• Informacje na temat:

  edycja zdjęćia

Artykuły na temat: edycja zdjęćia
 • You are Bellissima – II edycja

  ...23 stycznia zakończono II edycję konkursu #expressyourself zorganizowanego przez markę Bellissima – włoskiego producenta sprzętu do stylizacji włosów. Druga edycja konkursu odbyła się na Instagramie na profilu Zuzy Kołodziejczyk – finalistki trzeciej edycji TopModel. Do II edycji konkursu zgłosiło się aż 164 osób. Główną nagrodą było wzięcie udziału w warsztatach ze stylistami fryzur...

 • Ładocha wrzuciła zabawne zdjęcie

  Polacy poznali Darię Ładochę, kiedy wzięła udział w drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy 2”. Blogerka okazała się czarnym koniem show i wygrała główną nagrodę.

 • Zuzanna Zakrzewska na bardzo odważnym zdjęciu

  Zuzanna Zakrzewska jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek pierwszej polskiej edycji programu „#Supermodelka plus size”.

 • Co wpływa na jakość zdjęć w aparatach smartfonów?

  W czasach, gdy aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych były raczej nowinką niż standardem, mało kto zawracał sobie głowę jakością wykonywanych nimi zdjęć. Wystarczyło po prostu, że komórka, którą mieliśmy zawsze pod ręką, potrafiła szybko uwiecznić ważną dla nas chwilę. W ostatnich latach – za sprawą rozwoju technologii –aparaty smartfonów zyskały jednak rangę pełnoprawnych i w pełni samodzielnych narzędzi pozwalających na rejestrację rzeczywistości. Nie wystarczy już zatem, że po...

 • Dyskusja pod zdjęciem Bieniuka z córką

  Tegoroczna edycja Open’era dobiegła końca w niedzielę 8-go lipca. Z roku na rok rośnie liczba uczestników festiwalu – w tym roku padł rekord frekwencyjny i Gdynię odwiedziło 140 tys. osób.

 • Wybierz najbardziej zabawne zdjęcie zwierzaka!

  Zapraszamy do drugiego etapu konkursu zorganizowanego w ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc". Koniecznie zagłosuj na ulubione zdjęcie i weź udział w zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt.

 • Wybierz zdjęcie najbardziej wzruszającego zwierzaka!

  Zapraszamy do drugiego etapu konkursu zorganizowanego w ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc". Koniecznie zagłosuj na ulubione zdjęcie i weź udział w zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt.

 • Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała intrygujące zdjęcie

  Fani programu „Rolnik szuka żony” już przebierają niecierpliwie nogami. Jesienią Telewizja Polska wyemituje szósty sezon misyjnego show.

 • Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie sprzed 13 lat

  Joanna Przetakiewicz bardzo często podkreśla, że czuje się pięknie i seksownie niezależnie od wieku. Wiele kobiet docenia jej inicjatywy.

 • Michał Baryza pozuje do zdjęcia bez majtek

  Michał Baryza należy do tych uczestników programu „Top Model”, którym całkiem się powiodło. Model śmiało poczyna sobie na Instagramie.

Zdjęcia na temat: edycja zdjęćia
Wideo na temat: edycja zdjęćia
 • Udział w polskiej edycji X Factor był dla niej przełomem

  Maja Sablewska jest stylistką, która w swoich programach radzi kobietom nie tylko jak się ubierać, ale też jak pokonać swoje kompleksy. Czy sama zawsze była pewna siebie? - Pamiętasz moje zdjęcia sprzed parunastu lat. Wyglądałam jak klasyczna brzydula z aparatem na zębach - powiedziała reporterowi. Dzięki czemu to się zmieniło?

 • Kalendarz Dżentemeni 2016

  Tegoroczna edycja edycja Kalendarza Dżentelmeni ma podtytuł "Wszystko co najważniejsze w życiu". Opowiada zdjęciami o intymnych momentach, ważnych dla Dżentelmenów, o bliskich im ludziach, o nastrojach przez nich pożądanych, o miejscach, które kochają.

 • Stylizacja Maffashion doceniona przez "Vogue"

  Maffashion ma powody do świętowania. Fashionistka po raz kolejny została doceniona przez "Vogue". Edytorzy hiszpańskiej edycji magazynu umieścili zdjęcie Julii Kuczyńskiej z londyńskiej ulicy w zakładce Street Fashion.