• Informacje na temat:

  jak cwiczyć podczas pracy

Artykuły na temat: jak cwiczyć podczas pracy
 • Ćwiczymy oddech

  ...​To, jak oddychamy, wiele mówi nie tylko o naszych emocjach, ale i o stanie zdrowia. O tym, jak ważny jest oddech, wie każda matka od pierwszego płaczu swojego dziecka po porodzie.

 • Dwa lata ćwiczeń i... serce jak nowe

  Levine. Dopiero intensywny wysiłek cztery do pięciu dni w tygodniu może być niemal równie skuteczny w odwracaniu skutków siedzącego trybu życia, jak ćwiczenia elity sportowców. Zdaniem autorów pracy(...).  - Kluczem do zdrowszego serca jest w średnim wieku odpowiednia dawka ćwiczeń w odpowiednim momencie - przekonuje współautor pracy, Benjamin D. Levine, twórca i dyrektor Institute for Exercise and...

 • Mięśnie dna macicy: Jak je wzmocnić za pomocą ćwiczeń?

  Jeszcze do niedawna nie poświęcałaś im zbyt wiele uwagi. Dziś zastanawiasz się, jak możesz sprawić, by były w lepszej kondycji. O mięśniach dna miednicy, zwanych również mięśniami Kegla, przypominamy sobie zwykle wtedy, kiedy pojawiają się kłopoty z utrzymaniem moczu. Na szczęście, dzięki odpowiednim i systematycznym ćwiczeniom, nad dolegliwością można zapanować.

 • Ćwiczysz, a efektów nie widać? Znamy powody

  ...spotkanie z trenerem, który oceni poziom tkanki tłuszczowej i podpowie, o jakie produkty warto wzbogacić codzienne żywienie. Większość specjalistów rozpisuje szczegółowy program odżywiania się podczas(...)Oto szkodliwe nawyki, które mogą być przyczyną twoich problemów. Podpowiadamy, jak je zmienić. Skupiłaś się na jednej (niekoniecznie skutecznej) sekwencji ćwiczeń Przed rozpoczęciem treningów...

 • Miałeś w nowym roku codziennie ćwiczyć? Nie wyszło? Ćwicz choćby w weekend

  ...spaceru. Okazuje się, że ci, którzy maja czas tylko w weekend nie stoją na z góry straconej pozycji. Autorzy pracy, pod kierunkiem dr Gary'ego O'Donovana z Loughborough University w Anglii(...) aktywność fizyczną, jak i przypadki zachorowań na choroby serca lub choroby nowotworowe, a także śmiertelnośc z dowolnych przyczyn.  Analizy pokazały, że weekendowa aktywność fizyczna zmniejszałą ryzyko...

 • ​ Jak nie uszkodzić kręgosłupa przy pracy biurowej?

  Choć praca przy komputerze nie wymaga podnoszenia ciężarów, często jest przyczyną bólu kręgosłupa. Można go uniknąć, jeśli będziemy stosować kilka prostych ćwiczeń w pracy.

 • Ćwicz! Te mięśnie zapewnią ci jeszcze lepszy seks

  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.

 • Możesz pomóc plecom, które cierpią w pracy

  Dużo chodzisz, stoisz, i to jeszcze w szpilkach Nauczycielka, pielęgniarka, sprzedawczyni codziennie wiele godzin spędzają, chodząc lub stojąc. Podczas takiej pracy najbardziej obciążony jest(...) jest wtedy równomiernie obciążony). Ważne jest też wygodne obuwie, z elastyczną podeszwą i na obcasie 3 cm (dla kobiet niskich) do 5 cm (powyżej 170 cm wzrostu). Jak sobie pomóc w pracy Żeby...

 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?