• Informacje na temat:

  dobór sukni ślubnej

Artykuły na temat: dobór sukni ślubnej
 • Dobór dodatków do sukni ślubnej

  Suknia ślubna już wybrana, czas pomyśleć o dodatkach. Idealnie jest dobierać dodatki w salonie, w którym kupiłyście suknię, kiedy macie ją na sobie.

 • Sekrety udanej sesji ślubnej

  W dniu ślubu życzymy sobie, żeby wszystko udało się jak najlepiej. Dotyczy to także pamiątkowych zdjęć. Jak przygotować się do sesji ślubnej i uniknąć najczęstszych błędów radzi Joanna Książek-Bogucka, fotograf z kilkunastoletnim doświadczeniem.

 • Najnowsze trendy w modzie ślubnej

  ...do lamusa a w ślubnej triumfuje. U mnie - często jest w formie dodatkowej - baza sukni ma prostą sylwetkę, którą można dodatkowo urozmaicić baskinką. 8. Wielofunkcyjne suknie ślubne - składają(...) . Dobieramy ją do sukni ślubnej, do charakteru, do kształtu twarzy. Koki, upięcia ustępują miejsca naturalnym, długim włosom; dziewczęcym, dobieranym warkoczom, lekko “zwichrzonym". Wiele wesel odbywa się...

 • Dobór bukietu i dekoracji ślubnych

  Ważnym elementem ceremonii ślubnej i weselnej jest oprawa florystyczna. Zaplanowanie jej należy rozpocząć od luźnej rozmowy z narzeczonymi, w której poznamy ich wizję dekoracji, jak również upodobania, temperament i osobowości - ułatwi nam to projektowanie.

 • Minimalizm i mocny akcent we florystyce ślubnej

  Jeden z ostatnich trendów we florystyce ślubnej zdecydowanie zmierza w kierunku jak najprostszej formy. Dotyczy to każdego elementu zarówno oprawy florystycznej samej Pary Młodej, jak i aranżacji wnętrza sali weselnej, kościoła i całej gamy drobiazgów równie istotnych w tym dniu.

 • Detal w bieliźnie

  Dobór bielizny ślubnej jest tak samo trudny jak wybór idealnej sukni.

 • Okrycia do odkrycia

  Spora grupa zakochanych, decyduje się na ślub podczas urokliwej złotej polskiej jesieni czy też magicznie oprószonej śniegiem zimy. Panna Młoda staje wówczas przed dylematem: co założyć na suknię ślubną? Istnieje cały wachlarz możliwości w zakresie doboru odpowiedniego okrycia wierzchniego.

 • Oczko w głowie panny młodej

  Idealnie dopasowana, wygodna, zjawiskowa - taka powinna być wymarzona suknia ślubna. Nic dziwnego, że jej poszukiwania rozpoczynasz wiele miesięcy wcześniej. Zanim na dobre olśni cię blask kryształków i na długo przepadniesz w krainie koronek i jedwabiu, sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby podczas tego najważniejszego dnia biała sukienka była twoją najlepszą przyjaciółką.

 • Kwintesencja kobiecości, czyli wszystko o biustonoszach

  Wybór sukni ślubnej za nami, wiemy, w jakim fasonie jest nam najlepiej i że wybrany na początku odcień to jednak była pomyłka.

 • Klasyka kontra awangarda

  Wybór kreacji to jeden z nieodłącznych elementów przygotowań ślubnych. I choć to sukienka panny młodej skupia najwięcej uwagi, to dopiero harmonijny dobór stroju jej wybranka sprawia, że młoda para lśni. Jak zadać szyku u boku ukochanej w 2015 roku? Poniżej przegląd najważniejszych męskich trendów ślubnych w tegorocznym sezonie. Czytasz i już wiesz!

Dyskusje na temat: dobór sukni ślubnej