• Informacje na temat:

  co zrobić gdy dziecko budzi się w nocy

Artykuły na temat: co zrobić gdy dziecko budzi się w nocy
 • Będziesz moim dzieckiem

  Zrządzenie losu sprawiło, że Agnieszka adoptowała Olę. Krystyna sama zdecydowała, że zaopiekuje się maltretowanym chłopcem. Były spełnionymi matkami, miały odchowane dzieci, poukładane życie, ale zdecydowały, że jest w nim miejsce na jeszcze jedną miłość. Do dziecka odrzuconego, z bolesną przeszłością. Czy umiały je pokochać tak jak własne? I czy drugi raz zrobiłyby tak samo?

 • Zatarła się granica między wirtualem a realem

  ...internet był dodatkowym narzędziem naszej pracy - z niego mogliśmy się dowiedzieć wiele więcej i znacznie szybciej. Od kiedy jest Twitter i Facebook, możesz zrobić materiał tylko na ich podstawie. To(...) przerzucając w tramwaju o 8:30 rano te 50 MB nowych informacji, jakie przyszły wciągu nocy, 500 tweetów i 200 postów na Facebooku, są w stanie zatrzymać się na moment i przeczytać coś większego, to powiem...

 • Edyta i Cezary Pazurowie: Wszystko się poukładało

  ...​"Ta smarkata" i znany, dojrzały aktor. Ich związek budził duże emocje. Byli oceniani, krytykowani. Wszystko przetrwali. Od 10 lat są razem, mają dwójkę dzieci i wciąż łączy ich miłość.

 • Kiedy ona się zamknie

  Nie wkładaj palca między drzwi i dmuchaj na zimne. Takie dobre rady nigdy nie przemawiały do Pauliny Młynarskiej. Za to od zawsze lubiła znajdować się w samym oku cyklonu.

 • Boi się ciemności

  Moja, dziś 5-letnia, Kasia zawsze była bardzo pogodnym dzieckiem. Nie było problemu nawet, gdy przychodziła pora snu. Kładła się, słodko uśmiechała. Czytałam jej książeczkę, a ona zasypiała. Potem gasiłam światło i był spokój do rana. Niestety, od pewnego czasu to się zmieniło. Córka zaczęła budzić się w nocy.

 • Joanna Jędrzejczyk: Walka zaczyna się gdzie indziej

  ...​Siniaki, rozcięcia i powybijane palce to codzienność. Nazywają ją Bestią, bo jest niezwyciężona. Na walki Joanny Jędrzejczyk, mistrzyni świata w MMA, przychodzą Lady Gaga i Leonardo DiCaprio. Ale na co dzień nie ma w niej agresji. Planuje ślub, marzy o domu pełnym dzieci. "Czuję się stuprocentową kobietą", mówi.

 • Czego boi się Zuzia?

  Wydawało mi się, ze ten dom okaże się spokojną przystanią dla skrzywdzonych przez los malców...

 • Magdalena Popławska: Schować się na scenie

  Nieśmiała dziewczyna ze Śląska wygrywa konkursy recytatorskie, ale idzie do szkoły dla księgowych, bo nie wierzy w siebie. W końcu jednak zostaje aktorką, trafia do Warszawy, staje się popularna. Brzmi jak historia z bajki, ale... Magdalena Popławska jest realna. Wybrała scenę, bo tylko schowana za rolą czuła się wolna, ważna, niczym nieskrępowana. To się często zdarza, że aktorstwo leczy...

 • Tomasz Karolak: Coś się we mnie porządkuje

  Pełen wdzięku łajdak, luzak, raczej mało odpowiedzialny... Takiego znamy go z filmów, ale i z gazetowych plotek. Nie byłem sobą, mówi dzisiaj Tomasz Karolak. I chce się mu wierzyć. Ma rodzinę, choć wydawało się, że to nie dla niego. Prowadzi teatr, mimo że na biznesmena nigdy nie wyglądał. I nawet Melchior, jego bohater z "Listów do M.", dojrzewa razem z nim. 40+ fajny wiek.

 • Czy można się wyspać przy małym dziecku?

  ...potrafi zmienić wiele. Ale taka sytuacja ma jeden plus, - dziecko i rodzice śpią spokojniej. Niekonieczne jest nocne zrywanie się z łóżka i zabieranie na ręce płaczącego maluszka. Gdy ten się przebudzi(...) z łóżka. Kiedy ja się w końcu wyśpię? Każde z was zadaje sobie to pytanie. Może, gdy małe urośnie? Tylko czy doczekam ? Jak to naprawdę wygląda? Nie zawsze, ale bardzo często pierwsze dwa tygodnie po...

Dyskusje na temat: co zrobić gdy dziecko budzi się w nocy
 • Re: Dziecko

  łóżeczka itd. I teraz zasypia w swoim łóżku, ale tylko wtedy gdy ja też się koło niego położę i tak razem zasniemy. Lecz niestety budzi się w nocy ok. 1-2 godziny rano i przewaznie zawsze wtedy jest posikany. Przychodzi wtedy do mojego łózka i tak zostaje już do rana. Gdy spał ze mną całą noc, nie sikał i wytrzymywał do rana. Może boi się że jest sam w pokoju? Śpi przy zgaszonym świetle. Co zrobić, aby