujesz.