• Informacje na temat:

  agencje modelek

Artykuły na temat: agencje modelek
 • Agencje modelek oszalały na jej punkcie

  ... Anok Yai oceniła, że nie wygląda na nim zbyt dobrze. Internauci byli jednak przeciwnego zdania. Zdjęcie rozeszło się po sieci błyskawicznie, budząc powszechny zachwyt, a prestiżowe agencje modelek zaczęły poszukiwania dziewczyny. Efekt? Dziewczyna właśnie podpisała kontrakt z Next Models, agencją która reprezentuje między innymi Lanę Del Rey and Ritę Orę. Anok Yai jest pochodzenia sudańskiego...

 • Modelki plus size, które zrobiły karierę

  Burzliwą dyskusję o anoreksji wśród modelek zainicjowała 28-letnia Isabelle Caro, która przez długie lata zmagała się z tą chorobą. Niestety, kobiety nie udało się uratować i zmarła w 2010 roku(...) obserwujących na Instagramie). 27-letnią blondynkę reprezentują agencje JAG Models i Models 1. Lawrence jest twarzą bieliźniarskiej marki Aerie i kocha zdjęcia w bieliźnie i strojach kąpielowych. Od lat...

 • Paris Jackson podpisała kontrakt z agencją modelek

  ...18-letnia córka nieżyjącego Michaela Jacksona podpisała kontrakt z jedną z czołowych agencji modelek na świecie - IMG Models.

 • Od obozu dla uchodźców do topowej agencji modelek

  Halima Aden urodziła się w 1997 roku w Kenii, w obozie dla uchodźców Kakuma. Dziś jest modelką jednej z najbardziej renomowanych agencji modelek IMG Models.

 • Modelka plus size: Zaczynamy rewolucję w polskiej modzie

  Wiodąca prym wśród polskich modelek plus size, Ewa Zakrzewska, jest jurorką w nowym programie o krągłych dziewczynach marzących o karierze na wybiegu. Ma nadzieję, że wywoła on rewolucję w polskiej branży mody.

 • Colleen Quigley - modelka, która postawiła na sport

  ​Colleen Quigley jako nastolatka była modelką. Wielka kariera stała przed nią otworem. Amerykanka wybrała jednak inną drogę.

 • Bratanica księżnej Diany jest wziętą modelką

  Jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek jest lady Kitty Spencer - bratanica księżnej Diany. Gdy media dostrzegły ją na ślubie księcia Harryego i Meghan Markle, wprost oszalały. Mimo że jej ojciec jest milionerem, ceni sobie finansową niezależność, do której doszła jako modelka.

 • Twiggy: 66-letnia modelka

  ...ani Marilyn Monroe ani Brigitte Bardot, które uważano za ideały piękna. W większości agencji modelek za niska i za chuda Lesley słyszała więc "nie". Przełom nastąpił, gdy wybrała się do znanego...

 • Modelka XXL pozuje z widocznym cellulitem

  Tess Holliday to jedna z najpopularniejszych modelek XXL na świecie. Największą popularność przyniosła jej pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa. Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że po jej publikacji Tess została pierwszą w historii kobietą noszącą rozmiar 52, z którą profesjonalna agencja fotograficzna podpisała kontrakt.

 • Paris Fashion Week: Znęcano się nad modelkami?!

  Trwa Paryski Tydzień Mody - setki modelek z całego świata przyjechały do europejskiej stolicy stylu, by przejść po najważniejszym wybiegu tej zimy. Od kilku sezonów projektanci trzymają się określonych zasad, dbając o zdrowie i komfort modelek biorących udział w ich pokazach, dlatego tym bardziej dziwi to, co kilka dni temu wydarzyło się na castingu Balenciagi.

Zdjęcia na temat: agencje modelek
 • Ujednolicone kompozyty modelek wprowadziła konkurencyjna dla Fordów agencja Casablancasa, "Elite"
Wideo na temat: agencje modelek
 • Agencje modelek size plus

  Czy agencje modelek plus size promują otyłość? Agnieszka Czerwińska: Coraz częściej poszukuje się większych rozmiarów.

 • Jakich modelek poszukują agencje

  Agencje modelek i modeli często poszukują nie tylko ludzi pięknych, ale również oryginalnych i wyróżniających się tłumie. Coraz częściej pożądane są u modeli włosy w nietypowym kolorze, znaki szczególne czy tatuaże. Lucyna Szymańska, właścicielka agencji modelek D'Vision oraz Łukasz Stępień, właściciel agencji modeli, rozmawiali o trendach obecnie obowiązujących w modelingu i oczekiwaniach

 • Eileen Ford, założycielka Agencji Modelek Ford zmarła w wieku 92 lat

  Życie Eileen Ford, współwłaścicielki pierwszej o jednej z największych agencji modelek w Stanach Zjednoczonych.

Dyskusje na temat: agencje modelek