• Informacje na temat:

  budowa marki

Artykuły na temat: budowa marki
 • Historia Dr Nona - prawda o sekrecie marki

  Marka Dr Nona, choć na świecie jest pożądana już przez 20 lat, w Polsce wciąż pozostaje w cieniu. Krytyczne komentarze dotyczące formy sprzedaży, cen oraz podejrzanie wszechstronnych właściwości sprawiają, że podchodzimy do marki sceptycznie. Opowiemy więc prawdziwą historię marki i wyjaśnimy działanie produktów.

 • Buduj wartość domu w chwili jego budowy

  .... Tak właśnie działa stacja uzdatniająca typu Multi marki UST-M. Zapewnia krystalicznie czystą wodę praktycznie bez naszej ingerencji. Taka inwestycja będzie procentować na lata - również pod kątem...

 • C-VIT – linia z witaminą C marki Sesderma zmienia formułę!

  ..., zapewniając nawet do czterech razy silniejsze działanie przeciwwolnorodnikowe - wyjaśnia Anna Antosik, kierownik działu medycznego marki Sesderma. Dlaczego witamina C jest tak ważna? Witamina...

 • Coraz chętniej podróżujemy i coraz częściej korzystamy z biur podróży i hoteli. W związku z tym marki prześcigają się w formach dotarcia do klienta - prowadzą firmowe blogi, współpracują z influencerami, sprawnie zarządzają profilami w mediach społecznościowych. Dynamiczny rozwój i rosnący popyt współistnieje niestety z zadłużeniem branży.

 • Życie mieszczucha – czy ludzie uciekają na wieś?

  ...​Jeszcze niedawno polska wieś masowo pustoszała, gdy wszyscy jej mieszkańcy ruszali do najbliższego miasta szukać w poszukiwaniu nowych możliwości. Dzisiaj natomiast przeżywa renesans. Obok gospodarstw i niewielkich wiejskich sklepików masowo budują się nowe domy. Nieraz jest to długotrwały proces - budowa trwa całymi latami, w miarę jak właścicielowi przybywa funduszy. Co sprawia, że tak wiele...

 • Jak dbać o biustonosze?

  Elegancki i dobrze uszyty biustonosz może kosztować więcej niż niejedna sukienka. Dlatego, kiedy już znajdziemy odpowiadającą nam bieliznę, warto dbać o nią tak, by służyła nam przez długie lata. O tym, co robić by nasze staniki zachowywały odpowiedni kształt i wygląd opowiada braffiterka marki Dalia.

 • Koncert dla hospicjum Świetlikowo

  W katowickim Spodku 23 marca 2018 odbędzie się wielki koncert charytatywny "Giganci dla Świetlikowa". Znani i lubiani artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne, tacy jak Kamil Bednarek, TSA, Miuosh czy Sebastian Riedel & Cree, grają na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

 • Wszechstronny i kompaktowy SUV z bogatym wyposażeniem

  Jeep Renegade rozszerza gamę marki, wchodząc do rozwijającego się segmentu małych pojazdów sportowo-użytkowych (SUV), pozostając wiernym stylowi życia pełnego przygód i możliwościom napędu 4x4 z jakich jest znany Jeep.

 • Alexander Wang projektuje dla H&M!

  Instagram to świetny portal społecznościowy. Bardzo często to właśnie z niego możemy dowiedzieć się nad czym pracują projektanci. Wang wrzucił na swojego instagrama pierwsze zdjęcie projektów dla marki H&M.

 • "Mówię modelkom: dziewczyny, musicie iść jak paralityk" - wywiad z Barbarą Piekut

  ...dzień mieszka i pracuje w Białymstoku. Projektuje pod szyldem marki MO.YA. Stawia na łączenie elegancji i wygody.

Dyskusje na temat: budowa marki
 • Re: Gdzie dziś zjemy?

  bardzo piękny i przydatny artykuł, tylko mnie (emeryta po wyższych studiach technicznych i bardzo odpowiedzialnej pracy - budowa i próby siłowni na statki, do elektrowni na bardzo znanej licencji światowej marki) nie stać na korzystanie nawet z najtanszych lokali. Taka prawda.