• Informacje na temat:

  harry potter

Artykuły na temat: harry potter
 • Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert

  Po raz kolejny widownia w Polsce będzie miała okazję posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej do drugiej części z serii filmów o Harry’m Potterze. Widowiska odbędą się w październiku we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

 • "Harry Potter i Więzień Azkabanu" wydanie ilustrowane

  Jima Kaya nie trzeba już pottermonaniakom przedstawiać - po znakomicie przyjętych dwóch pierwszych częściach cyklu o młodym czarodzieju przyszedł czas na kolejny tom z ilustracjami brytyjskiego grafika.

 • Gwiazda „Harry’ego Pottera” zostanie mamą!

  Trudno uwierzyć, że obsada filmu o najbardziej znanym czarodzieju na świecie już dorosła i powoli zakłada własne rodziny. Jedną z gwiazd filmów o Harrym Potterze jest Clémence Poésy, która lada chwila doczeka się pierwszego potomka.

 • Daniel Radcliffe, bohater filmów o przygodach Harry'ego Pottera, dołączył do grona najbogatszych nastolatków świata.

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci

  ...rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny? Joanne K. Rowling Harry Potter i Insygnia Śmierci(...)Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy...

 • Harry Potter na rauszu

  Kiedy ostatnio Daniel Radcliffe (22) wyznał, że jest alkoholikiem, fani sympatycznego Harry’ego Pottera byli wstrząśnięci. – Tylko z kieliszkiem w ręku czułem, że żyję – mówi Daniel. – Wydawało mi(...) w roli Harry’ego Pottera, świat oszalał. Z dnia na dzień Daniel stał się ulubieńcem nastolatek. Jego ojciec rzucił swoją pracę i zajął się karierą syna. Chłopiec miał jednak dość tej kurateli...

 • Przyszłość Pottera

  Joanne K. Rowling, angielska pisarka i autorka książek o Harrym Potterze, ujawniła nieco szczegółów na temat dalszych losów głównego bohatera swego cyklu.

 • Przez rok nikt nie chciał wydać Harry’ego Pottera

  Seria przygód o Harrym Potterze przyniosła jej sławę i majątek 740 mln funtów (1,5 mld dolarów). Zanim jednak Joanne Rowling (inicjał K. do nazwiska dodała później) wydała pierwszą książkę o małym(...) - prawo. Kiedy po studiach Joanne, pracując w Londynie dla Amnesty International, jechała pociągiem, wpadł jej do głowy pomysł o Harrym Potterze. Podczas czterogodzinnej podróży wymyśliła cały plan...

 • Wielbiciele Harry Pottera odliczają godziny do światowej premiery najnowszego tomu przygód nastoletniego czarodzieja. Piąta część sagi, "Harry Potter i zakon Feniksa", znajdzie się w sprzedaży punktualnie minutę po północy z piątku na sobotę.

 • Harry dopiero w styczniu

  Polscy fani Harry'ego Pottera są zawiedzeni, że krajowa premiera najnowszej części książki planowana jest dopiero na styczeń przyszłego roku. O przyczyny tego stanu rzeczy zapytaliśmy wydawcę.

Zdjęcia na temat: harry potter
Dyskusje na temat: harry potter