• Informacje na temat:

  dowod miłośći

Artykuły na temat: dowod miłośći
 • Dowód miłości

  Dwa lata temu, gdy się poznali, programy Małgorzaty Rozenek (37) biły rekordy oglądalności. Natomiast sytuacja Radosława Majdana (43) nie była taka różowa. Kariera zakończona, kolejne biznesy nie wypalały. Były piłkarz stawał zatem na głowie, żeby przekonać perfekcyjną panią domu do siebie. Ale w ciągu ostatnich miesięcy ich sytuacja zawodowa zmieniła się diametralnie.

 • 5 460 dowodów miłości

  Dowodów miłości nigdy za wiele, dlatego marka CURAPROX specjalnie dla wszystkich zakochanych stworzyła ich aż 5 460! Szczoteczka CS 5 460 na swojej główce ma aż 5 460 bardzo cienkich i delikatnych włókien CUREN®, które zadbają o piękny uśmiech naszej drugiej połówki. Co więcej, na główce szczoteczki z limitowanej serii LOVE znajduje się połówka serca i dlatego też, dostępna jest ona tylko...

 • Kukulska: Ten list to dowód wielkiej miłości

  W zgliszczach samolotu, w którym zginęła Anna Jantar, odnaleziono wzruszający list. Kukulski zaklina w nim żonę, by ocalili ich małżeństwo.

 • O końcu miłości

  To wcale nieprawda, że strona, która decyduje się powiedzieć te okrutne słowa, cierpi mniej. Często jest zupełnie na odwrót.

 • Prezenty z miłości, z bliskości, z NIVEA

  Jest w roku taki czas, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy. Czas miłości, bliskości i pielęgnowania tradycji. Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze wspomnienia oraz najcudowniejsze dowody miłości.

 • Niezwykła historia miłości Wiesławy i Jerzego Śmiechowskich

  Pierwszy raz pocałowali się szybko, przy świadkach. Zaraz po tym, jak urzędnik ogłosił, że są już mężem i żoną. Na kolejne spotkanie czekali miesiąc. Wtedy mogli się do siebie przytulić. Wbrew pozorom to nie opowieść o małżeństwie aranżowanym, ale historia wielkiej miłości, która rozpoczęła się od stukotu w więzienną ścianę.

 • Język miłości to nie tylko słowa

  ...dowodem uczucia. Po co więc strzępić sobie język? I choć wszystkie wiemy, że tak jest, to te różnice i tak stają się przyczyną małżeńskich nieporozumień. Na szczęście psycholodzy uważają, że w parze...

 • Anna Dymna: Każdy godzien jest miłości i szacunku

  ...ktoś cię walnie, nigdy nie oddawaj, bo od razu jesteś przegrany. O. Leon Knabit: Pan Jezus powiedział do sługi arcykapłana: "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to...

 • Dziesięć dowodów na to, że marnujesz z nim swój cenny czas

  Spotykacie się już kilka miesięcy, a ty czujesz, że wasz związek wciąż stoi w miejscu? Zaczynasz tracić nadzieję na to, że spotkałaś księcia z bajki? Zanim pożegnasz się z nim na dobre, przeczytaj fragment książki "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" i... zmień taktykę!

 • Pięć języków miłości

  ...w obie strony. Przyszyty guzik, jego ulubione ciasto na stole, to najlepsze dowody miłości. Czas Choć wspólnie spędzany czas to spoiwo związku, najtrudniej poświęcić go ukochanej osobie. Zastanów...

Zdjęcia na temat: dowod miłośći
 • Pierścionek zaręczynowy złoty Jedyny ®