• Informacje na temat:

  materac na kregoslup

Artykuły na temat: materac na kregoslup
 • Materac ortopedyczny - podnieś komfort swojego snu i zadbaj o swój kręgosłup

  Materace ortopedyczne mogą z powodzeniem służyć nie tylko osobom potrzebujących wsparcia kręgosłupa ze względów medycznych. Te wygodne i bardzo wysokiej jakości materace mogą być używane także przez osoby zdrowe, ceniące sobie komfort snu.

 • Materace Hilding – idealne dla twojej sypialni

  Kiedy kupujemy meble do sypialni, zastanawiamy się, które drewno wybrać, jaki kolor ścian najlepiej będzie do nich pasować oraz jak dobrać dodatki. Większość z nas zapomina o materacu, który przecież(...) niedosypianiem i bólami kręgosłupa. W jaki sposób wybrać zdrowy materac? Który będzie dla nas najlepszy: materac lateksowy, piankowy, a może sprężynowy?

 • Komfortowy sen z Hilding Anders - jak poprawnie dobrać materac?

  Dobór odpowiedniego materaca to proces, w którym uwzględnić należy wiele zróżnicowanych czynników.

 • Materac kieszeniowy czy piankowy – który lepiej odpowiada Twoim potrzebom

  Miliony Polek narzekają na problemy ze snem, a niemała część z nich odczuwa rano ból kręgosłupa. Przyczyny zaburzeń snu są rozmaite, ale często jedną z nich jest nieodpowiedni mebel. Tymczasem zasada jest prosta: do spania służy łóżko z odpowiednio dobranym materacem, a nie kanapa lub wersalka. Poniżej słów parę o tym, dlaczego tak jest i jaki materac należy wybrać.

 • Jak dobrać materac, żeby zawsze budzić się wyspanym?

  Jakość snu ma wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia, dlatego tak ważne jest, żeby odpowiednio zadbać o wygodne łóżko. Niestety bardzo często zapominamy o właściwej higienie snu, a to skutkuje bólami kręgosłupa, spadkiem odporności związanym z nieprawidłową regeneracją organizmu, utratą sił witalnych, a nawet otyłością. Często okazuje się, że wymiana materaca jest najlepszym lekiem na...

 • Jak dobrze wybrać materac?

  Materac nie powinien być zbyt twardy. Ważne jest też, aby dopasować go do masy swojego ciała.

 • Jaki materac sprężynowy dla dziecka? - poradnik zakupowy

  Jakość snu dziecka ma bardzo duże znaczenie dla jego późniejszego rozwoju, dlatego szczególnie ważny jest wybór odpowiedniego materaca. W przypadku dzieci powyżej 5 roku życia, polecane są modele sprężynowe, które są wytrzymałe i mogą posłużyć przez wiele lat.

 • Kręgosłup w łóżku

  Na stan kręgosłupa pracujemy przez lata swoim stylem życia. Nie musisz wcale doznać poważnego urazu, by bolały cię plecy, czyli właśnie kręgosłup, na każdym jego odcinku. Wystarczy zmienić nieco swoje nawyki, łóżko, materac lub poduszkę, by od razu poczuć poprawę i zapomnieć o bólu.

 • Masz problemy z zasypianiem? Sprawdź jak dobrać materac na przykładzie innowacyjnych materacy Hilding Anders

  Problemy ze snem mogą mieć różnorakie podłoże, także zdrowotne. Często jednak za brak komfortowego snu odpowiada niewygodny materac. Zanim sięgniesz po pigułki nasenne, zastanów się, czy nie potrzebujesz nowego materaca.

 • Jakie są zalety materaca sprężynowego multipocket?

  Wbrew pozorom wybranie komfortowego i wytrzymałego materaca, który da kręgosłupowi zdrowe podparcie, wcale nie jest takie proste. Właśnie jesteś na etapie aranżowania sypialni? Sprężynowy materac kieszeniowy multipocket to będzie strzał w dziesiątkę!