• Informacje na temat:

  robienie abazuru

Artykuły na temat: robienie abazuru
 • Nauczyła Polki robić coś z niczego

  "Trzeba szyć zawsze podług najnowszej, aktualnej mody. Nigdy niemodnie. Bo moda może pójść naprzód, ale na pewno nigdy się nie cofnie" - radziła czytelniczkom "Przekroju" już w latach 50. Barbara Hoff nie tylko znakomicie wyczuwała trendy, ale też wiedziała, jak najmodniejsze ubrania czy buty stworzyć metodą "coś z niczego". Jej historię, między innymi, opisuje Tomasz Potkaj w książce "Przekrój Eilego. Biografia całego tego zamieszania z uwzględnieniem psa Fafika".

 • Przed Wielkanocą robimy wielkie sprzątanie nie tylko po to, by mieszkanie lśniło czystością. W ten sposób wymiatamy zimę i wpuszczamy nową energię.

 • Jakie błędy Polacy popełniają przy urządzaniu wnętrz?

  Krzysztof Miruć to architekt, znany z takich programów jak m.in. „Zgłoś remont”, „Weekendowa metamorfoza”, „Remont razem” czy „Eks–tra zmiana”. Zdradził, jakie błędy popełniamy najczęściej, urządzając nasze domy i mieszkania.

 • Sposoby na wykorzystanie rolki do ubrań

  Te niepozorne, ale zmyślne gadżety pokryte klejącym się tworzywem mogą ułatwić ci życie. Nie tylko oczyszczą odzież z kłaczków, ale i z sierści. Ubrania powinny być wtedy rozłożone lub naciągnięte, np. na kolanie. Możesz też na bieżąco czyścić nimi zwierzaka (podobno one to lubią). Ale pamiętaj o częstej wymianie arkuszy klejących.

 • Zrób sobie prezent (przed)świąteczny – nadaj mieszkaniu ciepła

  Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z ciepłą, domową atmosferą, charakterystycznymi aromatami, przytulnym, nastrojowo udekorowanym salonem i oczywiście podarunkami. W tym roku warto zrobić sobie wyjątkowy prezent – ocieplić swoje wnętrza, nie tylko na święta. Jak to zrobić, aby meblowanie i zmiany aranżacyjne były czystą przyjemnością?

 • Szczęśliwi maminsynkowie. Szymon Majewski i Maciej Zień

  ​Matka Szymona Majewskiego poszła za syna na komisję wojskową - sam by się przed pójściem w kamasze nie obronił. Maciej Zień tylko mamie zdradził sekret, że kupił w Pewexie lalkę Barbie i szyje dla niej kreacje. Nie złościła się nawet, że materiał wyciął z jej najładniejszej sukienki. Matki nie potrafią gniewać się na synów. To dzięki nim Szymon i Maciej mieli odwagę pokazać się światu.

 • Można go potraktować jak ogródek przydomowy i oprócz kwiatów uprawiać na nim zioła, owoce i oszczędzać nawet 120 zł miesięcznie.

 • Magdalena Stużyńska: Koniec z kabaretem!

  Tylko w rozmowie z SHOW aktorka wyznaje, dlaczego żegna się z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Zdradza też, że jest gotowa na nowe wyzwania i chce podbić internet.

 • W dobrym świetle

  Stylowa, elegancka, a przede wszystkim funkcjonalna - taka powinna być lampa.Ważne jest także rozplanowanie punktów świetlnych w naszym domu. Poniżej cenne porady stylisty dotyczące oświetlenia naszych wnętrz.

 • Tryska zmysłowością

  Światło, kolor i ceramiczne wazy, czyli o designie Marca Pascala