• Informacje na temat:

  babcie walcza o wzgledy dziecka co robic

Artykuły na temat: babcie walcza o wzgledy dziecka co robic
 • Pastorka Monika Zuber: Kobiety są świetnymi duchownymi

  ...o prawdę i wartości Ewangelii. Chrześcijanie wieki temu aktywnie walczyli z rasizmem, zwalczali niewolnictwo. Ale mają wiele jeszcze do wywalczenia. W Polsce chrześcijanie powinni walczyć z antysemityzmem...

 • Krajobraz po rozwodzie

  Trach! Ciach! I po małżeństwie. Po rozwodzie możesz wyciąć nożyczkami twarz byłego męża ze wszystkich zdjęć. Ale z życia go przecież nie wymażesz. Tak jak nie wymażesz jego rodziców, którzy zaprzyjaźnili się z twoimi. Nie każesz też dziecku zapomnieć o wujku i cioci. Wszystkich powiązań nie da się przeciąć. I nie warto. O zerwanych więziach rozmawiamy z Anną Tanalską-Dulębą, psychoterapeutką.

 • Jeśli kogoś kochasz, mów mu to wprost

  Kobiety powinny zrozumieć, że jeśli mężczyźni są naszymi wrogami, trzeba zmienić metodę walki i zrobić z nich przyjaciół. Większość kobiet to aktorki - gdyby były bardziej szczere w komunikacji z mężczyznami i z samymi sobą, znacznie łatwiej byłoby żyć - mówi chorwacka pisarka Vedrana Rudan.

 • Często mówię: kocham

  Rozpieszcza swoje kobiety i wstydzi się czułych słów. Podobnie jak udziału w kontrowersyjnym show... Zapytaliśmy, czy posłałby córki do "Małych gigantów".

 • Pomocy, tracę włosy!

  My, kobiety jesteśmy bardzo wrażliwe na punkcie swoich włosów. Gdy zaczynają wypadać, odruchowo sięgamy po odżywki, maski i suplementy diety. Tymczasem powinnyśmy pójść do dermatologa. - Bo kluczem do rozwiązania problemu jest odnalezienie jego przyczyny - tłumaczy dermatolog, dr n. med. Marta Kurzeja.

 • 7 grzechów feminizmu

  Podobno robią z igły widły i przytrzymują mężczyznom drzwi. Zniszczyły naszą kruchość, zagnały do pracy i strzelają na wiwat, kiedy wygrywamy z mężczyznami. Żart czy prawda?

 • Rozwód po polsku

  ...prawne i pomysły, jak odnaleźć się w nowej sytuacji czy dowiedzieć się szczegółów na temat "Adaptacyjnej Terapii Rozwodowej". Jej twórczynią jest Elżbieta Grobicka, założycielka Centrum. - Od dwudziestu lat interesuję się problemami kobiet rozwiedzionych i szukam rozwiązań mogących im pomóc - podkreśla Grobicka. Sama znalazła się w takiej sytuacji wiele lat temu, daleko od ojczyzny i rodziny...