• Informacje na temat:

  emerytura co robic

Artykuły na temat: emerytura co robic
 • Siostra Anastazja przechodzi na emeryturę

  Myślę, że Bóg bardzo kocha ludzi, którzy wykonują proste zajęcia, którzy nie są "na świeczniku". Zwykłą, codzienną pracą, wykonywaną w ukryciu naprawdę można się uświęcić - o bieszczadzkich smakach, pracy w hucie i "zbuntowanych" ciastach i o ostatniej książce przed emeryturą z Siostrą Anastazją Pustelnik FDC, cenioną kucharką i autorką książek kucharskich, rozmawia Sławomir Rusin.

 • Najpiękniejsze domki na świecie. Specjalnie na emeryturę

  Pewnie nie raz zastanawialiście się nad tym co będziecie robić i gdzie chcielibyście mieszkać kiedy już przejdziecie na emeryturę. Zdaje się, że na pomysł jak fantastycznie spędzić starość wpadł pochodzący z Tokio architekt, Issei Suma.

 • Elton John planuje przejść w przyszłym roku na emeryturę

  69-letni piosenkarz chciałby spędzać więcej czasu ze swoją rodziną.

 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Dzięki dobrze przemyślanym zakupom, ignorowaniu natrętnych reklam oraz niewielkiej zmianie przyzwyczajeń, zaoszczędzimy nawet 1500 zł rocznie.

 • Jak przygotować się do emerytury?

  Emerytura to dla wielu z nas odległa perspektywa, o której na razie staramy się nie myśleć. Jednak wizja bankructwa polskiego systemu ubezpieczeń społecznych, niski przyrost naturalny i masowa emigracja zarobkowa sprawiają, że nawet trzydziestolatkowie zastanawiają się, z czego będą żyć po zakończeniu pracy zawodowej. Konieczność wyboru między ZUS a OFE rozpoczęła dyskusję o tym, co może zapewnić...

 • Jak oszczędzać na emeryturę?

  Jeszcze dwa lata temu eksperci twierdzili, że emerytura z podstawowych filarów (ZUS i OFE) będzie równa mniej więcej połowie ostatniego wynagrodzenia. Z najnowszych szacunków wynika jednak, że(...). zarobków netto. Jak długo będziemy musieli oszczędzać, żeby osiągnąć zamierzony cel? Załóżmy, że 30-letnia kobieta, pracująca od ośmiu lat, zarabia ok. 2700 zł netto. Za 30 lat emerytura, którą...

 • Ikona mody nie idzie na emeryturę

  Moda jest ważna, ale ważniejszy jest człowiek i jego środowisko - mówi Vivienne.

 • Angelina Jolie zdradziła, że pracuje ostatnio niezwykle ciężko, ponieważ ma zamiar udać się na "wcześniejszą emeryturę" i zająć się wychowywaniem adoptowanego synka Maddoxa.

 • Nie odchodź na seksualną emeryturę!

  Seks nie jest zarezerwowany wyłącznie dla młodych. Radość ze zbliżeń możemy czerpać do późnej starości.

Dyskusje na temat: emerytura co robic
 • Re: Czy nasza miłość potrzebuje ślubu?

  dobr materialnych itp. chodzi rowniez o dzieci alimenty, [spadek,emerytura czy renta. itp sprawy.Slub koscielny to przysiega przed Bogiem ,dwoch kochajacych sie ludzi do milosci i zycia na dobre i na zle.. Jesli ktos nie wierzy, to nie musi tego robic ,niech robi jak uwaza, Podajac pojedyncze przyklady nie bycia w zwiazku, nie podaje autor jakie klopoty czekaja taka pare jak i ich dzieci.

 • stara panna

  mając kilkanaście lat. Nie odkryłam starej prawdy, że jezeli chce sie odnieść coś co nazywa sie ogólnie "sukcesem w życiu" to ... nie trzeba nic robic. Mogłam nie robic matury, liceum "przebrnąć" , życ do(...) scenariusz przyniosl by mi powazany "spoleczny sukces". A emerytura? No przecież i tak ktos by mi dal pieniadze - przeciez z czegos musze żyć, zwłaszcza ze bylabym "matką polką". To nie jest ironia

 • Re: Jak oceniacie wygląd Terminatora?...

  Renta a jeszcze emerytura a może jest na zasiłku ? czy ktoś wie ? w polsce jeszcze dwa lata musiałby tyrać. teraz sobie LUDZISKA spójrzcie co nas czeka co nam szykują nasi wspaniali . Będziesz je-ał aż padniesz a jak (czy w ogóle) doświadczysz takiego czasu laby (ww.) będziesz liczył kromki chleba i smalczyk na wagę .Czy to ma sens? OBUDZCIE SIE POLACY CZAS WSTAĆĆĆĆĆĆ MOWIC ROBIC .Jak to mówią

 • Re: Urodziłam zaraz wracam

  podrzucaja swe male dzieci innym,aby moc robic kareire,rozwijac sie!!! Wiele tracicie, najpiekniejsze lata tracicie! kiedy dziecko dorasta,a potem sie dziwci jakie teraz dzieci są. Jesli matka nie(...) kwestia, to moje dziecko będzie na Twoją emeryturę pracowało. Im mniej dzieci teraz, tym mniejsza Twoja emerytura, więc te przywileje są ważne, dla młodej matki.