• Informacje na temat:

  bezpieczeństwo na jachcie

Artykuły na temat: bezpieczeństwo na jachcie
 • Jacht zamiast hotelu

  ...? Poza bezspornymi zaletami, jakimi wyróżnia się wakacyjny wyjazd w formacie stacjonarnym (bezpieczeństwo zakwaterowania i wyżywienia, nielimitowany dostęp do hotelowych atrakcji), ten sposób wypoczynku...

 • Duża Dania - cicha bohaterka

  O bezpieczeństwo turystów i żeglarzy na Jezioraku dba ambulans wodny Falck. O tym, jak wygląda praca w karetce wodnej oraz czym różni się od służby w tradycyjnej karetce, opowiedział nam pan Marek Balenis - koordynator ambulansu wodnego.

 • Gwiazdy na olimpiadzie

  Służby bezpieczeństwa zajmujące się ochroną zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Atenach, mają kolejny problem na głowie.

 • „Jak zorganizować wesele, gdy…” Trzy nietypowe sytuacje

  ...ugościć w rustykalnej chacie, na plaży, w teatrze, na jachcie, w kopalni lub ogrodzie . Nietypową scenerię i cudne krajobrazy potrafi docenić każdy. Ponadto, idealne, wymarzone wesele musi być pełne(...) stuprocentowego zaangażowania. Co zrobić, by ekscentryczne wesele na długo wryło się w pamięć gości? Przede wszystkim zadbaj o podstawowe kwestie, m.in. bezpieczeństwo bawiących się ludzi, plany awaryjne...

 • Podróżnik Paweł Brun: Nie ma kierunków uniwersalnych

  ..."Ta książka tworzy całość ze stroną internetową o tej samej nazwie. Tam zamieściłem ok. 200 kierunków i krajów, "wycenionych" w formie gwiazdek, od 1 do 10. Jest to robione w 15 kategoriach. Takich jak baza hotelowa, swoboda podróżowania, drogi, bezpieczeństwo, ceny, itd." - opowiada. Wszystkie opisywane w książce podróże Brun odbył sam. Wybrał metodę oceny kierunków, która oczywiście jest bardzo...

 • Ewa Minge: Efekt czarnego motyla

  Kiedy była na samym szczycie, usłyszała diagnozę: nowotwór. Ewa Minge przez wiele lat ukrywała chorobę, ale z trudnej walki o życie wyszła zwycięsko, zakochała się i mówi: „Zaczynam nowy rozdział”.

 • Mam naturę wojownika

  To on namówił Andrzeja Wajdę, by zrobił Pana Tadeusza. On wpadł na pomysł, by historię Klanu pisali najlepsi scenarzyści. Potem wymyślił pierwszy serial w stylu glamour, czyli Magdę M. Michał Kwieciński, producent i szara eminencja naszego show-biznesu, dodatkowym zmysłem wyczuwa, czego chce publiczność. Musi, bo dostaje do oceny dwa tysiące scenariuszy rocznie.

 • Milczący świat

  Właśnie tu, wśród raf Morza Czerwonego, Jacques Yves Cousteau nakręcił pierwszy kolorowy film podwodny, odkrywając dla świata nieznany dotąd kontynent – niebieski. Więc gdzie jak nie w Egipcie rozpocząć przygodę z nurkowaniem?

 • Kim naprawdę była Elena Ceausescu?

  Ledwo umiała czytać i pisać, ale uzyskała 74 tytuły naukowe. Uwielbiała pławić się w luksusie, ale chciała być wzorem komunistycznej kobiety. Przysporzyła niezmierzonych cierpień narodowi rumuńskiemu, ale tytułowała się jego Matką. Kim była naprawdę?

 • Antygwiazda

  Nie obchodzi go sława, a pieniądze lubi z jednego powodu. Johnny Depp (46) sam ustala reguły gry. I wygrywa.