Tę Polską markę pokochały setki tysięcy kobiet w Polsce

Firma Just Beck została stworzona, aby pokazać, że każda z nas może wyglądać i czuć się pięknie w swoim ciele. Tak mała rzecz, która potrafi uszczęśliwić kobietę i zamienić kompleks w atut. Nasze produkty podkreślą Twoją piękną talię, spłaszczą brzuszek, zniwelują boczki. A na dodatek są tak wygodne, że możesz przeznaczyć je do codziennego noszenia Pamiętaj, że zasługujesz na to, aby codzienne czuć się piękną.

Zdjęcie

materiały prasowe /materiały prasowe
materiały prasowe
/materiały prasowe

Wybierz swój idealny model, a pierwsze efekty. pojawią się od razu po założeniu. 

Po pierwsze natychmiast osiągniesz efekt wow wymodelowanej sylwetki, i podkreślisz swoją naturalną kobieca linię. Po drugie regularne noszenie gorsetu pomoże w dążeniu do szczuplejszej figury, wesprze w osiagnięciu wymarzonego rozmiaru.

Reklama

Tak też powstała marka Just Beck, którą już przecież całkiem dobrze znacie... Marka, którą z moim zespołem buduję z potrzeby serca, ale też potrzeby duszy, która umacnia się fantastyczną energią Klientek, które są zachwycone po założeniu naszych gorsetów. Ilość miłości, ciepłych słów i emocji, która nas zalewa każdego dnia jest jak potrójne espresso Tylko, że zdrowe! 

Zdjęcie

Materiał prasowy /materiały prasowe
Materiał prasowy
/materiały prasowe

Staram się tworzyć rzeczy, które podkreślają piękno Kobiet w każdym rozmiarze. Dzięki naszym produktom czują się one piękne, atrakcyjne i... akceptują swoje ciało! To wspaniałe, że budowana przez nas marka ma wpływ nie tylko na fizyczne aspekty, takie jak wymodelowanie talii czy zgubienie kilogramów, ale też jakże istotny komfort psychiczny. 

Uważam, że robienie tego, co się kocha, jest marzeniem, obowiązkiem każdego, obojętnie, czy to sobie uświadamia, czy też nie. Ja zawsze wiedziałam, że chcę spędzać dni realizując siebie, a jednocześnie robiąc coś, co da nie tylko mi, ale też innym radość i szczęście. 

Każda z nas jest inna. W naszej  ofercie Just Beck nie znajdziesz modelu uniwersalnego, bo to co odpowiada Tobie, nie musi być tym samym, co będzie dobre dla innej kobiety. Każda znajdzie coś dla siebie.

Bardzo ważny jest rodzaj zapięcia.

haftki - zazwyczaj 3 poziomy, dzięki czemu można redukować rozmiar z tygodnia na tydzień.

suwak - ten rodzaj zapięcia jest bardzo łatwy i szybki do założenia. Niewidoczny pod obcisłymi  ubraniami.

suwak i haftki - przy tym rodzaju zapięcia stosujemy 4 haftki, które dodatkowo przytrzymują suwak. Łatwo się zapina i jest idealny dla kobiet ceniących sobie wygodę i łatwość zakładania.Zapraszamy do świata Just Beck

Zdjęcie

/materiały prasowe
/materiały prasowe

www.sklep.justbeck.com.pl 

ul. Patriotów 217A, 

tel. 799 34 35 36

tel. 799 27 28 29 

Artykuł pochodzi z kategorii: Porady

Olivia

Zobacz również

  • Co robić, by oddychać świeżym powietrzem?

    Skażone rujnuje nasze zdrowie. Ponad 95 procent zanieczyszczeń powietrza w Polsce pochodzi z domowych kominów i samochodowych spalin. więcej