• Informacje na temat:

  cambridge

Artykuły na temat: cambridge
Zdjęcia na temat: cambridge
Wideo na temat: cambridge
 • Księżna Kate odwiedziła Narodowe Centrum Tenisowe w Londynie

  Księżna Cambridge odwiedziła Narodowe Centrum Tenisowe w Londynie. Księżna Kate zamieniła stylowe i eleganckie sukienki na bardziej luźne i sportowe ubranie. To pierwsza samodzielna wizyta Kate od kiedy ogłoszono, że jest w trzeciej ciąży. Księżna sama świetnie gra w tenisa i skorzystała z okazji, aby wesprzeć uzdolnioną sportowo młodzież.

 • Najlepsze kreacje Meghan Markle

  Modowa walka na dworze? Czy Meghan Markle przebije Kate Middleton swoimi stylizacjami? Wkrótce kolejny royal wedding. Przyszła żona księcia Harry’ego skradła serca Brytyjczyków, którzy śledzą jej działania równie skrupulatnie jak niegdyś Kate Middleton. Przyjrzyjmy się jej modowym wyborom. Czy dorówna elegancji księżnej Cambridge? Zobaczcie najbardziej udane stylizacje Meghan Markle

Dyskusje na temat: cambridge
 • Re: Gotowe diety?

  Do mnie absolutnie nie przemawia koszt tych cateringów dietetycznych. Strasznie drogo to wychodzi. W tej diecie Cambridge je się nie tylko gotowe produkty, ale też normalne dietetyczne dania. Jesli dobrze myślę to na 3 stopniu 2 gotowe produkty to idealna przekąska do pracy + lekka kolacja. Mish, jak Ci idzie? A moze już poszło? ;)

 • Re: Książę i księżna Cambridge z wizytą w Dundee

  Ależ śliczny ma ten płaszczyk. Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie.

 • koktajle i dieta Limvena

  z przyszłym tygodniem zaczynam się odchudzać, szukam jakiejś ciekawej diety, czytałam trochę o diecie cambridge jednak bardziej zainteresowała mnie na ten moment dieta limvena. Jak się dokładnie zapoznałam z programem to brzmi bardzo interesująco. Otrzymujemy od producenta koktajle zastępujące posiłki, koktajle o ciekawym białkowym składzie, przepisy dietetyczne oraz dokładny plan odżywiania

 • Re: Książę i księżna Cambridge z wizytą w Dundee

  Ksiezna Kate rozumie ze to nie rewia mody. Skromnosc minimalizm i klase ma w sobie.

 • Dieta Cambridge-ktoś stosował?

  Pytanie jak w temacie, stosował ktoś dietę Cambridge i ma jakieś wspomnienia z czasów odchudzania? Czy naprawdę program odchudzania i konsultant diety nauczył Was zdrowego żywienia? Jak w ogóle odbywała się u Was ta dieta?

 • Re: Dieta Cambridge-ktoś stosował?

  Wczoraj na jakimś kanale popularno-naukowym był przegląd diet, no i była też Cambridge. Polecali ją właśnie osobom, które nie mogą schudnąć, brak im dyscypliny itp. Wypowiadała się też babka, która w pół roku schudła 28 kg, w szoku byłam :)

 • Re: Książę i księżna Cambridge z wizytą w Dundee

  Dajmy Meghan szanse... może za kilka lat Meghan też wyciągnie z szafy sukienkę w której gdzieś już była. Kate jest klasą samą w sobie... ale coś w tym jest, że jej garderoba postrzegana jest jako grzeczna, bez szaleństw a czasami wręcz monotonna stylowo... wielki szacunek za to, ze promuje brytyjskich projektantów ale nie boi się sięgnąć po obcokrajowców.. Meghan jest świeżynką ... i wierzę, ze Kate czegoś ją w tej kwestii nauczy .

 • Re: Dieta Cambridge-ktoś stosował?

  Ja byłam na tej diecie i miałam 3 produkty z diety i 2 normalne więc było jakieś urozmaicenie. A nawet samych produktów z diety Cambridge jest tyle że trudno o monotonie i do tego zawsze w kilku smakach więc jest w czym wybierać ;)

 • Re: Książę i księżna Cambridge z wizytą w Dundee

  Nie sądzę. Rola Meghan na dworze królewskim jest inna niż Kat, wobec Meghan są dużo mniejsze wymagania, ma większą swobodę ubioru i zachowania. Ona ma reprezentować godnie królową, ale nie musi tak rygorystycznie przestrzegać protokołu. Nie musi się niczego uczyć do Kate, bo to jej niepotrzebne, zawsze będzie tylko żoną Harrego, który jest daleko w kolejce do tronu. Kate to żona przyszłego króla i matka przyszłego króla, ona ma świecić przykładem, jest skrupulatnie przygotowywana do tej...