• Informacje na temat:

  danie dla dwojga

Artykuły na temat: danie dla dwojga
 • Mamo, jedz dla dwojga!

  ...objętość krwi - 1,5, rezerwy tłuszczu - 3. Razem ok. 12 kg. A reszta? Jeżeli to są nadprogramowe 3 kg, szybko je zrzucisz, ale 33 zostaną z tobą. Chodzi o to, by nie jeść za dwoje, ale dla dwojga, nie(...) mlecznych, o kwasie foliowym z zielonych warzyw, który ma dobroczynny wpływ na cewę nerwową, czyli zalążek układu nerwowego i mózgu dziecka. Dla większości kobiet to nie powinno być problemem, bo...

 • Może to być wspólne oglądanie ulubionego serialu, kolacja w każdą rocznicę ślubu w restauracji, w której się poznaliście, niedzielne spacery, a nawet wysyłanie sobie czułych SMS-ów w ciągu dnia. Powtarzanie takich rytuałów da wam wyjątkowe uczucie wzajemnej przynależności. Jeśli nie macie takich rytuałów, to pomyślcie, co by to mogło być. Jak spędzić twoje albo jego urodziny? Pamiętasz kiedy...

 • Sprawdzian dla dwojga

  Utrata pracy przez mężczyznę to stres dla całej rodziny. Właśnie wtedy wychodzą na jaw wszystkie przemilczane problemy. Jak to przetrwać, radzi psychoterapeuta Szymon Chrząstowski.

 • Nie daj się zwariować

  Przyszli małżonkowie denerwują się poważnymi sprawami, ale czasem nawet drobiazgi mogą spowodować ból głowy. Przede wszystkim marzą o tym, by w dniu ślubu nic nie zakłóciło przebiegu ceremonii. Pragną też spełnić oczekiwania rodziny i najbliższych im osób. W ferworze przygotowań zapominają o najważniejszym – o tym, że ślub jest dla nich.

 • E-pomoc dla zapracowanych

  Mam problem i poradziłabym się psychoterapeuty, lecz na myśl o umawianiu się i dojazdach rezygnuję. Czy można zaufać psychologowi online i czy to nie jest psychoterapia dla naiwnych?

 • Zabójcze piękno. Dlaczego w epoce elżbietańskiej kobiety ryzykowały życiem dla urody?

  W XVI wieku kobiety znacznie bardziej dosłownie niż obecnie rozumiały powiedzenie "dla urody trzeba cierpieć". Aby spełnić wyśrubowane standardy piękna epoki, nacierały się ołowiem, pudrowały arszenikiem i farbowały siarką. Wszystko po to, by upodobnić się do królowej Elżbiety.

 • Z dala od błysku fleszy

  Kiedy się poznali, każde miało za sobą nieudane małżeństwo. Pewnie dlatego o swoim szczęściu starają się dzisiaj mówić jak najmniej.

 • To nie jest kraj dla delikatnych istot

  Islandia to pierwsze państwo na świecie, w którym kobieta została prezydentem, ale nie tylko dlatego ta wyspa o surowym klimacie nazywana jest rajem dla kobiet. Firmy muszą tu udowodnić, że swoich pracowników wynagradzają tak samo bez względu na płeć. Pojęcie „szklanego sufitu” i męskiego zawodu nie istnieje. Ale coś za coś. – Na Islandii nie da się być delikatną istotą. Kobiety zawsze wykonywały...

 • Dlaczego po czterdziestce warto mieć ochotę na seks

  Dobrze wiemy, że w związku nie wolno zapomnieć o zażyłości, radości, wzajemnym zrozumieniu. Ale także o seksie, który jest bardzo ważny w budowaniu i utrzymaniu bliskości dwojga ludzi.

 • (Nie) tylko seks?

  Oprócz rozładowywania popędu i chwilowej przyjemności, seks może zbliżać i budować zaufanie. Intymność dwojga bardzo wiele też potrafi powiedzieć o danym związku, można wręcz rzec: „opowiedz mi o swoim seksie, a ja opowiem ci o twojej relacji”.

Zdjęcia na temat: danie dla dwojga
Dyskusje na temat: danie dla dwojga
 • Re: Wojciech Modest Amaro: Marzy mi się druga gwiazdka

  punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.zaręczami Ci,że gdyby było Cię stać na wspaniałą kolację dla dwojga za 1200-1500 zł. to byś tam od czasu do czasu jadała. każde jego danie,to prawdziwe dzieło sztuki,które na dodatek wybornie smakuje.do tego trunki robione specjalnie na wyłączność Atelier Amaro,takich nie ma w żadnej innej restauracji na świecie.

 • trwaly związek

  nie jest oparty wyłącznie na sexie, to samo danie zawsze sie przeje. Musi byc coś więcej, a tym jest potomstwo. Ale we współczesnej kulturze opartej na wyłącznie przyjemnościach, gadgetach, imprach, wolnych związkach to nie pasuje. Związek dwojga ludzi to kompromisy, oddanie, rezygnacja z wielu (nie wszystkich) przywilejów. Posiadanie dzieci to olbrzymia praca, setki zarwanych nocy, wizyt