• Informacje na temat:

    fryzury komunijne dla dzieci

Artykuły na temat: fryzury komunijne dla dzieci
  • Quady, laptopy, skutery, operacje plastyczne, no i pieniądze - to najpopularniejsze prezenty komunijne. Dawno już wyparły zegarki czy rowery. Komunia w pojmowaniu ośmiolatków to przede wszystkim prezenty. Jednak taki znak równości stawiają także dorośli.

  • Komunia równa się prezent

    Quady, laptopy, skutery, operacje plastyczne, no i pieniądze - to najpopularniejsze prezenty komunijne. Dawno już wyparły zegarki czy rowery. Komunia w pojmowaniu ośmiolatków to przede wszystkim prezenty. Jednak taki znak równości stawiają także dorośli.

  • Twój osobisty bilans roku 2010

    Początek roku. Coś się zaczyna, coś się skończyło. Podsumowanie przeszłości to cenny drogowskaz na przyszłość. Pouczające są dla nas nie tylko sukcesy, ale i porażki. One bywają czasem najlepszym nauczycielem.

  • .... troche sie obawialam obiadu po komunijnego z ex mezulka, ale bylo calkiem milo. moze dlatego, ze wiekszosc gosci stanowili tesciowie, brat mezulka z zona i dziecmi i my. dobrze, ze teraz dzieci(...) moja siostra i przywiozla ubranko dla okruszka. mial na sobie biala koszule, muche, bialo-blekitna kamizelke, biala kurteczke podszywana cienkim polarkiem i biale polarkowe spodenki. wygladal...