• Informacje na temat:

  madre wychowywanie

Artykuły na temat: madre wychowywanie
 • ​Niedokończony eliksir nieśmiertelności

  Lubię mądre książki dla dzieci i młodzieży. Takie, które poza niesamowitą warstwą fabularną mają jeszcze jakieś głębsze przesłanie. Dlatego bardzo szybko przekonałem się do "Niedokończonego eliksiru nieśmiertelności".

 • Starsze jest mądrzejsze?

  ​Rodzeństwo potrafi ze sobą rywalizować na każdym kroku. Konflikt ten opisywany jest również w najstarszych księgach świata. Zazwyczaj starsze dziecko upatruje przyczyny konfliktu w tym, że młodsze jest mniej mądre. Okazuje się, że może to być prawdą.

 • Autyzm: W poszukiwaniu świadomości

  Agnieszce nie wierzyli, że pisze w szkole tak mądre prace, skoro nie potrafi dobrze mówić. Marek, by przetrwać, musiał odsunąć się od grupy i zapomnieć o jakiejkolwiek potrzebie przynależności. Oboje dopiero w dojrzałym wieku dostali odpowiedź na pytania, dlaczego tak bardzo różnili się i różnią od reszty społeczeństwa.

 • Wartościowa książka dla dzieci

  Czy pamiętacie Państwo bajki z dzieciństwa, które były mądre i uczyły dzieci wielu cennych wartości? Osobiście ciągle mam w pamięci, gdy moja babcia opowiadała mi na dobranoc bajkę o wilku i kózce – wyniosłam z niej bardzo dużo. Przede wszystkim to, żeby nie ufać obcym i być zawsze posłusznym rodzicom.

 • Odeta Moro: Zaczyna życie od nowa

  Dlaczego rozwód wyszedł jej na dobre? Czy wciąż wierzy w miłość? O jakim mężczyźnie dziś marzy? Jak wychowuje dorastającą córkę? Odeta w ogniu pytań SHOW.

 • Rodzice egzaminowani

  Co dać dziecku, by było otwarte, wierzyło w siebie, radziło sobie w życiu? Naukę w szkole społecznej, lekcje trzech języków, zajęcia z malarstwa, tenis? Albo rodzinną pielgrzymkę, wspólną modlitwę, ciasto na stole? A może safari na Saharze, noc pod gołym niebem, oglądanie migracji zwierząt? Poznaliśmy trzy rodziny. I trzy modele wychowywania oparte na wiedzy, tradycji i wędrówce. Czy któryś z nich jest receptą na wychowanie szczęśliwego człowieka?

 • Szczęście i święty spokój

  O marzeniach, sposobie na wychowywanie dzieci i zbliżających się świętach opowiada znana projektantka Ewa Minge.

 • Nadeszły Nowe Dzieci

  Nie możesz spokojnie poleżeć na plaży, bo twoje dziecko jest niepokorne: bez przerwy biega, skacze i zasypuje cię setkami pytań? Lepiej nie studź jego temperamentu. Być może wychowujesz geniusza!

 • Łagodna dyscyplina

  Ockwell-Smith przekonuje, że wychowywanie dzieci to przede wszystkim praca nad sobą i wzajemne inspirowanie do rozwoju. Zachęca, aby bliskie relacje budować na uważności, empatii i szacunku. A także na...

 • Katherine Heigl chciałaby mieć więcej dzieci

  38-letnia aktorka w zeszłym miesiącu urodziła syna.

Dyskusje na temat: madre wychowywanie
 • Re: Rewolucja w ślubach kościelnych !

  i przekonania. jestem przekonana do kultury osobistej:z wychowania i przekonania. Jesli wychowanie jest madre i w zyciu sie sprawdza jako dobre, to takie dziecko bedzie do zasad swoich rodziców przekonane(...) w społeczenstwie przyjeta jako norma. Norma jest wychowywanie dziecka w swoich przekonaniach i religii(jesli jest) co zreszta jest umieszczone w konstytucji kazdego demokratycznego panstwa.

 • Re: Kto boi się starości?

  GLUPIE WYCHOWYWANIE DZIEWCZYNEK W POLSCE POWODUJE, ZE MAJA O WIELE TRUDNIEJ ( ZWLASZCZA JAK MAJA BRATA) JUZ ZANIM WYJDA Z DOMU I POJDA W SWIAT. POTEM PRZEJMUJA NASTEPNEGO DELIKWENTA OD JEGO MAMUSI(...) MADRE WNIOSKI TAK WCZESNIE I MOGE CIESZYC SIE WYGODNYM ZYCIEM. DZIEWCZYNY I KOBIETY NIE DAWAJCIE SIE WYKORZYSTYWAC. NIE WYCHOWUJCIE SWOICH COREK NA SLUZACE ICH BRACI A POTEM PARTNEROW, MEZOW. MAMY XXI

 • Re: Dlaczego klaps jest zły

  Nie chodzi tu o bezstresowe a o madre wychowywanie dzieci. Jestem samotną matka i nigdy nie uderzylam i nie dalam klapsa. Nie mam zadnych problemow wychowawczych bo syn ma do mnie zaufanie i z kazdym problemem przychodzi do mnie. Potrafie tez zauwazyc gdy cis go trapi i szybko zareagować. Dzieci trzeba kochac kochac i jeszcze raz kochac. Karcic slowem i szczera rozmowa. One mimo tego ze sa male

 • Re: Kobieta na mojej drodze

  , poprzez inteligencje, zachaczajac o meza, madre dzieci, na domu, samochodzie i fajnych wakacjach skonczywszy. Nie warto wiec przyjaznic sie z zbyt wieloma kobietami, zreszta osobiscie nie wierze w to(...) i niewazne czy jest to wychowywanie gromadki dzieci czy moze tej która własnie podpisała najlepszy od wielu lat kontrakt na budowe najnowszego szpitala. Szczescie mozna definiowac na rózne sposoby