• Informacje na temat:

  mucha czy krawat

Artykuły na temat: mucha czy krawat
 • Pan młody – w czym do ślubu?

  Zwykle to panna młoda w dniu ślubu przykuwa wzrok wszystkich gości swoją olśniewającą kreacją. Przyjęło się, że mężczyzna nie musi się tak wysilać w doborze swojego stroju. Jak jest naprawdę?

 • Plakat do kuchni – czy to dobry prezent na parapetówkę?

  Parapetówka to potoczne określenie na imprezę zorganizowaną z okazji wprowadzenia się do nowego domu czy mieszkania. Dobry zwyczaj nakazuje, by goście obdarowali szczęśliwego lokatora drobnym upominkiem. Co nim może być? Jedną z opcji jest plakat do kuchni.

 • Potęga koloru

  Powszechnie znany stereotyp głosi, że mężczyźni odróżniają dwa kolory: ładny i brzydki. Niech ten krzywdzący pogląd nie przeszkodzi panom młodym w rozważnym dobieraniu ubioru. Kolor ma ogromne znaczenie i decyduje, czy w dniu ślubu będzie się wyglądać korzystnie czy… brzydko.

 • Męska krzyżówka

  Czy ślubna stylizacja musi być nudna? Oczywiście, że nie! W jaki sposób można ją ożywić? Oczywiście fajnymi dodatkami i kolorami, ale przede wszystkim warto zainwestować we wzory! Jak je łączyć, ale uzyskać harmonijny wygląd, a nie nabawić się oczopląsu?

 • Blogerka radzi, jak ubrać się na karnawałową zabawę

  ...lepsze. Długie wiszące kolczyki, kolie z kryształami, duże koktajlowe pierścionki. Jednak trzeba pamiętać o umiarze, aby uniknąć efektu bożonarodzeniowej choinki. Jeden rzucający się w oczy dodatek zdecydowanie wystarczy. Jakie kolory obowiązują w tym sezonie karnawałowym?  - Ponadczasowa czerń oraz szlachetne barwy takie jak burgund, butelkowa zieleń, czy głęboki fiolet. Czy minimalizm...

 • Mieczysław Fogg. Jego piosenki znają wszyscy

  Jeszcze za jego życia krążył dowcip: archeolodzy znajdują egipską mumię, która budzi się i pyta: "Czy Fogg wciąż jeszcze śpiewa?". Dzisiaj mumia musiałaby się zdziwić, bo popularni młodzi muzycy wciąż śpiewają jego utwory. O Mieczysławie Foggu z jego prawnukiem Michałem Foggiem na łamach magazynu PANI rozmawiała Iga Nyc.

 • ...  Zaczynam sie przyzwyczajac do codziennej rutyny porannego wstawania, robienia sniadania i wybierania koszul i krawatow dla chlopa, co wciaz sprawia...

 • Siła detalu

  ...należy dobierać je ze szczególną dbałością. Najpierw trzeba zdecydować: mucha, krawat, a może ascot lub fular? Wybór należy uzależnić od rodzaju zakładanego stroju (połączenie smokingu i krawatu(...) wszystkich typów kołnierzyków. Panowie, których wzrost nie jest największą zaletą, powinni nauczyć się wiązać węzeł podwójny (inaczej: węzeł księcia Alberta), który skróci krawat do pożądanej długości. Warto...

 • Szukamy dodatków dla pana młodego

  O stroju pana młodego myśli się zwykle pod koniec przygotowań ślubnych. Zazwyczaj to krój sukni wybranki, wybór miejsca czy problem rozsadzenia gości weselnych są tematami, które się rozważa i które niekiedy spędzają narzeczonym sen z powiek.

 • Ślubne do's & dont's w modzie męskiej

  Ślub to jedno z nielicznych wydarzeń w twoim życiu, które możesz zaplanować od początku do końca. Możesz urządzić je w jakiej chcesz scenerii, zaserwować gościom ulubione potrawy, puścić ulubiona muzykę... W kwestii ubioru też masz szerokie pole do popisu, warto jednak pamiętać, że o ile możesz wszystko, kilku rzeczy ci nie wolno! Pytasz: „Czego”? My podpowiadamy!