• Informacje na temat:

  geste włosy sposoby

Artykuły na temat: geste włosy sposoby
 • Jak kręcić włosy - dwa sposoby?

  Lekki skręt włosów tworzący fale uzyskasz, jeżeli zakręcisz je na grube papiloty z gąbki. Umyte, rozczesane i lekko wysuszone włosy z przedziałkiem podziel na 4 pasma (jeśli masz gęste, na(...). Po ich zdjęciu rozczesz włosy palcami i spryskaj lakierem. Termo- i hydroloki wystarczy zostawić na głowie na ok. 15 minut, do wystygnięcia. Zobacz także:

 • Kiedy długie włosy są sexy?

  Włosy to jeden z atrybutów kobiecości. Gęste, lśniące i długie od zawsze były obiektem zazdrości i wzbudzały pożądanie. Kiedy są naprawdę sexy?

 • Unieś włosy u nasady

  ...​Wypróbuj kilka niezawodnych metod, które pomogą odbić włosy od skóry głowy. Fryzura nie będzie oklapnięta i zyska większą objętość!

 • Sposób na gęste i zdrowe włosy

  .... Po dłuższym czasie uszkodzenia stają się nieodwracalne. Dlatego tak ważne jest, żeby znaleźć sposób na odreagowanie negatywnych emocji. Zła dieta Włosy nie są dla naszego organizmu(...) wszystkie komórki skóry, również mieszki włosowe. Wyrastające z nich włosy są słabsze i cieńsze. Warto więc osłaniać głowę przed ostrym słońcem i dostarczać organizmowi antyoksydantów, zawartych między...

 • Włosy na przekór naturze

  ...​Właścicielki loków marzą o włosach prostych, a posiadaczki prostych o kręconych. Brunetki z zazdrością patrzą na blondynki, te zaś chcą mieć tak gęste czupryny (z reguły mają cienkie włosy), jak brunetki. Na wszystko są sposoby!

 • Tanie domowe kuracje wzmacniające włosy

  Nie trzeba wcale wydawać fortuny, żeby mieć piękną i zdrową czuprynę. Naturalne sposoby mogą również dać bardzo dobre efekty. Anna Kołomycew, autorka bloga www.anwen.pl radzi, które z nich warto wypróbować.

 • Domowe sposoby na wypadanie i porost włosów

  .... Domowe farbowanie w przypadku osłabionych, wątłych włosów może prowadzić nawet do łysienia.   Sposoby na wypadające włosy. Jak przyspieszyć ich wzrost? Efekty dobrych nawyków w pielęgnacji(...)Co robić, gdy na szczotce pozostaje nadprogramowa ilość kosmyków? Czy jedynym rozwiązaniem są wtedy drogie kosmetyki i suplementy diety? Czemu włosy wypadają w nadmiarze? Aby skutecznie...

 • Sposoby na to, by ujarzmić niesforne kosmyki

  Włosy się puszą, a jeśli są mocno przesuszone nie możesz poradzić sobie z ich elektryzowaniem się. Panie z kręconymi włosami również nie mają lekko. Nad burzą loków nie sposób zapanować jednym ruchem(...). Ponadto, regularnie podcinanie i odświeżanie włosów pomaga pozbyć się słabych i zniszczonych kosmyków, by włosy były  zdrowe i lśniące . Jeśli idziesz do fryzjera po raz pierwszy, powiedz mu o swoich...

 • Sposoby na gęste włosy

  ...równowagę działania naszego organizmu. A co decyduje o grubości włosów? Nasze włosy mają bardzo złożoną, wielowarstwową strukturę. Zewnętrzna część tej struktury składa się z nakładających się na siebie(...) i wytrzymałość włosa. Grube włosy mogą mieć nawet od 10 do 12 warstw łusek, podczas gdy włosy cienkie mają zazwyczaj zaledwie od 4 do 6 warstw łusek, przez co są bardziej podatne na zniszczenie. Niewłaściwa...

 • Zakręcona na dwa sposoby

  Fale Lekki skręt włosów tworzący fale uzyskasz, jeżeli zakręcisz je na grube papiloty z gąbki. Umyte, rozczesane i lekko wysuszone włosy z przedziałkiem podziel na 4 pasma (jeśli masz gęste, na(...) zdjęciu rozczesz włosy palcami i spryskaj lakierem. Termo- i hydroloki wystarczy zostawić na głowie na ok. 15 minut, do wystygnięcia.