• Informacje na temat:

  czy zdradza

Artykuły na temat: czy zdradza
 • Jak sprawdzić, czy partner nas zdradza?

  Kłamstwo jest bardziej wymagające niż prawda - mówi Wojciech Wipler, psycholog. Czy można rozpoznać kłamcę?

 • Julia Wieniawa zdradza swoje urodowe triki

  Choć na co dzień chodzi bez makijażu, jej znakiem rozpoznawczym jest rozświetlony makijaż. "Bezbarwny błyszczyk to ostatnio mój hit" - mówi Julia Wieniawa. Młoda wokalistka i aktorka swój pierwszy, nieudolny makijaż zrobiła będąc w gimnazjum...

 • ​Janachowska zdradza, jak wyglądały jej zaręczyny

  Cztery lata temu był ślub jak z bajki i wielkie wesele. Tak też rozpoczęła się pasja Izabeli Janachowskiej, jaką jest organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć. Z okazji rocznicy swoich zaręczyn gwiazda zdradziła, jak jej ukochany poprosił ją o rękę.

 • Wizażysta zdradza najciekawsze trendy w makijażu

  Tygodnie mody dostarczają nie tylko inspiracji. To również kopalnia pomysłów dla miłośników makijażu. Wizażysta Hector Espinal zdradza trendy, które szczególnie przykuły jego uwagę.

 • 96-letnia Betty White zdradza szokujący sekret długowieczności

  Betty White zdradza sekret długowieczności, który brzmi dość zaskakująco. Hot-dogi, frytki i kieliszek wódki wieczorem - oto co poleca Bettty, która w tym tygodniu skończy 96 lat i cieszy się doskonałym zdrowiem.

 • Co najbardziej zdradza nasz wiek?

  Kiedy mówimy o procesie starzenia się, najczęściej myślimy o zmianach zachodzących na twarzy. To samo dotyczy też pielęgnacji i poddawania się zabiegom – tu też skupiamy się na kurzych łapkach, zmarszczkach w okolicy ust, czy owalu twarzy, zapominając o innych obszarach, które też mogą zdradzać nasz wiek. Jakie to okolice i jak możemy skutecznie je pielęgnować?

 • Dlaczego zdradzamy?

  Do niewierności przyznaje się obecnie 16 proc. Polek i 28 proc. Polaków. Czy faktycznie kobiety rzadziej zdradzają czy może mają swoje powody, by zdrady mocno ukryć? Tym razem odpowiedzi szukamy w teorii ewolucyjnej i znajdujemy bardzo zaskakującą odpowiedź.

 • Grzegorz Turnau zdradza swoje ukochane miejsca

  ...młodu bywałem w tych rejonach - jeździłem na wycieczki rowerowe do Ojcowa. Są tam miejsca kontemplacji, jak ruiny zamku w Tenczynie czy Maczuga Herkulesa w Pieskowej Skale - wspomina muzyk.  Punktem obowiązkowym na trasie turystów jest oczywiście stolica regionu, Kraków. Turnau, chociaż dzisiaj mieszka w pobliskich Mogilanach, jak mówi, około 150 metrów nad krakowskim rynkiem, wciąż darzy...

 • Beata Poźniak-Daniels zdradza największe tajemnice

  Aktorka ukończyła słynną łódzką filmówkę. Już na studiach grała u największych polskich reżyserów filmowych i telewizyjnych, mimo iż w szkole mówiono jej że nie nadaje się do zawodu aktorki i że(...) partnerem filmowym jest Gary Oldman, ale także jak to się stało, że była muzą Petera Falka czyli znanego porucznika Columbo. - Egzaminy wstępne do Szkoły Filmowej w Łodzi zaliczyłam z największą ilością...

 • Dlaczego zdradzamy?

  Małżeńska nuda, brak seksu – to najczęściej wymieniane powody zdrady partnera. Czy można jej zapobiec? O to pytamy amerykańską pisarkę Pamelę Druckerman, która badała przyczyny i konsekwencje niewierności na różnych kontynentach.

Wideo na temat: czy zdradza
 • Jak sprawdzić, czy partner nas zdradza?

  Kłamstwo jest bardziej wymagające niż prawda - mówi Wojciech Wipler, psycholog. Czy można rozpoznać kłamcę?

 • Anna Dereszowska zdradza, czy powstanie druga część "Lejdis"

  Czy powstanie druga część filmu "Lejdis"? Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" zapytała o to Annę Dereszowską. Czy pozostałe aktorki, które grały w pierwszej części, też chciałyby wystąpić w kolejnej odsłonie filmu? - Jak się spotykamy, to o tym rozmawiamy - zdradziła aktorka. Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Filip Bobek zdradza, czy lubi grać amantów

  Filip Bobek opowiedział o charakterystyce bohatera, w którego wciela się w serialu "Singielka". - Granie Mikołaja sprawia mi olbrzymią frajdę, dlatego, że jest to amant. Ma też dużo niefajnych cech. Myślę, że to nadaje mu ciekawy koloryt - przyznał aktor.

Dyskusje na temat: czy zdradza