• Informacje na temat:

  e faktura informacje

Artykuły na temat: e faktura informacje
 • Za wysoki rachunek za telefon. Jak nie przepłacać

  Uważasz, że twoja faktura za usługi telekomunikacyjne została zawyżona? Złóż reklamację. Nowe przepisy dają ci więcej praw! Wyjaśniamy, jak się bronić zbyt dużymi opłatami oraz jakie obowiązki ma wobec ciebie operator.

 • Jak czytać etykiety?

  Producenci żywności umieszczają na nich informacje mające wywoływać dobre skojarzenia i skłonić nas do zakupu. Warto rozszyfrować ich treść.

 • Odwrócone osiem denarów, Świat, Głupiec. Pierwsza połowa tygodnia może być trudna, wiele spraw nie uda się wyjaśnić, dodatkowo informacje uzyskane, choć...

 • Jak długo trzeba przechowywać dokumenty

  Paragony, faktury, potwierdzenia zapłaty? Zawalają szuflady i domowe szafki. Warto zrobić z nimi porządek. Podpowiadamy, które można już spokojnie wyrzucić, a które trzeba jeszcze koniecznie zachować.

 • Wiosenna pielęgnacja malucha od A do Z

  Masz wątpliwości, jak o tej porze roku ubrać malca na spacer i dbać o jego ciało? Oto przydatne informacje.

 • Czarna lista dłużników

  Uwaga dłużnicy! Od 1 kwietnia każdy niesolidny klient i przedsiębiorca może trafić na tzw. czarną listę dłużników, prowadzoną przez specjalne biura informacji gospodarczej, BIG.

 • Co zrobić z niechcianym prezentem?

  ...w określonym terminie i na określonych warunkach. Jest to dobra praktyka, która dość często stosowana jest np. w sklepach sieciowych. Informacje o zwrotach, jeżeli są, możemy znaleźć zazwyczaj na tabliczce(...) zwrotu towaru w sklepach stacjonarnych i internetowych, musimy dysponować dowodem zakupu. Jest nim paragon lub faktura, ale nie tylko. - Za taki dowód może też służyć potwierdzenie płatności kartą...

 • Co wybrać, by istnieć?

  ...osobowych, wiedzieć, czy wymagane są zezwolenia i jakie standardy należy spełnić. Kolejną blokadą są zatory płatnicze. W przypadku małych firm niezapłacona faktura może bowiem oznaczać bankructwo(...) kwotami wymaga postanowienia komornika, czy orzeczenia sądowego. Dłużnik korzysta na opóźnieniach podwójnie, gdyż zapewnia sobie finansowanie cudzym kapitałem, a do tego niezapłacona faktura i tak jest...

 • Pochmurne, deszczowe dni zmuszają do częstszego niż zwykle włączania światła, by latem w mieszkaniu nie było ponuro. Rewia podpowiada, jak inaczej i taniej rozjaśnić wnętrza.

 • Warszawa: Wystawa Van Gogh Alive – The Experience

  Ponad 3 tysiące dzieł mistrza wyświetlanych w formie wielkoformatowych, tętniących kolorami obrazów. Każda powierzchnia galerii - ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz...

Dyskusje na temat: e faktura informacje
 • Re: Reklamacje bez paragonu

  Paragon lub faktura to podstawa do zlozenia reklamacj. Poto sklep to wydaje bo sa tam bardzo wazne informacje dla sprzedawcy.