• Informacje na temat:

  edycja

Artykuły na temat: edycja
 • Nowa edycja "Projekt Lady". Dużo niespodzianek

  ​Po wejściu uczestniczek w ostatniej edycji, mentorki stwierdziły, że widziały już prawie wszystko. Jednak przyjazd trzynastu nowych uczennic do szkoły w Rozalinie udowodni im, że życie potrafi zaskakiwać. I niestety nie mamy tu na myśli miłych niespodzianek...

 • Magdalena Lubacz nieoficjalnie o czwartej edycji "Projekt Lady"

  Z tego, co się nieoficjalnie dowiedziałam, ta edycja jest zupełnia inna, poprzeczka jest wyżej zawieszona, dziewczyny nie wiedziały, co je czeka - mówi tak na temat czwartej edycji. Zawsze dawałam z siebie 100 proc., Wiedziałam, po co tutaj jestem - dodaje.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Czwarta edycja będzie bardzo uczuciowa

  Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiada, że czwarta edycja programu "Projekt Lady" będzie bardzo uczuciowa i zwariowana.

 • You are Bellissima – II edycja

  ...23 stycznia zakończono II edycję konkursu #expressyourself zorganizowanego przez markę Bellissima – włoskiego producenta sprzętu do stylizacji włosów. Druga edycja konkursu odbyła się na Instagramie na profilu Zuzy Kołodziejczyk – finalistki trzeciej edycji TopModel. Do II edycji konkursu zgłosiło się aż 164 osób. Główną nagrodą było wzięcie udziału w warsztatach ze stylistami fryzur...

 • Limitowana edycja Barista od Nespresso

  Barista to pierwsza edycja, stworzona z myślą o amatorach różnych rodzajów kaw: tych którzy gustują w napojach na bazie mleka, takich, którzy lubią kawę z niewielką ilością mlecznej pianki oraz tych, którzy preferują "małą czarną". Specjaliści Nespresso, tworząc edycję limitowaną przyjęli zupełnie nowe, całościowe podejście do kaw z mlekiem.

 • Kielce: XIX edycja Off Fashion

  Cinema - tak brzmi hasło tegorocznej XIX już edycji Off Fashion. Styl.pl jest patronem konkursu dla projektantów i entuzjastów mody, który odbywa się w Kielcach.

 • 10. edycja Festiwalu Twórczości Korowód

  "Fundacja Piosenkarnia Anny Treter" zaprasza na 10. edycję festiwalu Twórczości Korowód, która będzie miała szczególnie uroczysty, jubileuszowy charakter. Styl.pl jest patronem medialnym.

 • 9. edycja Cracow Fashion Week

  ...9. edycja Cracow Fashion Week, która odbędzie się w dniach 10-18 marca 2018, jest zorganizowana przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru we współpracy z miastem Kraków i Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odwiedzi wielu międzynarodowych gości ze świata fashion. Styl.pl jest patronem medialnym.

 • Pierwsza edycja Wodecki Twist Festival

  Kraków czeka na czołówkę polskich artystów - Kayah, Edyta Górniak, Leszek Możdżer, Mitch&Mitch i wielu innych wykonawców wystąpi podczas pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal, który rozpocznie się w piątek, 8 czerwca. Zaplanowano też niezwykły happening na krakowskim Rynku Głównym. Na ulice wyjdą piosenki!

 • ​Jubileuszowa edycja Daisy Marc Jacobs

  Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Daisy Marc Jacobs, okazało się, że zapach wyłamał się z powszechnie obowiązujących standardów, gdyż jego kompozycja łączyła w sobie składniki, które zrewolucjonizowały branżę perfumiarską.

Zdjęcia na temat: edycja
Wideo na temat: edycja
Dyskusje na temat: edycja