• Informacje na temat:

  jak być lepszym mezem

Artykuły na temat: jak być lepszym mezem
 • Nowa, lepsza twarz

  Jak cię widzą, tak cię piszą - tę dyskusyjną regułę w Korei Południowej rozumieją dosłownie. Nieładny znaczy tu nieatrakcyjny. Dlatego poprawianie urody stało się społecznym przymusem. Jaka twarz, taka przyszłość, doskonałość albo nic. Do jakich wyrzeczeń zdolne są Koreanki? Co i jak można sobie zmienić? A przede wszystkim po co? Tropem powszechnego upiększania ruszył Marcin Prokop.

 • ​Przyjaciółki (cudzych mężów)

  ...i opowiada o rozmaitych postaciach zaczerpniętych z artykułów, psychologicznych i współczesnych badań - ale najwięcej z obserwacji życia codziennego. Ta książka działa jak zwierciadło, przed którym albo(...) czytelnikami. Przeczytaj fragment książki: W gabinetach psychoterapeutycznych można spotkać setki, co mówię, tysiące zdradzanych żon. Na pytanie: "Jak pani w myślach nazywa tamtą kobietę?", pierwsza...

 • Lilly Allen: Bycie piosenkarką jest lepsze od bycia mamą

  ...z dziećmi. Niestety, to nie dla mnie" - mówiła. W wywiadzie dla Glamour Lilly dodała również, że jest nieco zestresowana swoim powrotem na scenę.  Boi się jak powrót do kariery wpłynie na jej życie rodzinne i jak zareaguje na niego jej maż Bradley Cooper. Jest jednak dobrej myśli: "Mój związek z mężem jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek. Uwielbiam wracać do domu, do niego." W rozmowach...

 • Umowy małżeńskie. Jaka jest twoja?

  Wychodząc za mąż planowałaś dużą rodzinę albo pragnęłaś mężczyzny, który byłby dla ciebie opiekunem. Na początku związku zawiera się z partnerem niepisany układ. Co jednak wówczas, kiedy z czasem potrzeby się zmienią? Jak „podpisać” nową umowę i nie zniszczyć istniejących relacji?

 • Drżyjcie przede mną, niewierni mężowie!

  ...lubelskiej starówce, ale pozory mylą. - Jak trzeba, to potrafię być ostra. Znam sztukę samoobrony i nie dam sobie w kaszę dmuchać - mówi 40-letnia Katarzyna Ryzner. Trafiła do tej pracy przypadkiem(...) praca była żmudna, ale dość prosta. Czasami tygodniami trzeba się snuć jak cień za "obiektem", by zdobyć dowody jego niewierności. Na szczęście lato sprzyja również detektywom. - Po pierwsze...

 • Rodzina. Jak uszyć patchwork

  ..."Nie opuszczę cię aż do śmierci" – obiecujemy. A potem rozwodzimy się, znowu zakochujemy, wchodzimy w kolejne związki. I pewnie wszystko byłoby nieco prostsze, gdyby nie dzieci. To im musimy stworzyć nowy, stabilny dom. Ale jak to zrobić?

 • Siła jest kobietą

  Najwyrozumialszy partner, najcierpliwszy przyjaciel, najtroskliwszy ojciec - nikt nie zrozumie tak kobiety, jak inna kobieta. Siłę, którą mamy w sobie, czerpiemy od innych kobiet, nie tylko z pokolenia na pokolenie.

 • Jak wyglądały porody w średniowiecznej Europie?

  ...„Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci” – tę karę, nałożoną na Ewę za zerwanie zakazanego owocu, średniowieczne kobiety poznały aż za dobrze. Ciąża i poród wiązały się w ich czasach ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Jak próbowano temu zaradzić?

 • Jak wreszcie powiedzieć "nie" teściowej

  Nawet jeśli zwykle nie masz problemów z odmawianiem, sprzeciwianie się despotycznej matce partnera może od lat sprawiać ci kłopot. Jak grzecznie postawić jej w końcu granice?

 • Polskie komunie wystawne jak... ślub

  Komunia ma być dla dziecka wielkim przeżyciem. Jednak coraz częściej staje się imprezą... dorosłych, którzy chcą olśnić przepychem rodzinę i znajomych. Czy komunijnego przyjęcia nie można zrobić skromniej, bez pompy i nerwów?

Dyskusje na temat: jak być lepszym mezem
 • Re: I ty możesz być dziewicą

  JA MIALAM 18 LAT JAK STRACILAM DZIEWIDZTWO Z MOIM OBECNYM MEZEM. I NIE ROZUMIEM DZIEWCZYN KTORE SIE POSZCZAJA Z PIERWSZYM LEPSZYM PO TO BY WYWRZEC WRAZENIE NA ZNAJOMYCH.