• Informacje na temat:

  typ urody wiosna kolory

Artykuły na temat: typ urody wiosna kolory
 • Jak dobierać kolor włosów do typu urody?

  Natura wcale nie jest nieomylna, na szczęście jej błędy da się naprawić. Czujesz się jak szara myszka? Dowiedz się, jak dobrać kolor włosów pasujący do twojej urody.

 • Poznaj swój typ urody i świadomie dobieraj kolory

  Czysta wiosna jak Nicole Kidman, chłodne lato jak Angelina Jolie, ciepła jesień, a może ciemna zima jak Demi Moore? Czy wiesz, jakim typem urody jesteś? Sprawdź i dowiedz się, w jakich kolorach poczujesz się najlepiej.

 • ...1. WIOSNA: Masz brzoskwiniową cerę i urocze piegi? Twoje oczy są niebieskie lub zielone z jasną oprawą, a włosy blond w słomkowym lub złotym odcieniu blondu? W takiej sytuacji powinnaś nosić(...) zieleni lub morskiej głębi, a platynowe włosy pięknie lśnią w słońcu? Jeśli tak, jesteś latem. Twoje kolory to pastele. 3. JESIEŃ: Rude, brązowe, choć czasami nawet czarne włosy, ale w ciepłym...

 • Wiosna ma brzoskwiniową cerę i urocze piegi. Jej oczy są niebieskie lub zielone z jasną oprawą, a włosy blond w słomkowym lub złotym odcieniu blondu. Powinna nosić ubrania w kolorze złotego brązu(...) włosy pięknie lśnią w słońcu. Idealne kolory dla lata to delikatne pastele. Jesień charakteryzują brązowe, choć czasami nawet czarne włosy, ale w ciepłym odcieniu. Ma złote piegi, cerę wrażliwą...

 • Typ urody a makijaż

  Wiosna, lato, jesień, zima to nie tylko pory roku - analizując kolor włosów i oczu oraz odcień skóry, wpisujemy się w jeden z czterech typów urody. W ten sposób możemy dobrać odpowiednią dla naszej urody paletą kolorystyczną makijażu i garderoby, która podkreśli atuty i pozwoli uniknąć niekorzystnych wyborów.

 • Kolory sezonu

  Która z najmodniejszych barw jest dla ciebie? To zależy, czy twój typ urody to lato, jesień, wiosna czy zima. Nasza ekspertka pomaga to ustalić.

 • Pastele: Modowy zwiastun wiosny

  Nic tak jak pastele nie podkreśla lekkości i delikatności stylizacji. Rozbielone odcienie klasycznych kolorów wnoszą do szafy zwiewność i ulotność, a dodatkowo pasują do każdego typu urody. Nie wierzysz? Czas się przekonać. Poznaj kilka sposobów i przydatnych porad odnośnie noszenia pasteli i kliknij lub zmierz na żywo ubrania w tych trendach. Zaproś wiosnę do swojej szafy!

 • Rozszyfruj kolory – jaka bielizna pasuje do Twojej karnacji?

  Aby stać się ekspertką w dziedzinie kolorystyki, warto odświeżyć wiedzę z zakresu odcieni karnacji. Na pewno wiesz, że wyróżniamy cztery typy urody kobiecej, reprezentujące pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. Każdy inny ale każdy oryginalny i wymagający indywidualnego podejścia w stylizacji. Sprawdź, czym się charakteryzują, a łatwiej dobierzesz bieliznę, w której poczujesz się jak bogini.

 • Lirene My Color Code - pierwsze fluidy inspirowane kolorystycznymi typami urody

  Każdej kobiecie można przypisać pewien kolorystyczny typ urody, analizując odcień jej cery, kolor włosów i oczu. Ustalony typ urody posiada indywidualny zestaw kolorów i ich intensywności, który wydobywa i podkreśla naturalne piękno oczu i cery.

 • Najmodniejsze torebki na wiosnę i lato 2020

  Tegoroczny sezon wiosna-lato zbliża się wielkimi krokami. Najwyższa pora, by poznać nadchodzące trendy i zaopatrzyć się w modowe "perełki". Oto zestawienie najgorętszych hitów dla miłośniczek stylowych torebek.