• Informacje na temat:

  fotografia do dowodu

Artykuły na temat: fotografia do dowodu
 • Nieznane zdjęcia Marilyn Monroe w wydaniu książkowym

  200 niepublikowanych dotąd fotografii Marilyn Monroe ujrzy światło dzienne w specjalnym wydaniu książkowym. Album ma się ukazać we wrześniu.

 • Khloe Kardashian: Zdjęcia nigdy nie pokazują prawdy

  32-letnia gwiazda przyznała, że denerwuje ją "podwójny standard" oraz ludzie, którzy tworzą plotki na podstawie przypadkowej fotografii.

 • Ludzie ryzykują tu życie dla wspaniałych selfie

  ...podróżniczy, którzy chętnie dzielą się wrażeniami z podróży, okraszając wpisy fotografiami, na których nonszalancko “zwisają" ze schodów pociągu.  Są oni mocno potępiani przez media za propagowania na...

 • Cmentarze, których już nie ma

  Kilkadziesiąt lat temu były elementem polskiego krajobrazu, dowodem koegzystencji kultur, tradycji i religii. Dziś kirkuty są raczej egzotycznym akcentem. Historia obeszła się z żydowskimi nekropoliami okrutnie, ale pamięć ludzka bywa silniejsza niż historia.

 • Wycinanka

  Z rodziną nie zawsze jest nam po drodze. Może lepiej wziąć nożyczki i... wyjąć kilka twarzy z każdej rodzinnej fotografii. Tylko czy w życiu też da się tak zrobić? I czy ta wycinanka w ogóle ma sens? O tym rozmawiamy z Ewą Stankowską, psychoterapeutką.

 • Agata Naniewicz "Dosięgnąć gwiazd"

  "Dosięgnąć Gwiazd" to pierwszy w Polsce charytatywny album wizażowy z udziałem gwiazd filmu, TV, sportu, mody i muzyki. Autorką makijaży i pomysłodawczynią albumu jest Agata Naniewicz. 144-stronicowy album dostępny w ekskluzywnej limitowanej edycji, ma na celu ukazanie współczesnych trendów w makijażu i fotografii, a przede wszystkim pomoc podopiecznym Fundacji Herosi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka i zakup sprzętu medycznego.

 • 3. miesiąc - zobaczysz maluszka

  W tym miesiącu wreszcie zobaczysz swojego maluszka - na monitorze podczas badania USG. Do domu wrócisz z jego pierwszą fotografią.

 • Niejedna z Jedną

  "Niejedna z Jedną" to portrety najmłodszych polskich Amazonek. Żadna z nich nie przekroczyła 34. roku życia - są dowodem na to, że rak nie wybiera wyłącznie starszych osób. Ale są też dowodem na to, że w porę zrobione badania ratują życie.

 • Yulka fotowrażliwa

  ..., które poznaję. - Czasem zobaczę jakiś detal, kanapę zamkniętą w szafie, jakiś skrawek świata i to coś we mnie budzi emocje. Właśnie to chcę pokazać. Skąd na fotografiach tak młodej osoby tyle(...) Dżulia. A ja dla wszystkich chcę być Yulką. Ale w dowodzie masz normalnie, Julia, tak? - No chyba w legitymacji, bo ja nie mam dowodu. Racja! Ciągle zapominam, że masz 16 lat. Mówisz o wszystkim...

 • W osobistym muzeum wspomnień

  Jest takie miejsce w naszym domu, do którego mam dostęp tylko ja. Nikt więcej. Ot, niepozorne, kartonowe pudełko w żółto-zielone kwiatki, warte więcej niż wszystkie inne przedmioty codziennego użytku. Są w nim listy (pisane ręcznie!), kilka fotografii, pewna szyszka, jeden pierścionek, drewniany koń, sznurek szklanych koralików... Rzeczy same w sobie całkiem bez znaczenia. Dla mnie - magiczne klucze do drzwi najdroższych wspomnień.

Wideo na temat: fotografia do dowodu
 • Beyonce nową twarzą kampanii Givenchy?

  Wszystko na to wskazuje. Artystka została przyłapana na planie sesji zdjęciowej, gdzie towarzyszył jej Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny marki. Zdjęcia, które wyciekły do sieci, podgrzały atmosferę domysłów dotyczących prawdopodobnej kolaboracji Beyonce z Givenchy. Na fotografiach gwiazda pozuje na dachu nowojorskiego budynku, w kreacjach z najnowszej, jesiennej kolekcji domu mody. Jak donoszą

Dyskusje na temat: fotografia do dowodu
 • Re: Zastrzegamy zgubione i skradzione dokumenty

  dziwię się że na postawie dowodu na którym przecież jest fotografia tyle jest oszustw i wyłudzeń. Za to odpowiadać powinien bank i pracownik który nie dokonał prawidłowej weryfikacji. czemu tego się ustawowo nie wprowadzi?

 • Czy autor mógłby podać

  jakiś link do dowodu, że wirus HIV istnieje? Może jakaś fotografia? HIV, to taka sama bzdura jak świńska grypa, tylko wymyslona jeszcze zanim ludzi zaczęli być świadomi tego, że są manipulowani.

 • Re: Ile lat dalibyście Lindzie?...

  Tak naprawdę niewiele widać. Fotografia jest mała, na dodatek pewnie dobrze ustawione światła. To nie jest zdjęcie do dowodu osobistego. Oczy i brwi ma strasznie wysmarowane, włosy zadbane, dobra farba. Szyja, ręce i nogi wyglądają jak trzeba w tym wieku. 72 lata to teraz nie jest starość.