• Informacje na temat:

  e biznes

Artykuły na temat: e biznes
 • ​Doradca w biznesie

  Co zwykle robisz, kiedy masz jakiś problem albo czegoś nie wiesz? Pytasz znajomych, dzwonisz do jakiegoś specjalisty. Podobnie możesz robić, prowadząc własny biznes. W swojej firmie możesz spotkać się z różnymi zagadnieniami, których nie musisz znać. W tych wszystkich sprawach możesz liczyć na pomoc specjalistów. A dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych uzyskasz ją bezpłatnie lub taniej.

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Robi biznes na dziecku?

  Komentarze dotyczące działalności Natalii Siwiec w mediach społecznościowych są bardzo różne. Publikuje ona coraz częściej zdjęcia swojej córki, za co z jednej strony jest krytykowana, a z drugiej, fani są zachwyceni.

 • Joanna Przetakiewicz zapowiada kolejny biznes

  Mam nadzieję, że to będzie sukces - mówi Joanna Przetakiewicz.

 • ​Spin-aj naukę z biznesem

  Współpraca nauki i biznesu staje się coraz ważniejsza. To ona jest motorem napędowym gospodarki i sprawia, że badania naukowe nie są chowane do szuflady. Jeśli pracujesz na uczelni, prowadzisz badania, to wcale nie oznacza, że musisz się skupiać wyłącznie na działalności naukowej i dydaktycznej. Możesz połączyć pasję naukową z działalnością biznesową. Taką możliwość dają firmy typu spin.

 • Krystyna Janda – kobieta sztuki i biznesu

  Jako aktorka pracowała z mistrzami w swoim fachu. Właściwie wszystkie z jej filmowych kreacji zapadły w pamięć widzów, zresztą nie tylko polskich, bo znana i ceniona jest także za granicą. U Andrzeja Wajdy występowała kilkukrotnie i tajemnicą poliszynela było, że zarówno na planie, jak i poza nim, dogadywali się znakomicie. Teraz robi biznes, również z najlepszymi. I już wiadomo, że do interesów...

 • Warto promować kobiecy biznes!

  ...„Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu” to wyjątkowa publikacja, w której twórczynie Wydawnictwa PressFactory – Anna Chodacka, Aneta Zadroga i Joanna Jałowiec oddały głos kilkudziesięciu przedsiębiorczym Polkom. One same udowadniają, że warto sięgać po marzenia!

 • ​Twoje potrzeby. Twoje pomysły. Twój biznes?

  Pasja i praktyka, kontakty towarzyskie, obserwacja, a czasem też przypadek - tak rodzą się pomysły. A od nich już niewiele dzieli cię od własnego biznesu. Żaden nie zaistnieje jednak bez dwóch rzeczy - potrzeby zmiany oraz odwagi do jej urzeczywistnienia. Jeżeli nie boisz się zmiany i masz pomysł, to może przyszedł czas na założenie start-upu.

 • Biznes jest Kobietą!

  Wydawnictwo PressFactory - wydawca książki "Kobiety Biznesu 2015" oraz ogólnopolskiego dwumiesięcznika EksMagazyn, który jesienią tego roku będzie świętował czwarte urodziny, portali lifestyle’owych(...) podstaw przez trzy młode, energiczne i pomysłowe kobiety. Od czterech lat udowadniają one, że biznes ma także kobiecą twarz, twarz sukcesu, wytrwałości, kreatywności. Najnowszy projekt, nad którym pracuje...

Zdjęcia na temat: e biznes
Wideo na temat: e biznes
 • Kobieta biznesu: przepis na sukces

  Jak odnieść sukces zawodowy i czerpać z niego satysfakcję? Czym jest etyka w biznesie? Na czym polega budowanie osobistej marki? O tym wszystkim rozmawialiśmy z wyjątkowymi kobietami - członkiniami Lady Business Club.

 • Biznes rodzinny - zegarmistrz

  Zegarmistrz Marek Drzażdżyński prowadzi rodzinny biznes. W "Dzień Dobry TVN" powiedział, gdzie powstał ich pierwszy zakład i jak wygląda jego codzienna praca. - Wszystkie zegary posiadają duszę - zaznaczył Drzażdżyński. Na co zwraca uwagę, oglądając filmy? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Planuje własny biznes

  Dorota Gardias, prezenterka pogody w rozmowie z Robertem Patoletą przyznała, że zastanawia się nad uruchomieniem nowej działalności. W związku z dużym zapotrzebowaniem, być może będzie projektowała odzież dziecięcą.

Dyskusje na temat: e biznes
 • Re: Macie pomysł na biznes

  Też zastanawiam się nad ciekawym biznesem, a w zasadzie to biznes dla męża. Mam około 6 tysięcy i chcę, aby to była franczyza i biznes pod klucz. Taka myjnia pod kauflandem czy innym marketem to wyzwanie, ale też niezłe pieniądze. Co sądzicie? Mam na oku teraz www.ekomyjnia.pl /ANKA

 • Re: Kto cię dobrze zbada?

  Biznes , biznes , biznes

 • Re: Macie pomysł na biznes

  Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają pomysłu na biznes, jest zapoznanie się z możliwością franczyzy. Polecam zajrzeć na stronę franczyzawpolsce.pl , tam znajdziecie sporo informacji w tym temacie :)

 • Re: Hiszpanka. Taka epidemia już się nie powtórzy?

  Zastraszanie "owieczek" - to najskuteczniejszy sposób manipulacji nimi . Kiedyś był owczarek do obszczekiwania owiec , teraz rolę obszczekującego owczarka, pełnią media wszelkiej "maści", które zarabiają na zastraszaniu "owieczek ". Tak więc biznes ,biznes , biznes się kręci .

 • Re: Macie pomysł na biznes

  Ja myślałem o podobnym biznesie jak ten http://www.vizer.pl/oferta/banery-reklamowe/ , przydatna sprawa, moja firma korzysta z takich rozwiązań i nie wciska się ludziom niepotrzebnych rzeczy. Takie banery ciągle są popularne i może to być ciekawy pomysł.

 • Re: Wstydzę się rozebrać na plaży

  ODCHUDZANIE LUDZI - TO POTĘŻNY BIZNES , WIĘC ..................

 • Re: Macie pomysł na biznes

  Nie wiem czy na biznes ale mam pomysł na prace zdalną w domu http://www.pracawsieci.net/ moja znajoma tak pracuje i sobie chwali zwyczajnie trafiła na uczciwą fimę

 • Re: Joanna Przetakiewicz zapowiada kolejny biznes

  Czyżby biznes modowy bez wsparcia dr Jana już nie szedł ?

 • Re: Macie pomysł na biznes

  ] Ja mam dziecko w wieku przedszkolnym i tak myślę żeby coś własnego otworzyć, co by nie kolidowało z życiem rodzinnym.Czytałam jakie są wymagania wobec niezależnego doradcy i wychodzi na to,że je spełniam.Może jest na forum dziewczyna, która pracuje w ubezpieczeniach i mogłaby się wypowiedzieć, czy warto w ten biznes wchodzić? Ubezpieczenia to raczej stabilna branża.Konkurencja jest spora, ale

 • Re: Joanna Przetakiewicz zapowiada kolejny biznes

  Biznes jaki za mało Kulczyk dał teraz nastepny da