• Informacje na temat:

  jak motywować się do dzialania np sportu

Artykuły na temat: jak motywować się do dzialania np sportu
 • Kobieca zazdrość: Co zrobić, aby nas motywowała

  ...w sercu jest uczuciem, którego doświadczyła każda kobieta. Zazdrość to jedna z emocji, które pojawiają się niezależnie od naszej woli. Najczęściej wtedy, kiedy jakaś znajoma ma lub zdobywa to, czego my(...), perfumy, zacząć uprawiać jakiś sport, itp. - Zamiast koncentrować się na swoich wadach, podkreślaj zalety, mocne strony i traktuj uczucie zazdrości jako motywację do tego, by stawać się lepszą - radzi...

 • Nie szukaj wymówek! Jak zmotywować się do treningów jesienią?

  Do pozytywnego wpływu treningu fizycznego na zdrowie nie trzeba nikogo przekonywać. Mimo to, okres jesienno-zimowy to czas, kiedy często odpuszczamy regularne ćwiczenia fizyczne. Jak zmotywować się do wysiłku fizycznego, gdy aura nie zachęca do uprawiania sportu?

 • Noworoczne postanowienia: Jak sprawić, by udało się je zrealizować?

  Okres świąt Bożego Narodzenia często zmusza nas do refleksji na temat tego, jak żyjemy, co do tej pory udało nam się osiągnąć, co możemy zmienić w naszym nastawieniu, by osiągać zamierzone cele. Zwykle dochodzimy do mało optymistycznych wniosków – nasze postanowienia często zawieszamy w próżni już kilka tygodni po Sylwestrze. Co możemy zrobić, by tym razem nie złożyć broni i wytrwać...

 • Witalna kobieta, witalny mężczyzna – czym się różnimy, co nas łączy?

  Gładka cera i brak siwizny już dawno przestał być jedynym celem tych, którzy starają się zatrzymać młodość na dłużej. Dziś dla większości osób najbardziej liczy się połączenie cech takich jak: dobra kondycja fizyczna, samopoczucie i energia życiowa czyli to wszystko, co można określić pojęciem „witalność”. Co robią kobiety, a co mężczyźni, by cieszyć się nią przez długie lata?

 • Kiedy regularnie staję na macie, w moim życiu wszystko samo doskonale się układa

  Dziennikarka, tłumaczka, coacherka, a także matka... Jak odnaleźć w tym siebie? W rozmowie z Agnieszką Passendorfer, autorką książki "13 lekcji jogi", dowiadujemy się, czym jest joga, w jaki sposób zmienia ludzi oraz co ma wspólnego z pogonią za szczęściem.

 • Jak pokonać wiosenne przesilenie

  Pobudka, wiosna idzie! W przyrodzie budzi się życie, a ty... zasypiasz na stojąco? Jesteś zmęczona i rozbita. Naciągnij kołdrę na głowę i śpij słodko! Daj sobie czas.

 • Dlaczego Polki boją się macierzyństwa?

  Sama miłość to dziś za mało, by być supermatką. Dziecko stało się zadaniem do wykonania. Żeby mu sprostać, nie wystarczą rozsądek, uczucie i konsekwencja. Dlatego wiele kobiet ucieka przed wyzwaniem ponad ich siły.

 • Jak radzić sobie ze zmianami w pracy

  ...koniec świata. Mogą motywować, inspirować albo obudzić w nas siły, których istnienia nie podejrzewaliśmy. Ważne, by nie traktować ich jako zagrożenia, a jak część życia. Nie czekajmy na nie biernie(...) przerabiałam i wiem, że wiernych klientów zdobywa się żmudną pracą: dbaniem o jakość, dystrybucję, stałą obecność na rynku. Potrafię przewidzieć efekty jej działań, bo sama przeszłam identyczną drogę. Na...

 • Dlaczego warto mieć pasję?

  Ładuje twoje akumulatory, sprawia, że masz energię do działania, a także pomaga w walce z depresją. Do czego jeszcze przydaje się hobby?

 • Pomyślę o tym... dzisiaj!

  Zwlekanie jest jak karta kredytowa: dużo przyjemności, dopóki nie dostaniesz rachunku. Prędzej czy później musisz go zapłacić. A wtedy twój nastrój siada. Rozpraw się ze złymi nawykami!