• Informacje na temat:

  jak domowymi sposobami wybielić zeby

Artykuły na temat: jak domowymi sposobami wybielić zeby
 • 7 sposobów na piękny uśmiech

  Uśmiech jest jak słońce, spędza chłód z ludzkiej twarzy. Nawet jeśli nie jest idealny, możesz go zmienić tak, by każdy chciał się grzać w jego blasku? Stomatolog dr Iwona Gnach-Olejniczak wymienia 7 sposobów na piękne zęby.

 • 6 sposobów na zgagę

  ...żołądkowy, dostępne w aptece bez recepty. Więcej porad: Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta Jak dbać o storczyki, aby kwitły przez wiele lat?

 • Cała prawda o domowym wybielaniu zębów

  ..., zawierają sodę oczyszczoną, ale jest to niewielkie stężenie, które nie szkodzi zębom, a faktycznie, stosowanie ich sprzyja usuwaniu osadów z powierzchni zębów - wyjaśnia dr Mariusz Duda. Podobnie, jak sody oczyszczonej powinniśmy unikać też wybielania węglem leczniczym. Rozcieranie go na zębach powoduje mikrouszkodzenia szkliwa, a jego skuteczność jest wątpliwa. Chcesz wybielić zęby? Poradź się...

 • 6 sposobów na ból i drapanie w gardle

  .... Naturalne wzmocnienie W czasie choroby przyjmuj raz dziennie dwie kapsułki z ekstraktem z liścia oliwnego. Preparat ten działa jak naturalny antybiotyk, przy tym wzmacnia również siły obronne(...) stopy bez tarki. Prosty krem za mniej niż złotówkę! Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta Jak dbać o storczyki, aby kwitły przez wiele lat?

 • 5 sposobów na pozbycie się kataru

  ...substancje, które ułatwiają oczyszczanie organizmu z wirusów i bakterii. Więcej porad: Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta Jak dbać o storczyki, aby kwitły przez wiele lat...

 • Uśmiech wart miliony bez wizyty u dentysty! Gwiazdy już wiedzą, jak to zrobić!

  Pięknym uśmiechem można zawojować cały świat. Gwiazdy kina i estrady doskonale o tym wiedzą i dbają o swoje zęby, jak potrafią najlepiej. Sposobów na posiadanie zdrowych i pięknych zębów jest wiele, ale który z nich jest najlepszy?

 • 6 profesjonalnych zabiegów, których potrzebują zęby

  .... Zjedzenie np. ciepłej szarlotki z lodami kojarzy się wówczas jedynie z cierpieniem. Z objawami nadwrażliwości zębów przede wszystkim walczymy domowymi sposobami. Ale specjalna pasta do zębów, płyn do(...) zapalne przyzębia, osłabia korzenie zębów oraz prowadzi do rozwoju paradontozy. Scaling zaleca się powtarzać co pół roku. Ale wszystko zależy od tego, jak szybko odkłada się kamień na zębach. Jeżeli...

 • Piękne białe zęby. Zabiegi na każdą kieszeń

  ...efekt Oczyszcza zęby z osadu i kamienia. Aby efekt utrzymywał się jak najdłużej, należy czyścić zęby szczoteczką, pastą, nicią dentystyczną i płukać płynami. Jak często powtarzać Usuwanie kamienia(...) trwałych przebarwień. Po piaskowaniu musisz pić kawy, herbaty, kolorowych napojów, czerwonego wina, jeść pokarmów o intensywnym kolorze, palić papierosów. Jak często powtarzać Zaleca się przeprowadzać...

 • ​Bezpieczne metody wybielania zębów

  Białe zęby to nie tylko oznaka naszego zdrowia, ale również potwierdzenie sukcesu, szczęścia i doświadczenia. To wizytówka, którą każdy z nas chce się pochwalić - w końcu śnieżnobiały uśmiech jak nic pomaga w pokonywaniu trudności! Jest mnóstwo sposobów na wybielanie zębów, ale tylko niektóre z nich są naprawdę skuteczne. Zobaczcie, jak bezpiecznie sprawić, by nasz uśmiech zachwycał swoją bielą!

 • Sprawdzone sposoby na biały uśmiech, walkę z kamieniem i triki na świeży oddech

  Dowiedz się, jakie produkty mogą zabarwić zęby, jak zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej i co odpowiada za nieprzyjemny zapach z ust.

Wideo na temat: jak domowymi sposobami wybielić zeby
 • Jak prawidłowo prać białe rzeczy?

  Ewa Szaniawska wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN", co zrobić, żeby białe rzeczy pozostały białe. Jaka temperatura jest odpowiednia do prania białych ręczników? Jak domowymi sposobami można wybielić tkaniny? Szaniawska zdradziła też, jak pozbyć plam po antyperspirancie. (DDTVN/x-news)