• Informacje na temat:

  modelowanie twarzy rozem

Artykuły na temat: modelowanie twarzy rozem
 • Draping - modelowanie twarzy różem

  Wydawać by się mogło, że po konturowaniu i strobingu w makijażu twarzy już nic nas nie zaskoczy. A jednak, kolejną z technik modelowania twarzy, tym razem za pomocą różu, jest draping.

 • Modeluj twarz krok po kroku

  Za pomocą kilku kosmetyków możesz nadać swojej twarzy idealne rysy i wyglądać jak z pierwszych stron gazet. Weź podkład w dwóch odcieniach, rozświetlacz, bronzer i róż.

 • Róż na policzkach odmładza

  ...). Modeluj rysy. Chcesz wysmuklić twarz? Nakładaj róż od skroni skośnie w kierunku kości policzkowych. Róż na ich szczytach uwypukli atuty pociągłych i smukłych twarzy. Dla jasnej ciepłej: morele i maliny...

 • Jak modelować owal twarzy

  ...boki czoła oraz czubek brody. Twarz kwadratowa Róż nałóż pod kośćmi policzkowymi i wyraźną smużką przejdź ku kącikom ust. Tak optycznie złagodzisz kanciaste rysy twarzy.

 • Jak modelować twarz różem i bronzerem

  Twarz owalna Jak ją malować? To idealny kształt twarzy – róż ma jedynie podkreślić jej proporcje. Muśnij nim środek policzków, czyli miejsca, które się uwypuklają, gdy się uśmiechasz. Kwadratowa(...) i odmładza. Nałożony miękkimi plamami na szczyty kości policzkowych „ściąga” z twarzy zmęczenie. Dla cery mieszanej najlepszy jest róż w kamieniu, suchej natomiast bardziej odpowiada taki w kremie. Gdy...

 • Bez róż ani rusz!

  ...unosząc go delikatnie w stronę brwi. Make up będzie lekki i świeży. Ponieważ sam róż nie modeluje twarzy by uzyskać efekt perfekcyjnie wymodelowanej twarzy warto użyć trzech produktów: brązera, rozświetlacza i na koniec różu, który imituje rumieniec i nadaje twarzy promienny, zdrowy wygląd.

 • Modelowanie twarzy

  Wysokie czoło Jeśli chcesz uzyskać efekt niższego czoła, użyj ciemniejszego pudru niż ten, którego użyłaś do reszty twarzy i rozprowadź go wzdłuż linii włosów. Rozprowadź dobrze, w kierunku włosów. Szerokie kości policzkowe Używając pędzla do makijażu nałóż róż na policzki do góry, w kierunku uszu.

 • Prasowany róż do policzków LAMBRE

  Róż do policzków Satin Pressed Blush LAMBRE w pięciu zróżnicowanych odcieniach wspaniale modeluje lub rozświetla owal twarzy. Róż rozświetlający i korygujący najlepiej rozprowadzać przy pomocy pędzla w odpowiednich miejscach, zależnie od indywidualnego kształtu twarzy. Róż stanowi doskonałe rozwiązanie dla nadania owalowi twarzy odpowiedniego wyglądu i romantycznego wyrazu. Dzięki pięciu...

 • Róż w kulkach od Simple Beauty

  Róż ma ogromne znaczenie w przygotowaniu pełnego makijażu - pozwala modelować niedoskonały owal twarzy, podkreślić jego atuty i zatuszować wady. Odświeża, odmładza a przede wszystkim wysubtelnia rysy. Simple Beauty przygotowało nowe odcienie różu w kulkach w nowych, wygodnych opakowaniach.

 • Jak wybrać idealny róż na Twoje policzki?

  ..., że odpowiednio dobrany i prawidłowo nałożony róż może wiele zdziałać podkreślając makijaż twarzy, poprawiając wygląd oraz eksponując kobiecy wdzięk. Dokonując wyboru różu, trzeba między innymi(...), zazwyczaj z ciemniejszym kolorem tęczówki, oprawą oka oraz włosami, które są mocniejszym konturem dla twarzy, mogą pozwolić sobie na zdecydowany kolor różu. Jednak w obu przypadkach obowiązuje złota...