• Informacje na temat:

  oszustwo

Artykuły na temat: oszustwo
 • Wielkie słodkie oszustwo

  Nie ma nic lepszego na chandrę niż solidna porcja lodów, tabliczka czekolady, ewentualnie kawałek tortu - wie to każda kobieta.

 • Uwaga na przedświąteczne oszustwa internetowe

  Działają w internecie i w sieciach komórkowych - tam łatwiej mogą wymyślać oszukańcze sztuczki. Radzimy, na co uważać. Nowe oszustwo na ogłoszenie w OLX (to darmowy portal sprzedażowy(...) zaliczkę, sprawdź, czy taki pensjonat istnieje (oszuści zamieszczają fałszywe zdjęcia). Kieruj się nie tylko ceną, ale opiniami innych klientów! Oszustwo na SMS Mechanizm jest perfidny: Wysyłają...

 • Produkty light – „lekkie” oszustwo?

  Przyjmuje się, że żywność light to produkty z obniżoną kalorycznością, dietetyczne i korzystne dla zdrowia. Czy rzeczywiście?

 • senso-duo-oil.net.pl

 • Internet oszalał! Prawdziwy brzuszek czy oszustwo?

  To zdjęcie wstrząśnie polskim internetem. 47-letnia Karolina Korwin Piotrowska spodziewa się dziecka?

 • ​Kombucza - bomba witamin czy wielkie oszustwo?

  Kombucza, czyli grzyb japoński, to napój, który powstaje w procesie fermentacji słodzonej herbaty. I choć ten opis nie dla każdego brzmi zachęcająco, kombucza ma na całym świecie poważne grono fanów.

 • ​Herbata baletnicy - dieta cud czy wielkie oszustwo?

  Świetnie oczyszcza organizm, pozwala też pozbyć się nadmiaru wody. Osoby, które chcą schudnąć powinny jednak uważać. Ten napój może być niebezpieczny!

 • Fałszywe bony na zakupy i inne oszustwa „na supermarket”

  ...przypadkowych osób. Jeśli ktoś chce zdobyć bon, musi zapłacić 5 zł przelewem ze swojego konta. Na czym polega oszustwo: osoba korzystająca z oferty jest kierowana na fałszywą stronę przypominającą witrynę do(...)! Paczka, której... nie zamawiałaś Na czym polega oszustwo: Do mieszkania puka kurier, który ma do doręczenia przesyłkę za pobraniem. Kwota jest zwykle niewielka, np. 20 zł, więc automatycznie...

 • Jak ochronić swoich rodziców przed oszustwami

  ...listownie. Umówmy się także, że nigdy i w żadnej sytuacji nikt z rodziny nie będzie ich prosił o finansowe wsparcie za pośrednictwem nieznanych osób. OSZUSTWO "NA OPERATORA" Niektóre firmy...

 • Marka oskarżona o oszustwo. Celowo podkreśla rozstępy na zdjęciach?

  ​Marka odzieżowa Missguided ostatnio opublikowała reklamowe zdjęcia, na których pozują modelki z widocznymi rozstępami. Firma znalazła się pod ostrzałem swoich klientów, którzy zarzucili jej, że znamiona zostały dodane komputerowo, a pozujące kobiety w rzeczywistości ich nie mają.

Zdjęcia na temat: oszustwo
Wideo na temat: oszustwo
 • Oszustwa mieszkaniowe. Na co zwracać uwagę?

  - Na rynku nieruchomości oszukują prawie wszyscy - zaznaczył w "Dzień Dobry TVN" Adam Polanowski, ekspert rynku nieruchomości. Jak nie dać się oszukać? W studiu programu ekspert rynku nieruchomości Maciej Górka wyjaśnił, na co zwracać uwagę przy wynajmie. Jaką umowę najlepiej zawrzeć?

 • Monika Zamachowska o zranieniu Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na śniadanie"

  się wpadki. Nie można ich wyeliminować, bo widzowie mogą zacząć podejrzewać, że kryje się za tym oszustwo. - Oby tylko nie były niebezpieczne dla zdrowia i życia - zaznaczyła prezenterka.(WideoPortal)

 • Jak oszukują restauratorzy?

  Według danych Inspekcji Handlowej, na 160 skontrolowanych lokali gastronomicznych, w większości wykryto nieprawidłowości. Gdzie zatem jeść, by się nie struć? Na czym oszukują nas restauratorzy? W "Dzień Dobry TVN" socjolog, podróżniczka i blogerka Natalia Sitarska opowiedziała o najczęstszych oszustwach restauratorów. Jak ocenia ona jedzenie w polskich kurortach wakacyjnych? (Źródło: DD TVN/ x-news)

Dyskusje na temat: oszustwo