• Informacje na temat:

  edycja

Artykuły na temat: edycja
 • You are Bellissima – II edycja

  ...23 stycznia zakończono II edycję konkursu #expressyourself zorganizowanego przez markę Bellissima – włoskiego producenta sprzętu do stylizacji włosów. Druga edycja konkursu odbyła się na Instagramie na profilu Zuzy Kołodziejczyk – finalistki trzeciej edycji TopModel. Do II edycji konkursu zgłosiło się aż 164 osób. Główną nagrodą było wzięcie udziału w warsztatach ze stylistami fryzur...

 • Limitowana edycja Barista od Nespresso

  Barista to pierwsza edycja, stworzona z myślą o amatorach różnych rodzajów kaw: tych którzy gustują w napojach na bazie mleka, takich, którzy lubią kawę z niewielką ilością mlecznej pianki oraz tych, którzy preferują "małą czarną". Specjaliści Nespresso, tworząc edycję limitowaną przyjęli zupełnie nowe, całościowe podejście do kaw z mlekiem.

 • Kielce: XIX edycja Off Fashion

  Cinema - tak brzmi hasło tegorocznej XIX już edycji Off Fashion. Styl.pl jest patronem konkursu dla projektantów i entuzjastów mody, który odbywa się w Kielcach.

 • 10. edycja Festiwalu Twórczości Korowód

  "Fundacja Piosenkarnia Anny Treter" zaprasza na 10. edycję festiwalu Twórczości Korowód, która będzie miała szczególnie uroczysty, jubileuszowy charakter. Styl.pl jest patronem medialnym.

 • 9. edycja Cracow Fashion Week

  ...9. edycja Cracow Fashion Week, która odbędzie się w dniach 10-18 marca 2018, jest zorganizowana przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru we współpracy z miastem Kraków i Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odwiedzi wielu międzynarodowych gości ze świata fashion. Styl.pl jest patronem medialnym.

 • ​Jubileuszowa edycja Daisy Marc Jacobs

  Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Daisy Marc Jacobs, okazało się, że zapach wyłamał się z powszechnie obowiązujących standardów, gdyż jego kompozycja łączyła w sobie składniki, które zrewolucjonizowały branżę perfumiarską.

 • Syropy Łowicz - Letnia edycja limitowana

  Wszystkich, którzy lubią ciekawe kompozycje smakowe, na pewno ucieszy wiadomość o najnowszym syropie od Łowicza. Marka połączyła w nim ze sobą pomelo i grejpfrut, zapewniając nam zaskakujące, letnie ooorzeźwienie!

 • Kolejna edycja The Look of The Year

  Rozpoczyna się kolejna edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego The Look of The Year. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się jesienią! Prezentujemy wyjątkową sesję zdjęciową kampanii The Look of The Year 2017 z udziałem laureatów zeszłorocznej edycji!

 • Wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku

  Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, po raz kolejny nagrodzi najlepsze przedsiębiorczynie w Polsce. Właśnie wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku.

 • Limitowana edycja Crème de la Mer

  Z okazji Światowego Dnia Oceanów, marka La Mer przygotowała limitowaną edycję legendarnego kremu Crème de la Mer w specjalnym, inspirowanym pięknem podwodnego świata opakowaniu.

Zdjęcia na temat: edycja
Wideo na temat: edycja
Dyskusje na temat: edycja