• Informacje na temat:

  w co bawić się z 3 latkiem

Artykuły na temat: w co bawić się z 3 latkiem
 • 29-latka zmarła po zabiegu podnoszenia pośladków. Osierociła trzech synów

  ...29-letnia, mieszkająca w Leeds Leah Cambridge to kosmetyczka, której popularność przyniósł udział w telewizyjnym programie "The only way is Essex" przed kilkoma laty. Kobieta wybrała się to kliniki Elite Aftercare w tureckim mieście Izmir, by za 3 tysiące funtów poddać się tzw. brazylijskiemu liftingowi pośladków. Na czym dokładnie polega zabieg? Pośladki modeluje się i podnosi, wypełniając je...

 • Czuj się młodo, żyj długo

  To, ile masz lat, nie zawsze wynika z daty urodzenia. Odkryj, jak czuć się młodo niezależnie od wieku!

 • Udany wyjazd z małym marudą

  Co zrobić, gdy malucha nie cieszą nadmorskie czy górskie widoki, a wakacyjne atrakcje zamiast bawić, nudzą? Wykorzystaj pomysły innych mam.

 • Kiedy trzeba zgłosić się z malcem do ortopedy?

  ...prawidłowo zbudowane stawy biodrowe. Potem dziecko powinno być zbadane przez ortopedę jeszcze co najmniej dwa razy: ok. 8. miesiąca życia, gdy zacznie samo czworakować, oraz wtedy, gdy nauczy się już stawiać samodzielnie pierwsze kroki, czyli między 12. a 16. miesiącem życia. Poza tym konsultacja u ortopedy jest też wskazana, jeśli: ● kilkumiesięczne niemowlę jest mało ruchliwe: nie bawi się swoimi...

 • 25 rad, by maluch dobrze się rozwijał

  Aby wesprzeć rozwój dziecka, nie trzeba kupować wyszukanych zabawek edukacyjnych. Wystarczą miłość, uwaga i... rzeczy, które masz w domu, a twój brzdąc będzie stawał się coraz mądrzejszy i sprawniejszy.

 • Raport: Polka na diecie cz.3

  Dla mężczyzny, dla siebie, bo kolorowe magazyny, presja środowiska. Bo mówią, że szczupłym łatwiej o pracę. Jest sto powodów, żeby się odchudzać. "Liczy się dusza, nie ciało".

 • 25 rad, by maluch dobrze się rozwijał

  Aby wesprzeć rozwój dziecka, nie trzeba kupować wyszukanych zabawek edukacyjnych. Wystarczą miłość, uwaga i... rzeczy, które masz w domu, a twój brzdąc będzie stawał się coraz mądrzejszy i sprawniejszy.

 • Urazy dziecka w wieku przedszkolnym

  ...wszystkie niebezpieczne przedmioty, zwłaszcza leki i chemikalia, noże i widelce. Nie należy im pozwalać samodzielnie bawić się żadnymi drobnymi przedmiotami (monety, baterie, zwłaszcza zegarkowe, szpilki(...) urazy głowy. Lekki uraz głowy to taki, po którym dziecko nie wykazuje niepokojących objawów. Taki typ urazu głowy występuje u dzieci najczęściej i wiąże się jedynie z obecnością pourazowych otarć...

 • Zależnie od zadań stawianych przed użytkownikiem gry dzielą się na kilka rodzajów i ok. 40 gatunków! Są np. gry zręcznościowe („LEGO Batman 3: Poza Gotham”),...

 • Egmontowe hity w karcianych wersjach

  Karciana wersja przebojowej planszówki i adaptacja kultowego komiksu w formie gry to majowe propozycje wydawnictwa Egmont. Zamknięte w małych, poręcznych pudełkach karcianki z serii "Gry do plecaka" ukażą się już 7 maja.

Dyskusje na temat: w co bawić się z 3 latkiem
 • Re: W co się bawić z dziećmi?

  Ale To są zabawy jak dla 3 latka. Z 3 latkiem budowalam namiociki z kocy i budowle z kartonow,plastelina moidelina.wycinki i ludziki z warzyw. Dajcie lepiej jakieś zabawy dla zywiolowego 8 latka,Ktory demoluje mi dom z nudow...jest znudzony plejstejszyn,jutubem,lego i masa planszowek.Nie lubi książek i żadnych kredek.