• Informacje na temat:

  tlok w autobusie

Artykuły na temat: tlok w autobusie
 • Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach. Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty),jednym z pasażerów...

 • Uwaga, matka w autobusie!

  Na widok kobiety w ciąży albo matki z dzieckiem wsiadającej do autobusu wiele osób reaguje tak jak na widok żebraka - odwracają głowę w drugą stronę, nagle są pochłonięte lekturą gazety albo w ogóle ich to nie obchodzi.

 • 5 gadżetów przydatnych podczas zimy w mieście

  Korki, tłok, hałas – wielkomiejskie życie potrafi dać w kość. Latem doskwiera duchota, a zimą walczymy ze spóźniającymi się autobusami i tramwajami, pokonujemy zaspy lub kałuże i marzniemy na przystankach. Podpowiadamy, jakie gadżety warto mieć przy sobie, by przetrwać zimę w miejskiej dżungli, a przy okazji odkryć jej uroki na nowo.

 • Hej lala, bucik ci się rozwala!

  W autobusie tłok. Na wolnym miejscu obok młodej dziewczyny siada mężczyzna. Po chwili kładzie palce na jej nodze i zaczyna przesuwać dłoń ku górze. Ona wstaje i zmieszana wysiada z autobusu. Niby nic się nie stało, ale pozostał niesmak i poczucie, że przekroczono jakąś granicę. Do takich i podobnych doświadczeń, związanych z molestowaniem w przestrzeni publicznej, przyznaje się ponad 80% Polek.

 • Bałem się ją spłoszyć

  Zobaczyłem tę blondynkę w autobusie i wprost nie mogłem oderwać od niej wzroku...

 • Auta 3 w twoim domu

  Zygzak McQueen powraca do gry! Nowy wysokooktanowy hit studia Disney Pixar zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 8 listopada!

 • Normalnie jestem oburzona i wściekła. Jechałysmy dziś z moją przyjaciółką potwornie zatłoczonym autobusem; problem polegał na tym, ze przyjaciółka ma dziecko...

 • ...w autobusie i byle by szybciej do domu. Szybciej się nie dało, bo korki przez całe miasto i nawet na moich obżeżach. Byle by szybciej do domu, kocyk, herbata, prochy...boli. Jakieś majaki przez sen, łapa jak...

 • Sezon kradzieży: Jak na tym nie ucierpieć?

  Czas wakacji to żniwa dla złodziei. Kieszonkowcy „pracują” tam, gdzie jest dużo turystów – na zatłoczonych plażach, w środkach komunikacji. Dlatego ważna jest nasza czujność. A gdy zawiedzie, trzeba szybko zapobiec stratom.

 • Spacerem po Chinatown

  W całym Nowym Jorku mieszka ponad 800 tys. Chińczyków, na Manhattanie, przede wszystkim w Chinatown i East Harlem, ok. 120 tys. Stanowią ogromną, różnorodną społeczność, z lokalnymi telewizjami, prasą w kilku odmianach chińskiego i ze zróżnicowanymi tradycjami.

Dyskusje na temat: tlok w autobusie
 • Szczera prawda

  Od pewnego czasu jezdze srodkami komuinikacji miejskiej do pracy. Dzis w autobusie owszem byl duzy tlok, bylo w nim duzo mlodziezy i nie tylko. Moj brzuszek jest juz widoczny, nie znalazla sie ani jedna osoba ktora by mi chociaz zaproponowala miejsce, a gdy na jednym przystanku zwolnilo sie miejsce siedzace, to kobieta (wiek okolo 35 - 40 lat) ktora stala kolo mnie tak zaczela sie przepychac do

 • -

  -

  pasazerow, taki byl tlok. Jakas litosciwa dusza zepchnela torbe na podloge, a potem wykopnela ja z autobusu, bo zaczelam wrzeszczes w nieboglosy. Dobrze, ze ubranie mialam na sobie, bo w tym tloku to czasami rekawy mozna bylo zostawic w autobusie. Wesole to byly czasy!!!!! :-)))))