• Informacje na temat:

  e biznes

Artykuły na temat: e biznes
 • ​Doradca w biznesie

  Co zwykle robisz, kiedy masz jakiś problem albo czegoś nie wiesz? Pytasz znajomych, dzwonisz do jakiegoś specjalisty. Podobnie możesz robić, prowadząc własny biznes. W swojej firmie możesz spotkać się z różnymi zagadnieniami, których nie musisz znać. W tych wszystkich sprawach możesz liczyć na pomoc specjalistów. A dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych uzyskasz ją bezpłatnie lub taniej.

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Robi biznes na dziecku?

  Komentarze dotyczące działalności Natalii Siwiec w mediach społecznościowych są bardzo różne. Publikuje ona coraz częściej zdjęcia swojej córki, za co z jednej strony jest krytykowana, a z drugiej, fani są zachwyceni.

 • ​Spin-aj naukę z biznesem

  Współpraca nauki i biznesu staje się coraz ważniejsza. To ona jest motorem napędowym gospodarki i sprawia, że badania naukowe nie są chowane do szuflady. Jeśli pracujesz na uczelni, prowadzisz badania, to wcale nie oznacza, że musisz się skupiać wyłącznie na działalności naukowej i dydaktycznej. Możesz połączyć pasję naukową z działalnością biznesową. Taką możliwość dają firmy typu spin.

 • Warto promować kobiecy biznes!

  ...„Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu” to wyjątkowa publikacja, w której twórczynie Wydawnictwa PressFactory – Anna Chodacka, Aneta Zadroga i Joanna Jałowiec oddały głos kilkudziesięciu przedsiębiorczym Polkom. One same udowadniają, że warto sięgać po marzenia!

 • ​Twoje potrzeby. Twoje pomysły. Twój biznes?

  Pasja i praktyka, kontakty towarzyskie, obserwacja, a czasem też przypadek - tak rodzą się pomysły. A od nich już niewiele dzieli cię od własnego biznesu. Żaden nie zaistnieje jednak bez dwóch rzeczy - potrzeby zmiany oraz odwagi do jej urzeczywistnienia. Jeżeli nie boisz się zmiany i masz pomysł, to może przyszedł czas na założenie start-upu.

 • Biznes jest Kobietą!

  Wydawnictwo PressFactory - wydawca książki "Kobiety Biznesu 2015" oraz ogólnopolskiego dwumiesięcznika EksMagazyn, który jesienią tego roku będzie świętował czwarte urodziny, portali lifestyle’owych(...) podstaw przez trzy młode, energiczne i pomysłowe kobiety. Od czterech lat udowadniają one, że biznes ma także kobiecą twarz, twarz sukcesu, wytrwałości, kreatywności. Najnowszy projekt, nad którym pracuje...

 • Nowy biznes tańczącej pary

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają pomysł na biznes.

 • Krystian Wieczorek rozkręca nowy biznes

  ...utrzymane w przedwojennej estetyce - zdradza Krystian i wyjaśnia, dlaczego mówi "my":  - To będzie biznes rodzinny. Chcę go prowadzić razem z moim ojcem. On będzie odpowiadał za część artystyczną, a ja za biznesową.

Zdjęcia na temat: e biznes
Wideo na temat: e biznes
 • Kobieta biznesu: przepis na sukces

  Jak odnieść sukces zawodowy i czerpać z niego satysfakcję? Czym jest etyka w biznesie? Na czym polega budowanie osobistej marki? O tym wszystkim rozmawialiśmy z wyjątkowymi kobietami - członkiniami Lady Business Club.

 • Biznes rodzinny - zegarmistrz

  Zegarmistrz Marek Drzażdżyński prowadzi rodzinny biznes. W "Dzień Dobry TVN" powiedział, gdzie powstał ich pierwszy zakład i jak wygląda jego codzienna praca. - Wszystkie zegary posiadają duszę - zaznaczył Drzażdżyński. Na co zwraca uwagę, oglądając filmy? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Planuje własny biznes

  Dorota Gardias, prezenterka pogody w rozmowie z Robertem Patoletą przyznała, że zastanawia się nad uruchomieniem nowej działalności. W związku z dużym zapotrzebowaniem, być może będzie projektowała odzież dziecięcą.

Dyskusje na temat: e biznes
 • Re: Macie pomysł na biznes

  Nikt raczej nie zdradzi pomysłu na biznes ;)

 • Re: Wstydzę się rozebrać na plaży

  ODCHUDZANIE LUDZI - TO POTĘŻNY BIZNES , WIĘC ..................

 • Re: Macie pomysł na biznes

  Ja po kilku latach pracy w korporacji stwierdziłam, że czas założyć coś własnego. Mam własną firmę, a wraz z mężem prowadzę punkt Mail Boxes Etc. Na zasadach franczyzy oferujemy usługi poligraficzne, pocztowe, sprzedajemy też materiały biurowe. To jest bezpieczny biznes i perspektywiczny. Zrobiliśmy analizę rynku, okazało się, że nie ma firmy, która ma taki zakres usług

 • Re: Ratunku! To zawał!

  Gdyby zlecano badania poziomu homocysteiny to cały biznes z statynami przeciw cholesterolowi by padł.

 • Re: Macie pomysł na biznes

  ja zajmuje się sprzedaza art.,higienicznych do biur, duzych i malych firm;) zawsze kierowalam się w strone klienta biznesowego i zarabiam okej chociaż to jeszcze nie kokosy, biore towar od roznych firm, dla przykładu papier i reczniki papierowe od www.duncan-papier.pl da się wyciągnąć kilka tys. na tym biznesie

 • Re: 10 zasad zdrowego stylu życia

  PAMIĘTAJCIE TO , ŻE ODCHUDZANIE TO WIELKI BIZNES DLA FARMACJI I CAŁEGO "PRZEMYSŁU" ZWIĄZANEGO Z ODCHUDZANIEM !

 • Re: Macie pomysł na biznes

  ] Ja mam dziecko w wieku przedszkolnym i tak myślę żeby coś własnego otworzyć, co by nie kolidowało z życiem rodzinnym.Czytałam jakie są wymagania wobec niezależnego doradcy i wychodzi na to,że je spełniam.Może jest na forum dziewczyna, która pracuje w ubezpieczeniach i mogłaby się wypowiedzieć, czy warto w ten biznes wchodzić? Ubezpieczenia to raczej stabilna branża.Konkurencja jest spora, ale

 • Re: Tłuszcze trans na cenzurowanym

  Biznes to jest biznes...)

 • Re: Macie pomysł na biznes

  Ja jak na razie sprzedaję materiał budowlany w lokalnym sklepie. Równie chciałabym mieć coś swojego

 • Re: Doda rezygnuje z show-biznesu?

  KOŃCZY SHOW-BIZNES, BO BĘDZIE MIAŁA DŁUŻSZE WAKACJE ZA TO CO ZROBIŁA Z ZEMSTY NA POPRZEDNIM PARTNERZE.