• Informacje na temat:

  ferie z dzieckiem

Artykuły na temat: ferie z dzieckiem
 • Ania Rusowicz na feriach z dzieckiem

  Ania Rusowicz w sierpniu 2017 roku została mamą. Teraz pochwaliła się uroczym zdjęciem z synem.

 • My się zimy nie boimy! Ferie z marką WINIARY

  Tuż po świętach nasze pociechy szykują się na kolejny zimowy odpoczynek. Dla uczniów części regionów Polski ferie zaczynają się już od połowy stycznia, a ich rówieśnicy z innych województw zimową przerwę rozpoczynają z początkiem lutego. W tym czasie uczniowie chętnie przebywają na świeżym powietrzu, często wybierając lodowisko czy bitwy na śnieżki. Każda mama dba, aby jej podopieczni mieli siłę...

 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  ...wówczas, że taki wyjazd wcale nie musi być znacznie droższy niż wypoczynek w polskich górach, a i same Alpy nie są wyłącznie dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy" - mówi. Okazuje się, że również ferie pod palmami są coraz popularniejsze, bowiem coraz bardziej kuszące są oferty biur podróży. "Np. na Riwierę Turecką - to nowy zimowy kierunek w ofercie biur podróży - na ferie w hotelu 4* z wyżywieniem...

 • Ferie na kredyt

  Zimą wydajemy więcej. Wiąże się to ze wzrostem rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną. Do tego dochodzą świąteczne wydatki – zakup prezentów, świątecznych ozdób, czy też przygotowanie uroczystej kolacji dla całej rodziny. Kolejne koszty niesie ze sobą okres karnawałowy i wyjazdy na ferie, na które zwykle nie starcza już pieniędzy. Profi Credit zapytało Polaków o to, jak radzą sobie...

 • Ferie w górach?

  Zakopane, a może inny zimowy kurort? Sprawdź, co oferują ośrodki w Polsce i u naszych południowych sąsiadów.

 • Wyjazd dziecka na ferie zimowe – jak się przygotować?

  Ferie zimowe można ciekawie spędzić w mieście. Jeśli jednak postanowiliście wysłać pociechę na zimowisko, musicie pamiętać o kilku kwestiach. W końcu wyjazd ma być dla dziecka frajdą, a dla was odpoczynkiem.

 • Niezapomniane ferie w Austrii

  Zimowa frajda dla całej rodziny? Narciarski urlop z dziećmi wcale nie musi być męczący i stresujący. Jak zaplanować ferie, aby wypoczynek z dziećmi był jednocześnie relaksujący, ekscytujący, bezpieczny i niezapomniany, i to dla wszystkich członków rodziny?

 • W tym tygodniu uczniowie z kilku województw rozpoczynają ferie. Nie wszyscy rodzice mają jednak czas, by spędzić je ze swoimi pociechami. Dobrym pomysłem jest wyjazd na zimowisko, na którym mogą one nie tylko wypocząć, ale nauczyć się też samodzielności. Sprawdź, co powinnaś wiedzieć przed wyjazdem Twojego dziecka.

 • Kolorowe otulanie na ferie

  Od połowy stycznia uczniowie wybranych województw w Polsce mogą cieszyć się zimą na całego. Dlatego już teraz warto zadbać o odpowiednią wyprawkę dla dziecka na zimowe ferie, niezależnie od tego, gdzie będą spędzane.

 • Obiecał jej ferie u siebie, a teraz jej nie chce

  ...miesiąc na weekend. - To co ja będę robić w ferie? - ocierała łzy.  - Pomyślimy... - westchnęłam. - Może pojedziesz do babci? - E... - skrzywiła się. - Ja już wszystkim powiedziałam, że jadę do(...) zechce? Bardzo mnie tym zasmuciła. Będę jej tłumaczyć, że powinna ojca zrozumieć, ale sama jestem na niego zła, że jej obiecał te ferie, chociaż wtedy już wiedział, że będzie w domu noworodek i nie...

Dyskusje na temat: ferie z dzieckiem
 • Re: Anna Nowak - Ibisz dała się porwać

  Anno Lepiej będzie jak sama dowartościujesz jakoś swój prościutki umysł, bo Anna Nowak Ibisz pojechała na ferie z dzieckiem tam gdzie uznała.

 • Re: ​Teściowa spod tego znaku zodiaku da ci popalić!

  Moja mama po kilku krytykach żony odpuściła. Dobrze stoi finansowo, ma swoje życia. Żona zachwycona ale do czasu pójścia dziecka do szkoły. Przyszły ferie, strajk nauczycieli co zrobić z dzieckiem. Mama mimo przejścia na emeryturę dalej się nie wtrącała. Z podkulonym ogonem zwróciliśmy się o pomoc i pomaga. Szanujcie teściowe to skarb.

 • -

  -

  tralalala a ja robie najprawdziwsze golabki ..... plany mialam ( z dzieckiem) ze pierogi zrobimy ale .... za duzo roboty ... robimy golabki, dziecko ma ferie i mi dzielnie pomaga, wlasnie zmywarke rozpakowuje a ja tu z doskoku :-)))

 • Już nie wiem który list.

  Też wolałabym nie stawać się dorosła. Chciałabym byc znów dzieckiem. A co do "samotności w sieci" nie czytałam, ale może przez ferie zaglądne do tej książki. Może mi się spodoba. Pozdrawiam ;)

 • Re: Nauczyciel mnie nie lubi

  pedagogiczne, planowanie pracy, papierkowe sprawy). Ferie? Jestem anglistką. ferie przeważnie spędzam w szkole opracowując kolejny projekt międzynarodowy, albo cały dzień siedzę przy kompie planując projekty. Wakacje? Mamy 6 tyg wolnego. Wtedy wyjeżdżamy pilnować dzieci w szkole partnerskiej, zamiast wybrać się gdzieś z własnym dzieckiem (to nie przyjemność, nikt z nas nigdy nie chce jechać