• Informacje na temat:

  przepisy dla psow

Artykuły na temat: przepisy dla psow
 • Prawa i obowiązki właściciela zwierzaka

  W Polsce w co drugim mieszkaniu jest pies. Miłośnicy kotów często mają je po dwa. Właściciele muszą dbać o swoich pupili! Przypominamy, co nakazują przepisy.

 • Chińskie władze robią krok w kierunku czworonogów

  Przykład wyszedł z południa Chin. Władze miasta Shenzhen rozszerzyły rządowe przepisy dotyczące jedzenia dzikich zwierząt. Dostosowując się do obecnych wymogów, włodarze miasta objęli zakazem spożywanie także psy i koty. Kiedy rozporządzenie wchodzi w życie? Co grozi za nieprzestrzeganie prawa?

 • Jak być szczęśliwą?

  Zapytaliśmy doświadczonych terapeutów o ich przepisy na szczęście w życiu. Na to, jak dogadywać się z partnerem i wychować mądre dzieci. Bez względu na to, z czym się borykamy, te rady wskażą nam właściwy kierunek.

 • Wiza narzeczeńska: Jak wyjść za mąż w 90 dni?

  Każdy wie, że związki na odległość bywają skomplikowane i wymagają pielęgnacji. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy parę dzielą granice państw oraz pełne obostrzeń przepisy wjazdowe.

 • Oprawcy bez duszy. Wciąż ich przybywa

  Dla niektórych zwierzę jest przedmiotem, nie ma uczuć i nie odczuwa cierpienia. Tacy ludzie głodzą psy, katują lub – jak niedawno pewien 21-latek – rozjeżdżają umyślnie samochodem.

 • Jak może wyglądać ostatnie pożegnanie czworonożnego przyjaciela?

  Śmierć ukochanego zwierzęcia często bywa ogromnym cierpieniem dla jego właściciela. Zdarza się, że jego odejście odczuwamy boleśniej niż osoby z bliskiego otoczenia, a nawet rodziny.

 • Edyta i Cezary Pazurowie: tragedia w ich rodzinie

  ...i kanał w serwisie YouTube. Za ich pośrednictwem dzieli się swoim doświadczeniem z innymi mamami. Publikuje przepisy, porady zdrowotne oraz stylizacje dla kobiet w ciąży. Niestety, idyllę Pazurów(...): " mamo dlaczego? Przecież Simba nic nikomu złego nie zrobił..." (pis. org.). Bardzo współczujemy państwu Pazurom. Mamy też nadzieję, że sprawca poniesie konsekwencje.

 • Idź do domu, czytaj książki. Wielki billboard w Warszawie

  ...trafiają tam głównie osoby, które nie mają możliwości pozostać w domu oraz ci, którzy z różnych względów postanowili złamać przepisy. Jak wyjaśnia Wydawnictwo na Facebookowym profilu - Wykupionego(...) szereg aktywności na czas kwarantanny dla swoich czytelniczek i czytelników. Już w tym tygodniu startuje #InternetowyKlubCzytelniczy: na pierwszych dwóch spotkaniach będzie można porozmawiać...

 • Wielka miłość, wielkie nic

  Dzieci śpią, zupa na jutro ugotowana, pranie rozwieszone. Jeszcze tylko uprasuję koszulę dla Tomka i wreszcie będę mogła usiąść do komputera.

 • Rewolucja od święta

  W wigilijne wieczory Małgosia z mężem zapraszają znajomych na "after party". Dla Katarzyny i jej przyjaciółek tradycją stały się "zjazdy bożonarodzeniowe". Oprócz kolęd lecą stare przeboje, bigos je się prosto z garnka, no i można ubrać się swobodniej. Dla wielu z nas Boże Narodzenie wśród znajomych stało się równie ważne jak to tradycyjne, celebrowane z rodziną. Bo skoro przyjaciele są dla nas...