• Informacje na temat:

  bezpieczna podróż

Artykuły na temat: bezpieczna podróż
 • Zwierzę w podróży. Praktyczne porady

  Lato to okres wzmożonych wyjazdów. Wypoczynek należy się wszystkim członkom rodziny. Coraz częściej decydujemy się na podróżowanie ze swoimi czworonożnymi pupilami, jednak tego rodzaju wyprawa wymaga specjalnego zadbania o wygodę kudłatego towarzysza. Co zrobić, aby podróż ze zwierzęciem była nie tylko bezpieczna, ale także komfortowa dla wszystkich?

 • Jak przygotować się do podróży

  Wyjeżdżasz po raz pierwszy w daleką podróż? Nie wiesz, jak się przygotować? Co spakować? Jak sprawdzić samochód? Pomożemy ci bezpiecznie dotrzeć do celu wakacyjnego odpoczynku.

 • Podróże marzeń: Isfahan

  ...nałożonego przez świat zachodni mieszkańcy są dla nas przyjaźni. To najbardziej gościnna nacja, jaką udało mi się spotkać w czasie moich podróży. Nie zliczę ile razy częstowano mnie herbatą i ciastem czy...

 • Ubezpieczenie assistance: Niezawodne w podróży

  ..., a ty otrzymasz auto zastępcze.  Zabraknie paliwa? To już nie problem! Jeżeli będziesz mieć wykupiony assistance, nie musisz się także denerwować, jeżeli podczas podróży zabraknie paliwa. Wystarczy(...). Podróż z dzieckiem Assistance przyda się także matkom, które podróżują z dziećmi - podczas dalszej podróży ubezpieczyciel odwiezie samochód do warsztatu, a dla ciebie i twoich bliskich...

 • Podróże marzeń: Canaveral

  Florydę kojarzymy z bezkresnymi plażami. Ale na jej końcu jest miejsce wyjątkowe. Z przylądka Canaveral startowały wszystkie amerykańskie misje kosmiczne.

 • Podróże marzeń. Australia

  ...kilka tysięcy pływaków bierze udział w słynnym pływackim sprincie przez Zatokę Loutit. Nazywa się to Pier to Pub, gdyż faktycznie startuje się przy molo, a meta jest w pubie. Podróżowanie drogą Great...

 • Podróże marzeń. Słoneczna Liguria

  T​en fragment włoskiego wybrzeża oczaruje każdego. Strome skały schodzą wprost do morza, którego kolor trudno opisać. A do tych skał przyklejone są miasteczka o stromych uliczkach wiodących do malutkiego portu.

 • Jak zadbać o aparat w podróży?

  Trudno wyobrazić sobie wakacyjne wyjazdy w mniej lub bardziej egzotyczne rejony świata bez dobrego aparatu. Podczas każdej podróży sprzęt fotograficzny jest jednak narażony na wiele niebezpieczeństw. Co zrobić, aby nasz aparat i zrobione nim zdjęcia bezpiecznie wróciły do domu?

 • Podróże. W jaki sposób spajają rodzinne więzi?

  Stare powiedzenie mówi, że podróże kształcą. Z tym, oczywiście, nie zamierzamy dyskutować. Z drugiej jednak strony, z podróżowania płyną też inne pożytki, których nie sposób przecenić (i to niezależnie od tego, czy ruszamy akurat w daleki świat, czy decydujemy się zwiedzać raczej nieodległe zakątki kraju). Podróże – o czym zdarza się nam niekiedy zapominać – mają przecież i tę właściwość, że...

 • Modowa podróż w czasie - przewodnik po jesiennych trendach

  Oversizeowe marynarki, mikroskopijne torebki, ultra długie płaszcze - jesienią powrócą fasony z minionych dekad. W tym sezonie projektanci zabierają nas w swoistą modową podróż w czasie, reinterpretując kluczowe trendy sprzed lat.

Zdjęcia na temat: bezpieczna podróż
 • Punks on steps - Original, 1980
Wideo na temat: bezpieczna podróż
 • Bezpieczna podróż w samochodzie. O czym warto pamiętać?

  - Chcemy zachęcić kierowców i ich pasażerów do tego, żeby w prosty sposób zwiększyli swój komfort i bezpieczeństwo jazdy - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Sylwester Pawłowski, propagator dobrych zasad bezpieczeństwa na drodze. Co dzieje się z przedmiotami, które znajdują się w samochodzie w razie wypadku? Ile podczas uderzenia może ważyć litrowa butelka z wodą? - Uporządkowanie wnętrza samochodu w znaczący sposób poprawia nasze bezpieczeństwo - zaznaczył Pawłowski.

 • Jak zaplanować bezpieczną wakacyjną podróż?

  Zmęczony kierowca jest równie niebezpieczny, jak kierowca pijany. Jak walczyć ze zmęczeniem podczas podróży? W "Dzień Dobry Wakacje" specjalista marki Skoda Dawid Zawadzki opowiedział, jak zapobiegać utracie sił i koncentracji w trasie. Wyjaśnił również, jak bardzo zmęczenie wpływa na umiejętność szybkiej reakcji. (DDTVN/x-news)

 • Meksyk. Bezpieczny dla turystów?

  - Pierwszy raz pojechałam do Meksyku dwadzieścia pięć lat temu i nigdy, a podróżowałam tam samotnie z plecakiem, nie zdarzyła mi się ani jedna niebezpieczna sytuacja - zaznaczyła Beata Pawlikowska. Jakie podróżniczka miała rady dla podróżujących? - Jedną z najważniejszych zasad, którymi kieruję się podczas podróży jest to, że mam absolutnie życzliwe nastawienie do wszystkiego i do wszystkich

Dyskusje na temat: bezpieczna podróż