• Informacje na temat:

  jak nie klocic się z rodzicami

Artykuły na temat: jak nie klocic się z rodzicami
 • Jak się mądrze kłócić

  Myślisz, że spory to oznaka problemów w bliskiej ci relacji? Nie! Konflikty zawsze będą istniały, możesz tylko nauczyć się czerpać z nich korzyści.

 • Kłóćmy się na zdrowie!

  Sprzeczki bywają zwykle przykre, to fakt. Ale czasem warto wyrzucić z siebie żal i złość, by znów iść zgodnie przez życie. Podpowiadamy, jak się kłócić, żeby związek na tym skorzystał, a nie stracił.

 • W małżeństwie trzeba umieć się kłócić

  Kłótnie nie bywają przyjemne, zwłaszcza jeśli dotykają dwojga kochających się ludzi. Jednak popadanie w częste konflikty w związku nie należy niestety do rzadkości.

 • Woleli się rozstać niż kłócić

  ...- Pokolenie paniczów, strasznie dla Polski ważne, skończyło się, zginęło, nie ma ich. I mam wrażenie, że to, co uczyniłem w Kabarecie, to dla Jerzego i dla mnie było próbą odbudowania statusu starego panicza - mówił. Stąd nazwa. Starsi Panowie byli przecież dość młodzi, gdy zakładali kabaret, Wasowski miał 45 lat, a Przybora 43 lata. Przed wojną sami byli takimi paniczami.

 • Rodzi się matka

  Cieszyłaś się, czekałaś. Wreszcie na świecie pojawia się ono: Twoje dziecko. A ty zamiast bezgranicznej miłości masz w sobie wiele innych uczuć: lęk, czasem złość. I wcale nie jesteś pewna, czy będziesz umiała dziecko pokochać. Czy z tobą jest coś nie tak? A może popełniłaś błąd? Nie nadajesz się na matkę? Nasza bohaterka Anna też tak myślała. A psycholog i terapeutka uspokaja: to normalne.

 • Kochamy się? Tak, ale nie w pracy

  ...„Kłócimy się. W naszym domu zawsze było głośno. Słyszało się i łzy, i głośny śmiech, i dyskusje do rana”, mówi Maria Dębska, aktorka. „Staram się nie wtrącać. Wiem, że to złe, ale Marysia i tak potrafi mi wygarnąć”, opowiada Kinga Dębska, reżyserka. Jak utrzymać bliskość? Nie pomylić miłości z nadopiekuńczością? Wybaczyć to, co poszło nie tak? O najtrudniejszą życiową relację pytamy matkę i córkę.

 • Ona we wszystko mocno się angażuje

  Sama już nie wiem, jak rozmawiać z Emilką - powiedziałam do męża, gdy nasz niedzielny obiad skończył się awanturą.

 • O co najczęściej kłócimy się w związku

  Pieniądze, dzieci, teściowie... Spierają się o to wszystkie małżeństwa. Ważne jest JAK to robimy. Dobre kłótnie pomagają nam zbliżyć się do siebie, a złe po prostu szkodzą.

 • Jak się kłócić?

  Najlepiej z klasą, bez agresji i złych emocji. Bez ranienia siebie nawzajem i wplątywania w konflikt dziecka. Czy to jest trudne? Tak. Jednak warto się tego nauczyć.

 • Wolny jak Peszek

  ...​Jest dla człowieka naturalna. Tylko w niej możemy się rozwijać. Co takiego? Wolność. Osiągnął ją ten, kto się nie zastanawia, co wypada, a co nie, życzliwie przygląda się postawom innych, a potem wraca do siebie. I nie merda ogonkiem. Z Janem Peszkiem zastanawiamy się, gdzie leżą granice niezależności, ile swobody można dać dzieciom, by mogły się rozwijać, ale były bezpieczne. I czy da się...

Dyskusje na temat: jak nie klocic się z rodzicami
 • Re: Czy warto zostac razem dla dziecka

  Jesteśmy z mężem już 10 lat po ślubie. Mamy 4 letniego syna. Jednak od jakiegoś 1,5 roku bardzo się nam nie układa. Nie jest tak, że P. jest alkoholikiem, czy mnie bije. Po prostu sie nie kochamy(...) przyjaciolmi i kochajacymi go rodzicami. Dzieci sa madre i zrozumieja. A jak stworzycie ten zwiazek obok siebie zalezy w duzej mierze od Was samych. Przeciez mozna na spokojnie wszystko zalatwic, byc