• Informacje na temat:

  domowe sposoby na komary

Artykuły na temat: domowe sposoby na komary
 • Domowe sposoby na bzyczące utrapienie

  Komary potrafią skutecznie zatruć nam pobyt na działce czy biesiadowanie na świeżym powietrzu. Typowymi objawami ukąszenia przez te uciążliwe owady są: bąbel, zaczerwienienie i intensywny świąd, niekiedy nawet pieczenie i ból.

 • Żeby nie swędziało, czyli domowe sposoby na ukąszenie komarów

  Jak uchronić się przed uporczywym swędzeniem, gdy ugryzie nas komar? Jak uniknąć zaczerwieniania i bąbla? Najłatwiej specyfikiem z apteki. Jeśli jednak nie masz maści przy sobie, albo po prostu wolisz naturalne metody, podpowiadamy, jak pozbyć się ukąszenia domowym sposobem.

 • Domowe sposoby na komary

  Komary boją się aromatycznych roślin, czyli takich, które zawierają dużo olejków eterycznych. Zapach, który koi nasze zmysły natrętnych krwiopijców doprowadza do szału, tak więc i świeże zioła(...) parapetach, balkonie lub tarasie, to początek sukcesu w walce z komarami. Jeśli sam zapach nie wystarcza, ze świeżych ziół można przygotować specyfik, po którym komary stracą apetyt na ludzką krew lub...

 • ...komary, przede wszystkim nie rozdrapuj bąbli. W drogeriach oraz aptekach dostaniesz maści i żele łagodzące swędzenie, jednak możesz też zastosować domowe sposoby. Do bąbla przyłóż na przykład(...). Komary nie lubią zapachu tych ziół. W plenerze Gdy nie chcesz, by komary uprzykrzyły Ci piknik na łonie natury czy rodzinny grill w ogrodzie, zastosuj kadzidła. Można je kupić w postaci lontu...

 • Nie daj się komarom

  ..., jednak możesz też zastosować domowe sposoby. Do bąbla przyłóż na przykład plasterek czosnku, cytryny lub nacięty liść aloesu. Jeśli obrzęk po ugryzieniu komara utrzymuje się dłużej niż kilka dni, udaj się(...) lub na balkonie ustaw doniczki z pelargoniami, kocimiętką, bazylią lub miętą. Komary nie lubią zapachu tych ziół. W plenerze Gdy nie chcesz, by komary uprzykrzyły Ci piknik na łonie natury czy...

 • Komary, a właściwie komarzyce, bo tylko samice tych owadów żywią się naszą krwią, atakują szczególnie zajadle w ciepłe i wilgotne dni, przed zmrokiem. Białko z naszej krwi jest im niezbędne do rozmnażania.

 • Nie wszyscy wiedzą, że przed wlatującymi do mieszkania insektami ustrzec nas mogą zieloni mieszkańcy skrzynek balkonowych. Komary wyjątkowo nie lubią zapachu wydzielanego przez liście plekantrusa, a także mięty i kocimiętki. Odstraszają je też pelargonie!

 • Chcesz, żeby meszki, komary, kleszcze i osy trzymały się z dala od ciebie i twojego domu? Wypróbuj naturalne środki za grosik! Prezentujemy 15 preparatów, które odstraszą insekty i złagodzą skutki ukąszeń.

 • Ziołowe sposoby na walkę z owadami

  Chcesz, żeby meszki, komary, kleszcze i osy trzymały się z dala od ciebie i twojego domu? Wypróbuj naturalne środki za grosik! Prezentujemy 15 preparatów, które odstraszą insekty i złagodzą skutki ukąszeń.

 • Zdrowie płata figle na urlopie

  ...zwykłego, codziennego rytmu korzystania z toalety (podróż, brak odpowiednich warunków) mogą zaburzyć ich pracę. POMOGĄ SPRAWDZONE, NATURALNE SPOSOBY Perystaltykę jelit usprawnisz, rozpoczynając...

Dyskusje na temat: domowe sposoby na komary