• Informacje na temat:

  jak odpowiedzieć na pytanie o zarobki

Artykuły na temat: jak odpowiedzieć na pytanie o zarobki
 • Jak pokochać świat i odnaleźć w nim swoje miejsce?

  ...wydarzeń. Jak znaleźć pomysł na siebie? Podstawowa odpowiedź na pytanie: "co mam robić w życiu" brzmi: rób to, co kochasz! Jeśli ktoś lubi coś robić, wkłada w to dużo energii i czasu, dzięki temu(...) zwątpienia. Traktują to jak azyl, w którym mogą się odciąć od całego świata. Inną możliwością odnalezienia swojego miejsca na ziemi jest znalezienie drogi, którą chcemy podążać, robienie rzeczy, które...

 • Drugie małżeństwo: Jak się zabezpieczyć?

  Drugi związek to szansa na nowe życie. Jesteśmy dojrzalsi, czegoś już się dorobiliśmy, często mamy dzieci. Warto zabezpieczyć swoje i ich prawa lub chociaż wiedzieć, jak zmieni się nasza sytuacja.

 • Niedyskretne pytania koleżanek z pracy

  Kiedy koleżanka wypytuje cię o sprawy osobiste, czujesz się niezręcznie. Nie masz ochoty na zwierzenia. Jak skutecznie i taktownie obronić się przed jej wścibstwem?

 • Jak się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej

  Autoprezentacja to sposób, w jaki kreujemy swój wizerunek. Mistrzowie potrafią niczym kameleon dopasować się do nowego otoczenia, zmieniając wygląd, ton głosu i sposób gestykulacji. Od tego, jak się zaprezentujemy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, zależy nasze przyjęcie do wymarzonej pracy. Warto zatem zapoznać się z podstawowymi zasadami dotyczącymi kreowania własnego wizerunku.

 • "Słoiki" jadą do domu

  Miasta są dla nich ziemią obiecaną. Tu jest praca, rozwój, prestiż. Osoby z małych miejscowości żartobliwie nazywane "słoikami" jadą po szczęście. Kim się stają? Odcinają się od prowincji jak Marta? Tęsknią za nią jak Lidka? A może jak Renata wciąż nie wiedzą, co odpowiedzieć na pytanie: "skąd jesteś?". Wakacyjne powroty do domu dają okazję, by o tym pomyśleć. Zrobić bilans zysków i strat.

 • Podniebne dziewczęta, czyli o życiu stewardess w czasach PRL-u

  Epoka, która większości kojarzy się z szarością i niedostatkiem, im wręcz przeciwnie - z dalekimi podróżami, pięknymi ubraniami i kawą Nescą. Jak wyglądało życie stewardess w PRL-u? Czy dziś również zdecydowałyby się na wykonywanie tego zawodu? Na te i inne pytania odpowiedziała Anna Sulińska, autorka książki "Wniebowzięte. O stewardessach w PRL-u".

 • Nie cierpię swojej pracy

  W pracy spędzamy połowę swojego życia, a jednak co piąta z nas jej nie znosi, a co druga niezbyt lubi to, co robi. Narzekamy na zarobki, nudne zadania, charakter szefa i bycie niedocenianą. Czy można poczuć satysfakcję w nielubianej pracy? Jak się motywować, gdy wydaje się ona bez sensu?

 • Jak przygotować pozew o rozwód

  Nie możesz porozumieć się z mężem. Różnicie się charakterami, zainteresowaniami. Zdecydowałaś się na ostateczny krok - rozwód. Przeczytaj poradnik "Gazety Prawnej" jak przygotować złożenie pozwu o rozwód.

 • Marta Handschke: Uczę się rozumieć mężczyzn

  W przeszłości mężczyźni pili, bili, odchodzili, nie było chęci kontaktu. Ludzie nie wiedzieli, jak ze sobą rozmawiać. A teraz mamy środki, żeby się tego uczyć, terapie, większą świadomość jak ze sobą można być - mówi Marta Handschke, autorka książki "Brzuch Matki Boskiej".

 • Prostytucja: Karać czy legalizować?

  Od tego roku do polskiego PKB wliczane są dochody z prostytucji. Ta zmiana mogłaby być punktem wyjścia do dyskusji nad uregulowaniami prawnymi prostytucji, bo tych w polskim prawie wciąż brakuje. Przykłady innych krajów pokazują zaś, że zarówno legalizacja, jak i penalizacja najstarszego zawodu świata nie stanowi idealnego rozwiązania.

Dyskusje na temat: jak odpowiedzieć na pytanie o zarobki
 • Re: Siedem pytań o zarobki duchownych

  Postaram się chodź cząstkowo odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zaczynając od podstaw to zaczną od tekstu który za pewne słyszałeś milion razy a więc: Bóg Cię kocha. Podstawą miłości jest wolność, tak(...) Ciebie. W tej właśnie wolności Bóg każdemu z nas dał coś takiego jak wolną wolę. Było i jest to ryzykowne zagranie ze strony stwórcy bo widać ile zła potrafi wyrządzić człowiek, tak istota stworzona