• Informacje na temat:

  edycja zdjęćia

Artykuły na temat: edycja zdjęćia
 • You are Bellissima – II edycja

  ...23 stycznia zakończono II edycję konkursu #expressyourself zorganizowanego przez markę Bellissima – włoskiego producenta sprzętu do stylizacji włosów. Druga edycja konkursu odbyła się na Instagramie na profilu Zuzy Kołodziejczyk – finalistki trzeciej edycji TopModel. Do II edycji konkursu zgłosiło się aż 164 osób. Główną nagrodą było wzięcie udziału w warsztatach ze stylistami fryzur...

 • Ładocha wrzuciła zabawne zdjęcie

  Polacy poznali Darię Ładochę, kiedy wzięła udział w drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy 2”. Blogerka okazała się czarnym koniem show i wygrała główną nagrodę.

 • Zuzanna Zakrzewska na bardzo odważnym zdjęciu

  Zuzanna Zakrzewska jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek pierwszej polskiej edycji programu „#Supermodelka plus size”.

 • Dyskusja pod zdjęciem Bieniuka z córką

  Tegoroczna edycja Open’era dobiegła końca w niedzielę 8-go lipca. Z roku na rok rośnie liczba uczestników festiwalu – w tym roku padł rekord frekwencyjny i Gdynię odwiedziło 140 tys. osób.

 • Wybierz zdjęcie najbardziej wzruszającego zwierzaka!

  Zapraszamy do drugiego etapu konkursu zorganizowanego w ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc". Koniecznie zagłosuj na ulubione zdjęcie i weź udział w zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt.

 • Wybierz najbardziej zabawne zdjęcie zwierzaka!

  Zapraszamy do drugiego etapu konkursu zorganizowanego w ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc". Koniecznie zagłosuj na ulubione zdjęcie i weź udział w zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt.

 • IV edycja akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc"

  Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. Ilość karmy w schroniskach jest zdecydowanie niewystarczająca. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na nią jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Nie pozwólmy naszemu Burkowi umrzeć z głodu!

 • Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali zdjęcia z wyjazdu

  Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”. W kwietniu 2016 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

 • Poznaj jury 4. edycji Top Model

  Właśnie ruszyła 4. edycja "Top Model". Jeszcze kilka tygodni temu nie było nawet wiadomo, kto ostatecznie zasiądzie w fotelach jurorów. Dziś już wiemy, kto będzie oceniał uczestników programu. O kim mowa?

 • 5. edycja konkursu "Stylowy Wrocław"

  ...podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting. Piąta edycja Wrocław Fashion Meeting to modowe wydarzenie jesieni, promujące polskich projektantów i polską...

Zdjęcia na temat: edycja zdjęćia
Wideo na temat: edycja zdjęćia
 • Udział w polskiej edycji X Factor był dla niej przełomem

  Maja Sablewska jest stylistką, która w swoich programach radzi kobietom nie tylko jak się ubierać, ale też jak pokonać swoje kompleksy. Czy sama zawsze była pewna siebie? - Pamiętasz moje zdjęcia sprzed parunastu lat. Wyglądałam jak klasyczna brzydula z aparatem na zębach - powiedziała reporterowi. Dzięki czemu to się zmieniło?

 • Kalendarz Dżentemeni 2016

  Tegoroczna edycja edycja Kalendarza Dżentelmeni ma podtytuł "Wszystko co najważniejsze w życiu". Opowiada zdjęciami o intymnych momentach, ważnych dla Dżentelmenów, o bliskich im ludziach, o nastrojach przez nich pożądanych, o miejscach, które kochają.

 • Stylizacja Maffashion doceniona przez "Vogue"

  Maffashion ma powody do świętowania. Fashionistka po raz kolejny została doceniona przez "Vogue". Edytorzy hiszpańskiej edycji magazynu umieścili zdjęcie Julii Kuczyńskiej z londyńskiej ulicy w zakładce Street Fashion.