• Informacje na temat:

  bagaz lotniczy

Artykuły na temat: bagaz lotniczy
 • ...z przepisami obowiązującymi w liniach lotniczych, nie mogą one przekraczać 100 ml. Powinny być też umieszczone w jednym foliowym worku o pojemności nie większej niż litr. Czytanie... na ekranie Wielu z nas...

 • Odszkodowania za zniszczony bagaż

  Maksymalnie 5,5 tys. zł możemy otrzymać od linii lotniczych za uszkodzony lub zagubiony bagaż. By udowodnić jego wartość musimy jednak przedstawić rachunki za samą walizkę i jej zawartość, a to dla pasażerów kłopotliwe. Odszkodowanie należy się też w przypadku odwołania lub opóźnienia lotu.

 • Przewieź bagaż po sezonie

  Najczęściej te kłopoty dotyczą pasażerów tanich linii lotniczych, choć ostatnio i linie regularne zapowiadają, że za przewóz bagażu będą pobierać dodatkowe opłaty. - Klienci bardzo często przed(...) w niedługim czasie i ten przewoźnik będzie wymagał opłat za bagaż rejestrowany? Polityka przewozu bagażu zmienia się w liniach lotniczych stosunkowo często. Dlatego pasażerowie powinni, co jakiś czas...

 • Urodowe tricki stewardess

  Personel pokładowy słynie ze swojego perfekcyjnego wyglądu oraz charakterystycznego makijażu. Linie lotnicze Emirates sprawdziły, jakie rozwiązania podpowiadają stewardessy latające w ich barwach, co ich zdaniem wpływa na trwałość makijażu i nawilżenie skóry, a także co uważają za must-have w podręcznym bagażu.

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Wniebowzięte. Historie prawdziwe

  ...​Fascynujące zajęcie. Przygoda, ciągła podróż: dzisiaj Rzym, jutro Madryt. Być stewardesą to marzenie dziewczyn. Ale ich życie nie jest tak kolorowe jak plakaty z reklamą linii lotniczych. Reporterka Twojego Stylu poznaje realia, których nie widzą pasażerowie. O kulisach zawodu stewardesy mogą rozmawiać tylko anonimowo.

 • Reklamujemy nieudane wczasy, wycieczkę, podróż

  ...nasz lot, mają obowiązek otoczyć nas opieką: zapewnić posiłki, napoje, także hotel (gdy lot będzie np. za kilkanaście godzin lub następnego dnia). W reklamacji do linii lotniczych można żądać...

 • Lecisz na wakacje - pakuj tylko niektóre kosmetyki

  Udając się na wakacje należy pamiętać o tym, że na pokład samolotu można wnieść pojemniki z kosmetykami nieprzekraczające 100 mln pojemności. Służby lotnicze szacują, że wartość skonfiskowanych kosmetyki tylko w ciągu tygodnia może sięgnąć 11,5 mln funtów.

 • ...srodkiem Atlantyku, wysiadly mi oba silniki .... Wieza: Ok, skreslam was...   Z zycia zalog lotniczych:   Po wyjątkowo twardym lądowaniu podczas burzy z piorunami w Memphis,   steward...