• Informacje na temat:

  przestać plakac

Artykuły na temat: przestać plakac
 • Przestał płakać, pomógł prosty gest mamy

  Wyjścia do szkoły budziły lęk w dziecku Liz Petrone. Swoją historię opisała na blogu i zachwyciła rodziców na całym świecie.

 • "Przestań mówić, zacznij rozmawiać"

  Chcesz, żeby twoje dziecko w końcu założyło buty, przestało płakać lub odrobiło lekcje. W pewnym momencie nie wytrzymujesz i wybuchasz. A potem tego żałujesz. O tym, jak słuchać, odczytywać mowę ciała i odpowiednio dobierać słowa, by rozwiązywać problemy i reagować na trudne emocje u dzieci, przeczytasz w książce Przestań mówić, zacznij rozmawiać. Wtedy niemowlak, przedszkolak i starsze dzieci zaczną słuchać ciebie, a ty ich.

 • Przestań na nią ciągle krzyczeć! To twoja siostra

  Z pokoju dziewczynek znów dobiegały wrzaski.

 • J.K. Rowling nie może przestać płakać z powodu strzelaniny w Orlando

  ...- Luis Velma pracował przy produkcji Herrego Pottera w Universal. Miał 22 lata. Nie mogę przestać płakać. . #Orlando - napisała Rowling na Twitterze. Autroka "Harrego Pottera" opublikowała te słowa razem ze zdjęciem Luisa w pracowniczym ubraniu, w skład którego wchodził krawat Gryffindor. Co więcej, J.K. opublikowała wiadomość od fana, który pracował z Luisem i doniósł, że kolejny pracownik...

 • Patryk Vega: Zdarza mi się płakać

  Twórca „Pitbulla” prywatnie jest wrażliwcem. Cieszy się, że pokonał uzależnienia i został tatą trójki dzieci.

 • Przestała płakać przez mężczyzn!

  Trudne dzieciństwo długo kładło cień na jej życie. Ale to właśnie się zmienia...

 • Dlaczego płaczesz?

  To, że niemowlę płacze, nie jest twoją winą. W ten sposób dziecko informuje cię tylko o swoich potrzebach.

 • Chcę przestać ciągle nosić synka na rękach

  Macierzyństwo to wciąż nowe wyzwania. Psycholog dziecięcy, Helena Turlejska-Walewska, podpowiada mamom, w jaki sposób skutecznie uporać się z tym trudnym zadaniem.

 • Jak przestać być matką Polką, czyli więzi i więzy

  Najlepiej uczymy się na własnych błędach, ale można też uczyć się na błędach mamy. Można wziąć od niej i od wszystkich kobiet z wcześniejszych pokoleń to, co było darem, co jest piękne. I to są więzi. Można też uzdrowić więzy – przekonuje counsellerka i terapeutka Gestalt, Aneta Boryczko.

 • Stalker: Nie może przestać śledzić

  Wyobraźnia stalkerów nie zna granic. Wyślą ci drogi prezent, zostawią list na wycieraczce i zaczepią w miejscu pracy. Będą codziennie dzwonić i wysyłać smsy. Nakręcą o tobie film ukrytą kamerą, wynajmą prywatnego detektywa lub będą cię śledzić sami. Posuną się do najbardziej obrzydliwego szantażu. Nie dadzą spokoju.

Wideo na temat: przestać plakac
 • "Płakałam, szły przekleństwa"

  - Myślę, że ten film zaspokaja wiele gustów - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o filmie "Sztuka kochania" Magdalena Boczarska, która zagrała Michalinę Wisłocką. Jak wspomina sceny erotyczne? - To jest tak ładne u nas, bardzo lubię te sceny - zdradziła aktorka. - Na potrzeby tego filmu przestałam trenować, żeby moje ciało było bardziej kobiece - dodała Boczarska. Dlaczego płakała podczas charakteryzacji? (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x news )

Dyskusje na temat: przestać plakac
 • Re: Jak przestać ciągle się obwiniać?

  Szukanie, zdobywanie i zostawianie kobiet to jest sens zycia kazdego faceta. Módlcie sie dziewczyny zeby nie trafic na mnie bo rozkocham i brutalnie zostawie a potem bedziecie plakac do poduszki