• Informacje na temat:

  e book

Artykuły na temat: e book
 • Program Big Book Festival

  Już za miesiąc rozpocznie się piąty międzynarodowy Big Book Festival. Potrwa trzy dni. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali literackich w Europie celebruje piąte urodziny przewrotnym powrotem do początku I back to beginning.

 • Rusza Big Book Festival

  Big Book Festival rozpocznie się przy Pałacu Szustra w piątek o 22.30 prezentacją "Hamlet#casting“ - spektaklu multimedialnego, w który zaangażowało się ponad 20 świetnych aktorów, a także muzycy - Skubas i Leski. Impreza potrwa do niedzielnego wieczora, w programie jest 60 wydarzeń. - Big Book Festival to Duży Festiwal Czytania i dużo różnych powodów, by przeżywać książki. Przygotowaliśmy...

 • "Book of YOU". W dążeniu do zdrowego, szczęśliwego trybu życia

  Wydawnictwo Insignis, polski wydawca książek Jamiego Olivera, wprowadza do księgarń "Book of YOU" - wyjątkową książkę, która powstała jako owoc współpracy uznanych ekspertów od zdrowego stylu życia, wśród których znalazł się sam Jamie Oliver.

 • E-book "Przygotuj się na Święta Bożego Narodzenia"

  Pobierz specjalny e-book świąteczny, w którym przygotowaliśmy wiele przydatnych rad jak sprawić, by święta były radosne i... spokojne.

 • Big Book Festival zaprasza do MIASTA KOBIET i na spotkanie z LITERATURĄ DLA KUCHAREK.

  W czasie drugiej edycji Big Book Festivalu szczególnie uważnie przyglądamy się kobietom. Pytamy o to, co myślą, czują, jak tworzą. Sprawdzamy na czym polega mityczna Solidarność według kobiet. Zaglądamy im do łóżka i do kuchni.

 • ...nie i nie. Od dziecka otaczaly mnie ksiazki. Nie wyobrazam sobie zycia bez nich. Kiedy pojawily sie e-booki znow we mnie odezwal sie znajomy " osli " upor. Nigdy w zyciu. Ksiazka to ksiazka(...) zalamal sie moj syn i kiedy jedzie autem do Norwegii slucha audio-bookow. Pamietacie moj rozpaczliwy apel ... " kupie ksiazki ". Odezwaly sie przyjaciolki dziennikowe. Pierwsza Zawszeanka...

 • Pamiętaj – małe rzeczy są ważne

  ...„Book of YOU”, pierwsza niekucharska książka współautorstwa Jamiego Olivera, już w księgarniach.

 • Lilly King, Euforia

  Jedna z 10 najlepszych książek roku 2014 - The New York Times Book Rewiev...

 • HAMLET#CASTING w Gdańsku

  HAMLET#CASTING to projekt zrealizowany dla literackiego Big Book Festiwalu, który 6 sierpnia będzie można zobaczyć ponownie - na dziedzińcu Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

 • Pobierz "Senność" Jakuba Małeckiego

  Wojna, miłość, szaleństwo i wspomnienia. Samotnicy, kochankowie i ofiary. Ludzie z wielkimi marzeniami i przeszłością, o której nieraz chcieliby zapomnieć. Ci, którzy żyją tylko w połowie, i ci, którzy chcą żyć wiele razy. To bohaterowie "Śladów" Jakuba Małeckiego. Możesz pobrać za darmo darmowy e-book z tekstem z książki - "Senność".

Zdjęcia na temat: e book
Dyskusje na temat: e book
 • Re: co stosujecie żeby schudnąć skutecznie ????

  Polecam ci książkę Charlesa Dunhigga „Siła nawyku”. Jest także w wersji e-book. Bardzo interesująca lektura. Człowiek zastanawia się jak nawyki zmieniają jego życie. Znajomy zaczął czytać tę książkę i stwierdził, że czuje się lepiej. Pytam dlaczego, a on mi na to, że zawsze czuł się nieatrakcyjny i gruby, teraz nawyk jedzenia zamienił w nawyk ćwiczeń.

 • Re: Inwazja biedronek azjatyckich w mieszkaniach

  Jaki region Polski ? Rzeczpospolita Obojga Narodow zaraz book Pacanowa !

 • Re: Mam 175 cm i waże 93kg POMOCY

  Ja polecam zacząc od mniej inwazyjnych metod, może spróbujesz Diety niełączenia? polecam darmowy e-book na temat tej diety, ja przeczytałam i próbuję, czuję się lepiej, ponadto ćwiczę hula hop:) i pójdę na aerobik, może na zumbę. moim zdaniem ćwiczenia powinnaś zacząć od spacerów, jak spadnie ci parę kilo wtedy bardziej intensywne ćwiczenia. 3mam kciuki:)

 • Re: "Brzuszki" to za mało

  Gdzie można kupić tą książkę? Tylko e-book? Z góry dzięki :)

 • Re: Detoks dla opornych – wiosna w kuchni

  Gdzie można kupić tą książkę ? Tylko e-book ....z gory dzieki :)

 • Re: Pięć złotych zasad diety wegetariańskiej

  The China Study Book by T. Colin Campbell and Thomas M. Campbell Masz narzedzie, co z tym zrobisz to twoje.

 • Re: Co pomoże nam stać się niewidzialnym dla kleszczy?

  Jakie jest tłumaczenie słowa - "book" na język polski? Czy jest jakieś? Czy Anglicy używają u siebie przyjaźnie brzmiącego słowa- książka?

 • Re: Jak pokochać kobiecość?

  I to jest właśnie ta różnica - facet by choinkę obwiązał, zarzucił na ramię (te banalne 1,5m), wniósł do domu/mieszkania, oprawił i zapomniał. Dla Ciebie, ~Asik, to wyczyn, którym się chwalisz i będziesz pamiętać całe życie (sic!). Zgłoś ten wyczyn (Twój i koleżanki) do Guiness Book of Records :P O wniesieniu pralki czy lodówki zapomnij. ZDROWY facet by je wtargał (są techniki), przy okazji

 • Re: Jak się rozstać w czasach Facebooka?

  zamiast publikować artykuły - jak rozstać się w pozytywnych relacjach to zasypuje się ludzi artykułami jak izolować się od ludzi.. mało dojrzały artykuł.. book face można w każdej chwili skasować już przestaje być trendy..

 • Re: Benedykt XVI: Przed abdykacją spał spokojnie

  ” (I.B.S.A. Year Book 1932 s. 109). „Drogi Bracie Rutherford: (...) Będąc cudownie ubłogosławieni, odczuwamy przytem, że chociaż przez uznanie i staranie się zachęcić tego, który dzięki opatrzności