• Informacje na temat:

  jak fotografować ludzi

Artykuły na temat: jak fotografować ludzi
 • Ludzie Nowego Jorku: Z internetu do albumu

  Twórca tego bloga od pięciu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Humans of New York (Ludzie Nowego Jorku) to niezwykłe zdjęcia tworzone przez Brandona Stantona. Fotograf nie tylko wykonał do tej pory 10 tys. portretów, ale przekazał światu 10 tys. ważnych historii.

 • Jak żyć pani Doroto?

  Normalnie wyjątkowy magazyn. Takie jest hasło nowego miesięcznika dla kobiet. Kto mógł zostać jego twarzą? Wybór był oczywisty! Osoba, która niczego nie udaje, ma wyraziste poglądy, angażuje się w trudne sprawy i jest pełna energii. Za to ludzie ją szanują. Co wie o Polkach? Dlaczego dojrzałość jest fajna? I dlaczego lubi swoje zmarszczki? Z Dorotą Wellman, redaktor kreatywną pisma „Well...

 • Jak działają polscy paparazzi

  ...ludzi z aparatami fotograficznymi, sama kilka razy zrobiła sobie zdjęcie z jakąś gwiazdą, ale nie myślała, że zostanie paparazzo. Bardziej, że będzie mieć taką pracę, która pozwoli przebywać w ich(...) się ryje. - Więc zaczęłam podpatrywać: jakiś ryj zrobił minę, inny schylił się, jakaś gwiazda poprawia ramiączko. Zaczęłam to fotografować. Organizatorom i gwiazdom niezbyt się to podobało ponieważ...

 • Jak urozmaicić wakacyjne kadry

  Nie musisz zabierać na wakacje profesjonalnych akcesoriów do fotografowania, aby twoje zdjęcia oddały niepowtarzalny klimat miejsc, w których się znajdujesz. Wystarczy dobry aparat i trochę kreatywności, a fotografie nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Podpowiadamy, jak za pomocą prostych trików urozmaicić wakacyjne kadry.

 • 7 rad jak zrobić idealne zdjęcie – poradnik dla amatorów fotografii

  Dobry kadr, odpowiednie światło, stabilna ręka – to tylko niektóre elementy, o których trzeba pamiętać, by zdjęcie nie kwalifikowało się do usunięcia. Fotografowanie nie należy do najłatwiejszych zadań, ale wystarczy opanować kilka prostych tricków, dzięki którym każde zdjęcie zasłuży na oprawę. Wraz z Jurorami Konkursu Fotograficznego Empikfoto zdradzamy jak zatrzymać wspomnienia w wyjątkowej...

 • Jak rozprawić się z trudnymi wspomnieniami robiąc porządki

  Segregowanie pamiątek lub porządkowanie rzeczy bliskich, którzy odeszli, bywa ciężkie. Jak się do tego zabrać, by spokojnie pożegnać przeszłość?

 • Jak robić efektowne zdjęcia z ukrycia

  Wakacje to idealny moment, by uzupełnić rodzinne albumy nowymi wspomnieniami. Atmosfera rozprężenia w towarzystwie najbliższych osób, a do tego atrakcyjne i malownicze miejsca to bardzo wdzięczny temat sesji zdjęciowych. Jak w efektowny sposób zatrzymać w kadrach ulotne chwile?

 • Julia Oleś: Mało co wkurza mnie tak, jak WOŚP

  Partnerka Kamila Durczoka na swoim blogu umieściła tekst, który wywołał dyskusje na temat WOŚP. Stanowisko blogerki do zbiórki na rzecz Orkiestry zmieniało się na przestrzeni lat. Na jakim etapie jest teraz?

 • ​Święta z pomysłem - zaplanuj rodzinną podróż

  Gdyby tak w tym roku spędzić Święta inaczej? Na przykład fotografować zorzę polarną i spać w łóżku zrobionym z lodu? Albo zjeść kolację wigilijną na plaży, a potem pójść posurfować?

 • Jak było naprawdę?

  ...kłamstw? Jarek odwiózł naszą mamę do jej domu. I już nie wrócił. Nie zadzwonił nawet przez dwa tygodnie, by zapytać, jak czuje się jego syn. Za to bardzo intensywnie zaczął się fotografować i udzielać(...)Podobno Małgorzata Kosturkiewicz (42) utrudnia Jarosławowi Kretowi (49) kontakty z trzyletnim synem Frankiem. Podobno pogodynek walczy o syna, bo go kocha i chce z nim spędzać jak najwięcej czasu...

Dyskusje na temat: jak fotografować ludzi
 • Re: Odrobina luksusu – kolacja u źródeł Caudalie, 2 * Michelin

  Trzeba mieć pozwolenie.... Ale to nie jest zbyt kłopotliwe jak sie prowadzi blog kulinarny, trzeba tylko kilka dni wcześniej ich poprosić. wszystko pięknie podane, ale pozwalają pstrykać fotki ot tak, czy trzeba specjalne pozwolenie ?? Aa i zazwyczaj nie pozwalają fotografować ludzi.... Bo różni sa w takich miejscach, mniej bądź bardziej znani... Więc to jest zakazane.