• Informacje na temat:

  fundusze unijne na własny biznes

Artykuły na temat: fundusze unijne na własny biznes
 • ​Doradca w biznesie

  Co zwykle robisz, kiedy masz jakiś problem albo czegoś nie wiesz? Pytasz znajomych, dzwonisz do jakiegoś specjalisty. Podobnie możesz robić, prowadząc własny biznes. W swojej firmie możesz spotkać się z różnymi zagadnieniami, których nie musisz znać. W tych wszystkich sprawach możesz liczyć na pomoc specjalistów. A dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych uzyskasz ją bezpłatnie lub taniej.

 • ​Twoje potrzeby. Twoje pomysły. Twój biznes?

  Pasja i praktyka, kontakty towarzyskie, obserwacja, a czasem też przypadek - tak rodzą się pomysły. A od nich już niewiele dzieli cię od własnego biznesu. Żaden nie zaistnieje jednak bez dwóch rzeczy - potrzeby zmiany oraz odwagi do jej urzeczywistnienia. Jeżeli nie boisz się zmiany i masz pomysł, to może przyszedł czas na założenie start-upu.

 • ​Spin-aj naukę z biznesem

  Współpraca nauki i biznesu staje się coraz ważniejsza. To ona jest motorem napędowym gospodarki i sprawia, że badania naukowe nie są chowane do szuflady. Jeśli pracujesz na uczelni, prowadzisz badania, to wcale nie oznacza, że musisz się skupiać wyłącznie na działalności naukowej i dydaktycznej. Możesz połączyć pasję naukową z działalnością biznesową. Taką możliwość dają firmy typu spin.

 • Atrakcyjniejsza strona biznesu

  Kobiety, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Właścicielki firm, przedsiębiorcze, odważne i realizujące swoje plany z pasją. Takie są polskie bizneswomen.

 • ​Zafunduj sobie firmę

  Masz pomysł na biznes. Wierzysz, że ci się uda. Chcesz jak najlepiej zrealizować swój plan. I wtedy na twojej drodze pojawia się przeszkoda: skąd wziąć środki na wystartowanie ze swoją firmą? Postaramy się pomóc ci w pokonaniu tej przeszkody. Pokażemy ci szanse na dofinansowanie, jakie otrzymujesz dzięki Funduszom Europejskim.

 • Unia dla zuchwałych

  Ryzykować oszczędności życia? Prosić bliskich o pożyczkę? Nie warto. Dziś, by założyć własną firmę, wystarczy wziąć unijne dotacje.

 • ​Warto wiedzieć, zanim założysz start-up

  ...różnic. W Starterze inwestorami są fundusze venture capital, czyli firmy zajmujące się profesjonalnym inwestowaniem w start-upy. W Biznest z kolei duży udział mają aniołowie biznesu, czyli majętne(...) niedawno to zrobiłaś, zainteresują cię finansowane z POIR Starter oraz Biznest . Obie opcje skierowane są do spółek znajdujących się na wczesnym etapie rozwoju - często jeszcze przed pierwszą...

 • Kobiety, Unia i Stara Szafa

  Bycie aktywną popłaca. Przekonały się o tym poznanianki, które napisały biznesplany i dostały pieniądze z Unii Europejskiej na otwarcie własnych firm.

 • ​Innowacja to praktyka

  ...współpracujących z innymi firmami. Aby starać się o dotację, musisz stać się członkiem takiej grupy firm. Potraktuj to jako szansę. Dzięki współpracy łatwiej będzie ci prowadzić własny biznes. Ogłoszenie(...)Działania prowadzące do powstania innowacji to inaczej prace badawczo-rozwojowe. Możesz otrzymać dofinansowanie unijne na ich realizację. Możesz także zlecić przeprowadzenie badań bardziej...

 • ​Siła doświadczenia

  Znalezienie złotego środka na poukładanie swojego życia zawodowego po czterdziestce może być łatwiejsze dzięki środkom unijnym, bo możesz nawet nie wiedzieć, że Fundusze Europejskie wpierają także(...) przekonane, że niejedna osoba mogłaby się od ciebie wiele nauczyć. A uczenie innych może dać ci wiele radości. A jaki związek z tymi poradami mają Fundusze Europejskie? Ze środków unijnych finansowane...