• Informacje na temat:

  dopasowanie garnituru do sylwetki

Artykuły na temat: dopasowanie garnituru do sylwetki
 • Garnitur - synonim elegancji

  Większość panów młodych decyduje się na garnitur. Niby prosta sprawa – wszak ich modeli jest mniej niż sukien ślubnych, to i wybór łatwiejszy. Niestety, to tylko hipoteza. Źle dobrany garnitur zamiast tuszować, podkreśla mankamenty sylwetki, kiepskiej jakości tkanina powoduje dyskomfort, a niepasujące detale mogą zepsuć całą stylizację.

 • Garnitur z fantazją

  Żegnaj klasyko! Dziś garnitur ma się wyróżniać. Krojem, kolorem, tkaniną. Zobacz, który z fasonów pasuje do twojej sylwetki.

 • Gwiazdy kochają białe garnitury

  Kobieta Roku Twojego Stylu. Wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim zaprezentowała wówczas nienaganną figurę w dopasowanym do sylwetki garniturze z modnymi rozszerzanymi rękawami typu dzwon...

 • Garnitur gwiazd

  Król wieczoru, czyli smoking, najszykowniej wygląda na kobiecie! Ubiera od stóp do głów, ma jednak swoje męskie wymagania – dodatki muszą być proste, surowe i zachowawcze.

 • ...z usztywnianymi ramionami może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu górna część sylwetki będzie wyglądać szczupło. Marynarka niech sięga tuż poniżej kości biodrowej. Podkreśli to dodatkowo talię. NAJLEPSZE DODATKI : W kolorze garnituru, sprawią, że sylwetka wyda się bardziej smukła.

 • Ważna figura

  Wyznacznikiem elegancji jest nie tyle cena stroju pana młodego, co jego dobre dopasowanie do okoliczności, urody i sylwetki. Zwłaszcza temu ostatniemu warto poświęcić więcej uwagi – w końcu mężczyzna na własnym ślubie musi wyglądać doskonale!

 • Julia Wieniawa w bieli niczym stylowa gejsza

  Szykowny biały garnitur z fantazyjnymi rozcięciami, który Julia Wieniawa miała na sobie podczas Flesz Fashion Night, zachwycił elegancją i kreatywną interpretacją klasycznego fasonu. Młoda gwiazda nie była jedyną, która zdecydowała się na taką stylizację...

 • Siła detalu

  Wybór garnituru to dla Pana Młodego zaledwie początek wyzwania – o ostatecznym sznycie jego weselnej stylizacji zdecydują detale. Gra warta jest świeczki: choć pozornie niewidoczne, tworzą wizerunek idealnego oblubieńca.

 • Ubranie na ślub? Skrojone na miarę pana młodego

  ...wystający brzuszek, a przy tym nie zrujnuje kieszeni. Jak tego dokonać łatwo, szybko i przyjemnie? Prosta zasada: poznaj typ swojej sylwetki i wybierz najlepszy dla siebie krój. Jeśli przed tobą wyprawa(...) ramionach i piwnym brzuszku, którego sylwetka przypomina dorodne jabłko. Najprostszym zabiegiem jest próba wydłużenia sylwetki poprzez ubranie krótkiej marynarki zapinanej maksymalnie na dwa guziki oraz...

 • Szlachetny rubin

  ...skrojony garnitur marki Emilio Pucci podkreśla wszystkie zalety jej sylwetki. Spodnie z nieco podwyższoną talią korzystnie zaokrąglają biodra. Top z dekoltem pod szyję wprowadza odrobinę łagodności. Agnieszka Szulim (36)znów pokazała, że umie bawić się modą i postawiła na charakterystyczne dodatki. Do klasycznego garnituru zaprojektowanego przez Joannę Klimas dobrała błyszczące sandały na grubych...

Zdjęcia na temat: dopasowanie garnituru do sylwetki