• Informacje na temat:

  w szkole

Artykuły na temat: w szkole
 • Mobbing w szkole – jak chronić przed nim nasze dzieci?

  Czym jest mobbing? Jak pomóc dziecku, które jest jego ofiarą w szkole? W jaki sposób powinni zachować się rodzice i nauczyciele? Na te pytania odpowiadają psychologowie – Magdalena Kruk-Rogucka oraz Barbara Kosmala z Centrum Medycznego Damiana.

 • Dzieci wracają do szkół: To powód do radości, czy niepokoju?

  ...zawsze przestrzegają zasad higieny w szkole i to nauczyciele powinni dołożyć wszelkich starań, by je edukować i napominać. Kobieta uważa, że placówki miały dwa tygodnie na przygotowanie się do(...). Większość uczniów nie była w szkole od chińskiego Nowego Roku i do tej pory uczyła się zdalnie.  By nadrobić zaległości,  zaoferowano im dodatkowe zajęcia, przygotowujące do egzaminów, które mogą...

 • Koronawirus pojawił się w szkole George’a i Charlotte?

  Spośród ponad 80 tys. przypadków zarażenia koronawirusem 13 odnotowano w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że kraj podejmuje kolejne środki ostrożności, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii. Wśród nich jest między innymi kwarantanna, którą niedawno zostali objęci szkolni koledzy księcia George’a i księżniczki Charlotte.

 • Multimedia w szkole

  Czy mamy obecnie erę innowacyjności i czy jest one obecna w polskiej szkole?

 • Skandal w szkole podstawowej

  To, co wydarzyło się w Szkole Podstawowej nr 231 na warszawskiej Białołęce budzi nie kontrowersje, ale falę oburzenia.

 • Państwowa czy niepubliczna - którą szkołę wybrać?

  ...każdą społeczność tworzą ludzie i to od atmosfery panującej w szkole zależy, czy nasze dziecko będzie chciało do niej przychodzić, uczyć się i rozwijać.

 • Za naukę w szkole płacą... plastikiem

  ...szkole dzieci za czesne będą płacić plastikiem, zbieranym w domu i na ulicy. Każdy uczeń ma przynieść dwadzieścia pięć sztuk plastikowych odpadów na tydzień. Zbiórka ma na celu nie tylko uporządkowanie zaśmieconej okolicy, ale promuje zachowania ekologiczne. W wielu okolicznych domach pali się plastikiem w zimne dni. W szkole dzieci są uczone, że jest to szkodliwe dla zdrowia i maja obowiązek...

 • Nawadnianie dzieci w szkole

  Eksperci biją na alarm – Polacy są bardzo często nieodpowiednio nawodnieni. Zwłaszcza dzieci nie wypijają wystarczającej ilość płynów i są o wiele bardziej podatne na odwodnienia. Co robić, by pociecha była zawsze odpowiednio nawodniona?

 • Był prześladowany w szkole przez swój wygląd

  Ed Sheeran był prześladowany w szkole. Dzieci wyśmiewały jego wygląd i jąkanie się.

 • Pięć sposobów na to, by dziecko polubiło szkołę

  ...zorganizować małe przyjęcie w swoim domu, na które zaprosimy wszystkich znajomych z klasy. Jeśli dziecko pozna w szkole bliskie osoby, chętniej będzie do niej chodziło. Rozwijanie pasji Z czasem(...) siebie i zaradność. Dzieci, które w codziennych sytuacjach nie są wyręczane przez rodziców, lepiej radzą sobie z adaptacją w szkole. Dobrym przygotowaniem psychicznym przed rozpoczęciem nauki jest wspólne...

Zdjęcia na temat: w szkole
Wideo na temat: w szkole
 • "Nie przepadam za czarno-białymi scenariuszami"

  John Marsden zaczął pisać, ponieważ uczniowiew szkole, w której pracował, nie chcieli czytać. Seria powieści "Jutro" stała się nie tylko największym młodzieżowym bestsellerem w historii Australii, ale też fenomenem, który przekroczył granice wiekowe.

 • Nowe zajęcie Mai Sablewskiej

  Postanowiłam zostać doradcą wizerunkowym. Najbliżsi są mi teraz zwykli ludzie, dlatego z przyjemnością spotykam się z nimi na wykładach i szkoleniach - wyznaje była menedżerka gwiazd.

 • Hugh Jackman wsparł prześladowaną w szkole dziewczynkę

  Hugh Jackman wsparł prześladowaną w szkole dziewczynkę. 10-latka nagrała wideo, na którym ujawniła wszystko, czego doświadczyła. Była zastraszana, dzieci opluwały ją, a nawet biły. Jackman udostępnił na swoim fanpage’u jej filmik „Chcę, żebyś wiedziała, że jesteś kochana, wyjątkowa i mądra. […] Zastraszanie nie jest w porządku. Nigdy nie przestawaj prosić o pomoc” - napisał. Zapewnił również, że

Dyskusje na temat: w szkole
 • Re: Pończochy w szkole

  Pończochy w szkole? Jak dla mnie przesada. Szkoła to nie dyskoteka, ani dom publiczny...

 • Re: Gdzie się podziały tamte prywatki?

  moich dzieci była dentystka, która wyrywała nawet drugie zdrowe zęby, a dziurawych nigdy nie zaplombowała. Wszystkie dzieci się tej baby bały !!! Zdrowe zęby wyrywała i statystyka jej się zgadzała. ZARAZA, a nie dentystka. Jak jeździłam na kolonie do szkół gdzie spaliśmy w klasach zawsze na leżakach-łóżkach wojskowych to też byli lekarze na praktyce, ale Ci byli b.fajni. To wszystko zależy czy to CZŁOWIEK czy zaraza ludzka.

 • Re: Pończochy w szkole

  Czasy zmieniły się niesamowicie.... One zakładają pończochy , by nęcić kolegę lub nauczyciela. 100 lat temu , gdy kochałam się w poloniście , to nie przez pończoszki , ale naukę ponadprogramową , uczestnictwo w konkursach i olimpiadach ... A to wszystko dla niego ;) Nie tylko - moja wiedza się wzbogacała :)

 • Re: Od września dentysta w każdej szkole?

  Wywalić katechetów ze szkół i będzie na stomatologów i nie tylko

 • Re: Pończochy w szkole

  Wiele moich koleżanek w liceum zakłada ostatnio na lekcje pończochy razem z pasem... Co o tym myślicie? Sądzicie, że wypada tak ubierać się na lekcje w takim wieku? Zauważyłam, że to bardzo modne ostatnio. Dodam, że mam 16 lat. W jednym ze swoich tematów piszesz, że masz dziecko w wieku 6 miesięcy, w innym temacie szukasz gry planszowej dla 20-latków. Teraz piszesz, że masz 16 lat. To ile Ty masz w końcu lat? ;)

 • Re: Pięć sposobów na to, by dziecko polubiło szkołę

  A co widza glupia matko w szkole , moze ciebie jak sobie dogadzasz?

 • Re: Pończochy w szkole

  Wiele moich koleżanek w liceum zakłada ostatnio na lekcje pończochy razem z pasem... Co o tym myślicie? Sądzicie, że wypada tak ubierać się na lekcje w takim wieku? Zauważyłam, że to bardzo modne ostatnio. Dodam, że mam 16 lat. W jednym ze swoich tematów piszesz, że masz dziecko w wieku 6 miesięcy, w innym temacie szukasz gry planszowej dla 20-latków. Teraz piszesz, że masz 16 lat. To ile Ty masz w końcu lat? ;) Przecież to bardzo proste ;) Ma 16 lat i kilka miesięcy, półroczne dziecko...

 • Re: Meghan Markle odwiedziła londyńską szkołę

  Na powitanie , biale i czarne dziecko , ale na kanapie skupila na sobie uwage juz tylko samych czarnych i zapewne w tej szkole bialych dziecijest jak na lekarstwo , ale jest tez rasistka i zdecydowanie woli otaczac sie czarnymi

 • Re: co kupić przyjaciółce na urodziny?

  Każda inteligentna kobieta uwielbia książki :) http://www.taniaksiazka.pl/t/nowe-juz-w-szkole

 • Re: Koronawirus pojawił się w szkole George’a i Charlotte?

  No, a u nas na drugi dzien po powrocie dzieci poszly do szkol i przedszkoli. Madrych rzadzacych maja.