• Informacje na temat:

  darmowe wieczory

Artykuły na temat: darmowe wieczory
 • Zapalniczka

  ...​Najgorsze, gdy rozwódka zacznie regularnie spotykać się z młodszym. Szeptando ruszy: zdesperowana, pewnie musi mu płacić. Może nie gotówką, ale wiesz, on ma u niej kolacyjki, darmowe wakacje.

 • Niech mama już idzie

  Ta więź nie jest oczywista. Bo z synową lub zięciem można być w zgodzie tylko... pod warunkiem. Warunki teściowej? Żeby młodzi nie byli pazerni: „mamo, daj”, „mamo, kup”. Żeby nie traktowali jak darmowej niani. Żeby rozumieli, że dzisiaj kobieta 60 plus ma swoje sprawy i nie musi się poświęcać. A w zamian? Trzeba pomagać bezinteresownie. Nie wtrącać się. Zaakceptować, że dziś małżeństwo wygląda...

 • Osiem pomysłów na spędzenie Sylwestra

  Sylwester jest niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem w roku. To przez wielu długo wyczekiwany moment, kiedy żegnamy stare troski, a w głowie rodzą się nadzieje na realizację noworocznych celów i postanowień. Dla niektórych to czas całonocnego szaleństwa, inni zaś wolą spędzić ten wieczór w domowym zaciszu, z najbliższymi, bez dodatkowych kreacji i szampańskiej zabawy do rana. Na każdą z tych opcji dobrze mieć jednak ciekawy pomysł. W końcu taka noc zdarza się tylko raz w roku!

 • Kolacja dla dwojga

  Te pyszne potrawy warto przygotować nie tylko w wieczór walentynkowy. Romantyczna kolacja bez okazji będzie niezapomnianą niespodzianką.

 • Expo

  Już dawno nie widziałam tylu ludzi oczekujących na otwarcie drzwi. Piątek, wieczór, 19 godzina i dziki tłum. Przede wszystkim nastolatków bo o tej samej godzinie rozpoczynało się nocne, darmowe oglądanie Expo Azja i Expo Creativa. Na to drugie w ogonku stałam ja i przyglądałam się fajnym przebraniom miłośników Mangii. Udało mi sie wreszcie wejść i rzuciłam się do oglądania. Stanowisk dużo a czasu...

 • Postaw na styl i nowoczesność

  Niektórzy twierdzą, że pierwsza rzecz na którą patrzy się rano i ostatnia, na którą spogląda się wieczorem to...telefon komórkowy. I rzeczywiście - zegarek i budzik są bardzo przydatne w tym urządzeniu, jednak nowoczesne telefony posiadają szereg innych funkcji, które o właścicielu mogą powiedzieć bardzo wiele.

 • Jak tu być dobrym?

  Od jakiegoś czasu dręczy mnie sumienie, że nic nie robię dla ludzkości. Nie udzielam się społecznie, nikomu nie pomagam i w nosie mam losy świata. Skupiona od rana do wieczora na sobie i swoim najbliższym otoczeniu prowadzę żywot egoistyczny i wolny od szlachetnych uczynków.

 • Jamajka zaprasza Polaków!

  Karaibska wyspa oferuje nie tylko kąpiel w turkusowym morzu i piękno dzikich krajobrazów interioru. Gdy nadchodzi wieczór, wszechobecne dźwięki reggae zapraszają do tańca... Niedawno Jamajka zniosła obowiązek wizowy dla pobytów do 30 dni dla mieszkańców Rosji, Czech, Węgier, Słowacji, Ukrainy oraz Polski. Zatem - w drogę!

 • Bulwar Sztuki 2019

  ..., poprowadzą oni także warsztaty z improwizacji. To, że teatralne wieczory gromadzą tłumy, nikogo nie dziwi. Ale nie mniej widzów spotkamy nad Zalewem na wieczorach filmowych! Nie dość, że odbywają się pod gołym niebem, to za sprawą prowadzącego Wakacyjną Akademię Filmu Polskiego Łukasza Maciejewskiego - goszczą gwiazdy. W ramach cyklu, w czwartkowe wieczory, zobaczymy najnowsze polskie produkcje...

 • ...}}--> Ochrona przed komarami Wieczory na balkonie mogą uprzykrzyć komary. Ale i na to jest rada. Zawieśmy na ścianie lub barierce doniczki z roślinami, które je odstraszą. Najpopularniejsza jest tzw. komarzyca(...) świeże, pachnące zioła. Oświetlenie za grosze Nastrojowe oświetlenie balkonu zapewnią nam niedrogie lampiony – już od 10 zł. Darmowe światło zapewnią lampy solarne. Za jedną trzeba wprawdzie zapłacić...

Dyskusje na temat: darmowe wieczory
 • -

  -

  taaaaa, a jak się weźmie pod uwagę darmowe wieczory to już się zaoszczędzi nawet na wojaże:)) (że o wyprzedażacch nie wspomnę;p)

 • -

  -

  stefane :) no ja przed chwila sprawdzilam i u nas sa tez takie osrodki lub centra. wieczory informacyjne, kursy oraz medytacje sa darmowe... wiesz, ze sie powaznie zastanawiam czy aby sie raz nie wybrac..?

 • związek na odległość

  To jest możliwe!Poznałam chłopaka nad morzem, jestem ze śląska a on tam mieszka.Byliśmy razem..2 dni!!I..po tym jak sie zdobyłam na wyproszony przez niego list, już niepotrafiliśmy tego skończyć!Najpierw były listy, potem smsy, w końcu godzinne rozmowy tel. dzięki tp - usługi darmowe wieczory... - zdążyliśmy sie poznać przez te rozmowy, bo trwały one na prawde dłuugo.Zgrzytów i kłótni było ogrom