• Informacje na temat:

  dekorowanie butow

Artykuły na temat: dekorowanie butow
 • Historia oficerek - butów do jazdy konnej.

  Kobiety bardzo często wybierają oficerki jako buty na zimę. Nie ma co się dziwić ponieważ są wygodne, eleganckie i ładne. Również kreatorzy mody często uzupełniają stylizacje butami, które są zainspirowane właśnie butami do jazdy konnej. W sezonie jesienno-zimowym, na pokazach mody i w lookbookach, jest wysyp wariacji na temat oficerek.

 • Plastikowe pająki, chowanie mioteł, drewniany pieniek czy bazylia - co kraj to świąteczny obyczaj

  Norwegowie w Wigilię chowają wszystkie miotły, w Bułgarii po kolacji wigilijnej rodzina zostawia na noc w pełni zastawiony stół, a w Grecji, obok świątecznego drzewka, domy dekorowane są wiązką bazylii. Na Islandii zaś niegrzeczne dzieci mogą spodziewać się...zgniłego ziemniaka.

 • Buty jak... biżuteria - ozdobne, kolorowe, ekstrawaganckie

  Wężowa skóra, hafty, perły, połyskujące kamienie i przede wszystkim oryginalne obcasy. W tym sezonie obuwie nie jest już dyskretnym dopełnieniem stylizacji, ale ważnym i bardzo widocznym jej elementem. Stawiamy na maksymalizm i awangardowe wzornictwo.

 • Elektryzująca fuksja w natarciu

  Wraz z nadejściem jesieni żegnamy delikatny Millenial Pink, zastępując go wyrazistą jasną fuksją. Barwa intensywnego, elektryzującego różu stanowić będzie jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu.

 • Opakowanie też powinno być częścią gwiazdkowej niespodzianki – podkreśla Małgorzata Kalenik, architekt. Możemy tak ubrać prezent, że szkoda go będzie rozpakować.

 • Alternatywna biżuteria ślubna

  Suknia wybrana, fryzura i makijaż dopracowane do perfekcji, obrączki odebrane od jubilera… Nadal jednak brakuje kilku detali, aby zakończyć ślubne przygotowania. Na liście zadań pozostaje między innymi ślubna biżuteria. Co wybrać: perły wbrew przesądom czy tradycyjne kamienie szlachetne? A może ciut awangardy: długi naszyjnik zwisający z pleców boho panny młodej lub tatuaże z henny na dłoniach zamiast bransoletki?

 • Noworoczne porządki w... duszy

  ...spotykać. Wtedy słowo "muszę" zamienisz na "chcę". DEKOROWANIE, CZYLI RADOŚĆ I RODZINA Detoks domu : Porządek ułatwi nam życie, ale do pełni szczęścia potrzebujemy jeszcze odrobiny przyjemności...

 • Koronki i hafty

  Pracochłonne i drogocenne... Olśniewające koronki i hafty zawsze były symbolem prestiżu gwiazd i kunsztu projektantów. A ten sezon należy do nich! Pojawiają się z całym bogactwem motywów i feerią barw.

 • Dobrze, że byłeś

  Nie każda miłość jest na zawsze, nie każdy związek musi przetrwać. Zdarzają się jednak krótkie spotkania, po których nic już nie będzie takie samo. Kilka miesięcy z niezwykłym człowiekiem może zbudować wiarę w siebie, dodać sił, obudzić ambicje. Tatiana i Agnieszka przeżyły namiętność, która nauczyła je więcej niż związki trwające latami. To, co było bez przyszłości, tę przyszłość... zmieniło.

 • O nową kobiecość pytamy damy.