• Informacje na temat:

  bielizna na ślub

Artykuły na temat: bielizna na ślub
 • Bielizna na ślub

  Nie tylko wybór sukienki jest ważny w trakcie przygotowań do ślubu. Równie starannie panie starają się dobrać bieliznę i decyzję o tym, jaka będzie najlepsza często podejmują w towarzystwie przyjaciółki.

 • Ile kosztują ślub i wesele?

  Gdy myśli się o ślubie, pierwsze rzeczy, które przychodzą do głowy, to obrączki, biała suknia, nowy garnitur i dobra zabawa. To oczywiste skojarzenia. Jednak ci, którzy przeszli przynajmniej przez część spraw do załatwienia przed weselem, wiedzą, że powyższe wzmianki to zaledwie początek długiej listy rzeczy do zorganizowania i opłacenia...

 • Jak nie ubierać się na ślub – porady dla gości

  Zaproszenia już od dawna czekają, odliczamy czas do ślubu w rodzinie lub wesela przyjaciół. Nawet prezent jest już zakupiony, a problem stroju wciąż jest kwestią otwartą. O tym w czym i jak nie należy przychodzić ubranym na ślub – drodzy goście weselni przeczytacie poniżej.

 • Po co ci bielizna korekcyjna?

  Atrakcyjny i szczupły wygląd to element niezwykle istotny dla dobrego samopoczucia. Jednak nie wszystkim dana została figura modelki. W grę wchodzą nie tylko wrodzone cechy genetyczne, ale także codzienne zabieganie, upływ czasu i wyzwania, jakie życie stawia przed kobietami, na przykład ciąża. Niedoskonałości budowy ciała pomaga ukryć bielizna korygująca.

 • Jak zaplanować idealny ślub?

  ...niestety jakże chętnie zaadaptowany. Rozpleciny Wieczór panieński wywodzi się z ludowej tradycji rozplecin. W wieczór poprzedzający zaślubiny, druhny stroiły warkocz panny młodej kwiatami, gałązkami(...) pana młodego też mieli pretekst, żeby sięgnąć po mocniejsze trunki, ale obrzędów z tym związanych literatura nie notuje. Zwróć uwagę, że odbywało się to w przeddzień zaślubin. Najwyraźniej zarówno panna...

 • Ślub i wesele są ważne

  Barbara Ogrodowska, etnograf z Muzeum Etnograficznego w Warszawie, w ramach "Letniego Ogródka INTERIA.PL" opowiedziała o tradycji wieczorów panieńskich i kawalerskich, o prezentach ślubnych i całej ceremonii weselnej.

 • Wódź na pokuszenie podczas nocy poślubnej

  Ślub to jeden z piękniejszych dni w życiu każdej kobiety. Gorączkowe przygotowania, szampańska zabawa w gronie najbliższych a później… najważniejsza noc zakochanej pary. Twój ukochany będzie zachwycony, gdy wybierzesz na tę specjalną okazję prawdziwie uwodzicielską bieliznę. Tylko na co się zdecydować?

 • Jak dobrać modny i wygodny kostium kąpielowy - porady brafitterki.

  Ślub i wesele coraz bliżej, a zaraz po nim upragniony, wyczekiwany i zasłużony wypoczynek - podróż poślubna. Zazwyczaj nie trwa aż miesiąc, ale warto w ten czas odpowiednio wcześnie zaplanować i przygotować wszystko już teraz.

 • Cała w koronkach

  Elegancka bielizna dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie nawet wtedy, kiedy jej wcale nie widać. Dlatego w dniu ślubu warto zadbać o to, by mieć na sobie naprawdę wyjątkowy komplet.

 • Pod jednym dachem

  Kochamy się, chcemy być ze sobą, dlaczego nie mamy razem zamieszkać? Ślub? Później...Teraz spróbujmy, jak to będzie - młodość nie widzi większych problemów w takich przypadkach, zwłaszcza wówczas, gdy na taki eksperyment pozwala sytuacja materialna.

Dyskusje na temat: bielizna na ślub
 • Re: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?

  ja nie patrzę w ogóle na marki tylko na to czy mi się bielizna podoba czy nie. Bielizna ma wyrażać mnie, moją osobowość, charakter i to jest najważniejsze przy jej wyborze. Przynajmniej ja tak uważam. Ale moja przyjaciółka też świrowała na tym punkcie. Kiedy miała brać ślub to zaciągnęła mnie na kupowanie bielizny bo chciała przyświecić idealną bielizną na noc poślubną i dwa tygodnie za nią

 • Re: Wystawny ślub córki rosyjskiego oligarchy

  nasz ślub był skromny suknia z wypożyczalni nowe buty i bielizna ja garnitur stary ale po wypraniu buty stare . Żona z wiankiem na głowie i Byliśmy dla siebie pierwsi i tak z sobą już jesteśmy 42 lata i czym więcej to się lepiej kochamy tęsknimy za sobą i mamy o czym z sobą rozmawiać sprzeczki były normalne ale szybko nas mijało . Ale życzę wszystkiego dobrego i zachowanie dobrego wina na

 • Re: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?

  ja nie patrzę w ogóle na marki tylko na to czy mi się bielizna podoba czy nie. Bielizna ma wyrażać mnie, moją osobowość, charakter i to jest najważniejsze przy jej wyborze. Przynajmniej ja tak uważam. Ale moja przyjaciółka też świrowała na tym punkcie. Kiedy miała brać ślub to zaciągnęła mnie na kupowanie bielizny bo chciała przyświecić idealną bielizną na noc poślubną i dwa tygodnie za nią

 • Re: Stylistka gwiazd już po ślubie. Zobacz jej oryginalną suknię

  Coś strasznego,taka sukienka na ślub?I to jest stylistka?Do tego ta czarna bielizna z wywalonym biustem,obrzydliwe.

 • bielizna pod suknię

  Ślub i wesele mam w lipcu. suknię mam mieć dopasowaną mocno w biodrach i z odkrytymi plecami, dopasowaną w biuście. miska D.Dziewczyny jaką bieliznę radzicie, żeby dobrze leżała i nie było za gorąco(lipiec!).Dajcie firmy, może jakieś linki. Może któraś też ma w lipcu ?

 • Re: Królewski ślub w liczbach

  ż y g a m kasą. A jak tam u Was? Dobrze się nosi wietnamska bielizna z osiedlowego bieda-bazarku?

 • Re: Bielizna ślubna - jaką wybrać?

  Osobiście polecam bielizne http://www.bielizna-slubna.pl/category/bielizna-slubna to jest dopiero bielizna na ślub !

 • Re: Ślub Rozenek i Majdana! Tak się bawi para młoda

  Kochani nam minie lat 40 Sukienka była z wypożyczalni nowa była tylko bielizna i wianek na głowie była dziewicą ja w starym garniturze ślub był skromny . Ale jak się pieścimy to nie myślimy że jakiś obcy tam był albo moczył się w obcej . Życzę jak najlepiej Dobre wino jeszcze nie zostało skosztowane trzymamy na trudniejsze czasy

 • Re: Bielizna ślubna - jaką wybrać?

  Sporo sklepów w sieci jest z bielizną w sumie dobrze bo duży wybór mamy my kobietki, ja miesiąc temu brałam ślub kupowałam tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-slubna dwa komplety bielizny z pończochami, stawiałam raczej na wygodę no i oczywiście biały kolor ;)

 • Re: Bielizna na ślub

  Nie rozumię dlaczego tylko bielizna ślubna ma być ładna.Tzn. że na poprawiny i dalsze lata nie obiązuje ta zasada? Przecież eraz ładną bieliznę i tanią można kupić i na targu. Kobieta powinna dbać o swój wizerunek codziennie. Zauważy to zapewne mąż ale też i inni .